Přejít na obsah

Připomínky k uploadu souborů

- - - - -

• Nemůžete odpovídat na toto téma
37 odpovědí

eyron

Kdykoli kdokoli budete mít pocit, že vám článek, soubor, nová hra či cokoli dalšího visí déle, než je zdrávo, dejte o tom vědět. My už si to vyříkáme :)
Nepotěší, neurazí...

TomasV

Dík kluci, když tak se nabízím, že bych se o to taky mohl starat ....pokud potřebujete pomoc

falco

Ja take schvaluji soubory ale byl jsem ted v nemocnici. Take si sypu popel na hlavu, zkusime to priste zlepsit.
Everybody for himself

Kew

mám prosbu - omylem jsem si ohodnotil vlastní pravidla (prostě jsem klikl na hvězdičky, co to udělá :) ) a nevím, jestli to můžu nějak odstranit. Možná by bylo dobré to třeba i ošetřit, aby si autor nemohl hlasovat sám...

Tento příspěvek byl upraven od Kew: 04 leden 2015 - 10:26

Havelock

Havelock

Hlavně, že to funguje :)
Bez urážky.

otmon

otmon
Zdravím,
dnes poprvé jsem se pokusil uploadovat svůj překlad na Deskožrouta a po stisknutí tlačítka "Přidat" po vyplnění popisku a dalších požadovaných věcí mě to hodilo na stránku s textem "Žádný soubor nebyl nalezen". Zkusil jsem to znovu, ale to samé. Je to v pořádku? (Konkrétně se jednalo o pravidla hry Feast for Odin.)

peca

peca

V jakém to bylo formátu? Mám dojem, že je zde nějaký filtr, který nedovoluje upload kde čeho...
Zkus to zipnout, nebo převést do jiného formátu.

Tento příspěvek byl upraven od peca: 31 prosinec 2016 - 11:14

otmon

otmon
Byl to klasický PDF, tady by problém být neměl.

otmon

otmon
Nevím, jestli to není tak, že se ten soubor ve skutečnosti nahrál, ale neohlásilo se to. Jaká zpráva se má ohlásit, když nahraju soubor?

Klopik

Klopik

...ty neslavíš Silvestra? :)

otmon

otmon
ne, fakt ne :)

rbx

u jaké to bylo hry?
Tomovy hry, moje Mekka...

rbx

aha, už to vidím. Je to tam normálně nahrané, dokonce několikrát, ale každý soubor podléhá schválení, aby nám sem lidi nenahrávali blbosti. Jakmile si ho kompetentní moderátor prohlédne a schválí ho, hned se tu objeví. Jen pro kontrolu = jde o Feast of Odin, že?
Tomovy hry, moje Mekka...

otmon

otmon
Ano, jde o Feast for Odin. Omlouvám se za to vícenásobné nahrání. Měly by tam být jen dva rozdílné soubory - pravidla a příloha. Vím, že soubory musí být napřed schváleny, ale poté, co jsem tam soubor nahrál, objevila se stránka s nápisem "Žádný soubor nebyl nalezen" (předpokládám, že to je stránka se soubory k té hře). Myslel jsem, že došlo k nějaké chybě, a pokusil jsem se o nahrání ještě asi dvakrát. Možná by to chtělo přidat nějakou hlášku, že soubor byl úspěšně uložen ke schválení, nebo tak nějak.

otmon

otmon
A ještě jednu připomínku si neodpustím. Když chci nahrát soubor ke hře, která ještě nemá žádné soubory, je mezi ikonami vpravo od hvězdiček ikona diskety, pomocí které to lze nahrát. Když ale chci nahrát soubor ke hře, která už nějaké soubory má, pak tam ta ikona není a já musím přejít na Soubory a zvolit "Nahrát další soubor". Nemělo by smysl, aby tam ta ikona byla vždy?

Oblud

Oblud

Ona by tam měla být vždy. Podívám se na to.

DD.

No ona ikona pro soubor zmizi, ikony clanku a odkazu se posunou doprava a objevi se ikona 'zalozit galerii', ktera tam zase prozmenu neni u her, ktere nemaji zadny soubor :).

Oblud

Oblud

Hmm... to je ale guláš...

2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 2 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů