Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [12:02:25 | 17. Úno 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Conan

Mortimer,  [15:58:57 | 15. Úno 2020]

Velké herní události : Skrotená Hora 2020 : Skrotena Hora 10 - Jar 2020 - 14.-17.5.2020

Forbin,  [14:28:29 | 15. Úno 2020]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

ozzy,  [10:42:15 | 15. Úno 2020]

Velké herní události : Taverna Zima 2020 : Straty a nalezy

SanchezHiruma,  [17:25:29 | 14. Úno 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

IN.,  [10:51:46 | 14. Úno 2020]

Krosmaster Arena : Kompost : sháním figurky

alucard,  [22:05:28 | 13. Úno 2020]

Velké herní události : Taverna Léto 2020 : Základné info - Taverna Leto 2020

Ghost,  [12:42:12 | 13. Úno 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [11:36:36 | 13. Úno 2020]

Tragedy Looper : Novinky : TL pořád ještě žije

Amis,  [15:50:37 | 12. Úno 2020]

Velké herní události : Taverna Zima 2020 : Dojmy

wlcina,  [9:02:23 | 12. Úno 2020]

Debaty o Deskožroutu : Hlášení chyb : Deskofobie v Novinkách

rbx,  [10:24:17 | 11. Úno 2020]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [9:18:12 | 11. Úno 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

Happy,  [22:18:03 | 9. Úno 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Hraní 18xx her v Praze

fuchso,  [13:22:08 | 9. Úno 2020]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 9 - Jesen 2019 - 14.-17.11.2019

leizeQ,  [12:28:14 | 9. Úno 2020]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

vampire,  [12:55:16 | 7. Úno 2020]

Dojmy

• Nemůžete odpovídat na toto téma
23 odpovědí

wlcina

wlcina

Zobrazit příspěvekmaylos, na 11 únor 2020 - 03:44 , napsal/a:

+ police na hry, chcelo by ich viac aby neboli hry stále v taškách.
super akcia len v stredu na večeru bolo niečo pokazené, ráno mi bolo strašne zle. (možno ten mix vína  a piva ale to sa mi nezdá)

Vdaka za feedback, police - riesime, chceme nakupit velke police take rychloskladacie a vacsie, uvidime ako nam zo zdruzenia vyda. (tipujem cca 2.5m police a 5 poschodi, cize 12.5m priestoru na hry.
V stredu som mal tiez veceru a nejak mi zle nebolo a to som dost citlivy, mozno nejaky mix...

stOKYi

stOKYi

Peco ty si kráľ :D pobavil si ma vo vedľajšom vlákne..

Ale ku dojmom. Opäť raz skvelá akcia, zahral som to najpodstatnejšie, pre mňa z hier dve príjemné prekvapenia: Dungeonology, a Duna, opäť som sa presvedčil, že Avalon tie hry jednoducho vedel robiť špičkovo!
Vadila mi asi len jediná vec a to to, čo spomínal aj LOLO, bolo tam hrozne teplo a zlý vzduch. Na chodbe to však bolo OK. Ale nie je to nič, kvôli čomu by som neprišiel nabudúce..

A vlastne ešte jedna vec ma potešila, že sme mohli Klopíkovi urobiť konečne radosť s Power Struggle :)

Takže vďaka akadémia hier za prípravu, vidíme sa (dúfam) v lete.

Tento příspěvek byl upraven od stOKYi: 11 únor 2020 - 08:44

Ja som nechcel hodiť kritický, ja som ťa chcel len zabiť.

paladin91

1 hry a ľudia su PPC a na ostatne sere pes.
2 lokalita cena / výkon je úplne v poho, tri miestnosti + chodba paráda.

Pák dlho dlho nič a teraz tie Hejty
Nechcete plasty a ku krcalom v jedálni sú  plastové kelimky ?
Keď nechceš plastové fľaše tak ich nekupujte , v tých mensich miestnostiach je aj kohútik , stačilo zopár hrnčekov.
Jedlo, na mna tiež neostala večera v štvrtok, ako riešení by mi prišlo normálne Že by tie obedy večere niekto vydával u okienka. Bolo tam síce napísané čo je porcia čo u jedla na kusy je Easy (2 rezne, 7 zemiakov ...) u kase trocha problém. Ad kvalita  - zjem všetko len už to nemalo ďaleko od toho keď varím ja a to je smutne.
Tie vysacky - za mna chujovina - keď chceš byt eko vytlač  na kus papiera a daj zicherhajsku. Argument kvôli evidenci - sorry jako,  ale to by asi zvládla recepcia pri vydávaní kľúčov.
Vybavenie - , použil  som mikrovlnku, po 3 minútach má max výkon som vytiahol horúci tanier s obsahom ktoreho teplota sa nezmenila vôbec.

Je to tam socik , chápem ( peco pozri si to tam ešte raz či to fakt chcec ) ale aspoň tých zopár veci by tam fungovať móhlo , kľudne im dodám nejaké nepoužívané spotrebiče čo mám doma.

Aby sme končili pozitívne tak bolo super ze sa tam tentokrát nesrala  žiadna ina akcia a nebolo treba odpovedať na otázky čo je to za hru a celkovo to malo taký príjemný  rodinný nadych.

wlcina

wlcina

Zobrazit příspěvekpaladin91, na 12 únor 2020 - 08:51 , napsal/a:

1 hry a ľudia su PPC a na ostatne sere pes.
2 lokalita cena / výkon je úplne v poho, tri miestnosti + chodba paráda.

Jedlo, na mna tiež neostala večera v štvrtok, ako riešení by mi prišlo normálne Že by tie obedy večere niekto vydával u okienka. Bolo tam síce napísané čo je porcia čo u jedla na kusy je Easy (2 rezne, 7 zemiakov ...) u kase trocha problém. Ad kvalita  - zjem všetko len už to nemalo ďaleko od toho keď varím ja a to je smutne.

Nechcete plasty a ku krcalom v jedálni sú  plastové kelimky ?
> kelimky neboli od nas, ale od prevadzkovatela, napr na Taverne v lete neboli plastove kelimky vobec.

Keď nechceš plastové fľaše tak ich nekupujte.
> aj po poslednej taverne tam bola staznost na nedostatok pitnej vody, vraj bola oranzova ci hneda (zelezo z trubiek), preto sme to riesili takto. Skusali sme zohnat pipu aj na kofolu, ale nedalo sa, sorry. Do letnej Taverny chceme zohnat aquamaty, snad sa zadari.

Kvalita jedla / nedostatok
> Kvalitu jedla este zbieram feedback, nazory sa roznia, ja osobne som problem nemal celkovo s kvalitou, ale viem ze dost ludi ano. Ohladne vydavania vecere - museli by sme platit cloveka ktory by to mal na starosti, pracovna doba im konci o 17 tusim (kucharom), preto to bolo riesene takto. S nedostatkom jedla, bohuzial, ako som pisal predtym, niektori ludia si mysleli ze je to "all you can eat", takze si dopriali na ukor inych. Snazime sa najst sposob ako toto doriesit, je to velmi neprijemne ze sa to stalo, a seriozne nas to mrzi.

Visacky:
> Visacky, viem ze niektorym ludom vadia, ale s tym sa budete musiet zmierit. Visacky ostanu, kym nenajdeme lepsi sposob, sorry.

Vybavenie kuchynky - ano pripomenieme im to.

2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 2 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů