Přejít na obsah

7 Fortunes Greek Mythology edition

• Nemůžete odpovídat na toto téma
3 odpovědí

pecovarhy

https://www.kickstar...0?ref=user_menu

Icebear ma upozornil na toto, ale keď som si pozrel dve videá k tomu, normálne mám asi po prvý krát pocit, že toto môžem s kľudným svedomím vynechať. Ak by ste niekto mali k tomuto akékoľvek dojmy, podeľte sa prosím. Mám backnutý Early bird Gold pledge, ale seriózne uvažujem o passe, hlavne, ak výrazne nevylepšia podmienky doručenia. Dík za názory.

Tento příspěvek byl upraven od pecovarhy: 04 červen 2020 - 09:22

Havelock

Bohužel, nějak se mi to taky nezdá. Když vezmu v potaz 77 dolarů bez cla a daně jen za doručení, vyprsknul jsem přes půlku pokoje. Další věc je hra sama o sobě. Když začli vysvětlovat systém black jacku, tak mě to okamžitě přestalo zajímat a další herní mechanismy jsem jen proklikal, takže ani moc nevim, o co jde. Jako velkého fanouška starověkého Řecka mě tohle vůbec nezaujalo, ba nopak naštvalo. Sakra vývojáři, přestaňte mrvit moje oblíbená témata (koukám se hlavně na tebe, Trzewiczku, Zaklínače jsi totálně zeslonil).
Bez urážky!

Lomikar

video s týpkem v bílym saku, citace nounejmů o tom, jaká je ta hra paráda, nepřiznanej queer manifest ilustrace... já ty devadesátky prostě žeru.
How many optimists does it take to change a lightbulb? None. Their butler changes the lightbulb.
Always poor Never bored

pecovarhy

tak tak, pledge canceled, vďaka

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů