Přejít na obsah

IN.

IN.

Zaregistrován: 23 lis 2012
Offline Naposledy aktivní: Dnes, 20:32

1824

23 duben 2019 - 06:30

Trochu si přihřeju vlastní polívčičku:

https://www.kickstar...-austria-hungary

Dojmy

02 duben 2019 - 08:26

Tak mám za sebou první hraní ve čtyřech hráčích a nebudu napínat a rovnou napíšu, že je to bomba. Jeli jsme tréninkovou misi, aby se všichni seznámili se svými úlohami. Ten pocit, když kapitán zavelí kurs 171 a plný chod, ostatní potvrdí, že je mužstvo na pozicích a první důstojník provede. Simulace opravdu úžasná a kdo trávil nějakou dobu u Silent Hunteru bude ve hře jako doma.
Jako v reálu jsou samozřejmě hluchá místa u přesunů mezi sektory, kde jsou hlášené cíle, nicméně existuje komprese času a navíc, alespoň je čas na údržbu a odpočinek posádky.
Ano, posádka se rychle unavuje - každý člen má pouze tři aktivace za směnu, která je 6 hodin. A pokud na něco není specialista, sebere mu jakákoli akce dokonce rovnou dvě aktivace. Údržba je také vtipná. Aplikace generuje po nějakém čase různé úkony (většinou logické). My jsme například podcenili údržbu poklopu a celé to eskalovalo v jeho zaseknutí v momentu, kdy jsme se přibližovali ke konvoji a potřebovali jsme se ponořit....jenže na můstku byli 4 námořníci jako pozorovatelé a ti se nemohli dostat dovnitř...:). Pokud máte spoluhráče schopné trochu toho roleplayingu, tak si to skutečně užijete. Navigátor kreslí do mapy trasu a měří vzdálenosti, hlásí, že do cílového sektoru dorazíme za 6h uprostřed noci. Bokem ještě řídí kuchaře a připravuje z dostupných surovin jídlo. Mechanik přemisťuje bednu s nářadím po sektorech a dělá údržbu. Stará se o změny rychlosti a ano, je potřeba řešit jak dieslové motory, tak elektromotory. První důstojník obsluhuje aplikaci, řeší potvrzování rozkazů, že jsou všichni na pozicích a jeho námořníci jsou specialisté na kormidlování a střílení z palubního děla. No a kapitán ten rozdává příkazy, obsluhuje periskop, interkom, zaměřovací počítač a ovládání torpéd.
A ano, budete i dekódovat hlášení pomocí platných denních kódů enigmy, určovat typy lodí a jejich kurs dle jejich obrysu na obzoru a nastavovat parametry na zaměřovacím disku.... a pak s velkou slávou dorazíte do cílového sektoru a je mlha, že není vidět na krok...:)
Prostě dokonalost!

Preorder

20 říjen 2018 - 02:39

Dnes se otevřel preorder na toto rozšíření. A cena je celkem příznivá 30$ + 5$ poštovné do EU.

https://app.crowdox....rgotten-circles

Essen 2018, kdo s kým, ubytování...

24 srpen 2018 - 05:55

Samozřejmě jsem si vzpomněl pozdě a náš oblíbená B&B Dusseldorf Airport hotel má v termínu Essenu plno.
Nemá někdo náhodou rezervaci a nevyužije ji celou? Rád bych od čtvrtka 25 do soboty 27.10, tedy 2 noci.
Děkuji :)