Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

acedrac,  [18:42:32 | 14. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

endymion,  [6:13:03 | 14. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

eyron,  [19:02:49 | 13. Zář 2019]

Yedo : Novinky : Deluxe verze Kickstarer od NSKN

icebear,  [17:04:45 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Philosophia

Citron,  [16:25:44 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2018 - nominace

Lomikar,  [13:54:30 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:07:02 | 13. Zář 2019]

Rivers to the Reich : Dojmy : Semper Paratus

Lomikar,  [8:45:22 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : War Cry

Para99,  [16:52:02 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Aeon Trespass: Odyssey

Citron,  [13:15:30 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Lomikar,  [10:32:54 | 12. Zář 2019]

Rising Sun : Dojmy : Grabbing Gavutu - seriál na pokračování

Lomikar,  [9:27:06 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

IN.,  [7:52:40 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Happy,  [7:43:39 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:55:08 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Recepty

Citron,  [21:12:59 | 11. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Iwari

viking749,  [21:29:28 | 10. Zář 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Grom,  [9:17:31 | 10. Zář 2019]

Deskožrout na Facebooku

deskožrout facebook osvěta

• Nemůžete odpovídat na toto téma
43 odpovědí

rbx

Jelikož chceme šířit slovo hráčovo do světa a informovat o hrách, které jsou mimo klasický český trh, dovolili jsme si zřídit facebookový profil. Tam bychom rádi přinášeli různé novinky, co se kde šustne atp. a časem by se feed z tohoto ukazoval i na homepagi Deskožrouta. Pokud někdo sledujete zahraniční servery o deskových hrách a občas byste rádi vykřičeli do světa nějakou tu novinku, tak se mi prosím přihlašte, ja ho udělám tvůrcem obsahu a čím víc nás bude, tím zajímavější ten náš profil bude. Nic není povinné, jde mi o lidi, co to stejně sledují a dokáží sem tam něco postnout.
Nás facebook je zde: http://www.facebook.com/Deskozrout
Díky.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

sydo

Hm, takze pokud nemam FB, mam z DZ polovicni zazitek, jelikoz novinky budou tam a ne tu?
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

Oblud

Oblud

Ale vůbec ne. Novinky budou samozřejmě primárně tady. Ovšem až se dostanu k tomu, že napíšu příslušný modul ;) . Kromě toho se na FB můžeš podívat i přes to, že na něm nemáš účet. Já ho taky nemám.

JaraT

JaraT
Mam stejny dotaz. FB uz nemam a neplanuji obnovit, ale presto me novinky zajimaji.

Oblud

Oblud

Viz výše.

sydo

Budu zase za zpatecnika, ale k cemu to tedy je? Nebylo by lepsi, aby lidi chodili primo sem misto na FB?

Oblud

Oblud

To jistě bylo. A jak je sem dostaneš? Není třeba účet na facebooku a následně přesměrování jeho návštěvníků sem docela dobrý kanál?

EDIT: Jinak ten novinkový modul budu dělat velice brzy, předpokládám, že během dubna bude hotový. I s RSS feedem.

Tento příspěvek byl upraven od Oblud: 15 únor 2013 - 03:59

sydo

OK, uz mlcim :) pokud bude obsah stejny tu i tam tak to beru.

Oblud

Oblud

Měl by být. Jinak s tebou samozřejmě zcela soucítím - Facebook mi připadá jako jeden z vůbec nejhorších internetových nápadů za poslední desetiletí. Taková jedna obrovská celosvětová pavlač. Nic pro mě. Ale co se dá dělat, 95% lidí si bez něj nedokáže svůj život představit ...

rbx

Kdybys Sydo trosku cetl co jsem tam psal, ze jakmile Oblud napise modul, tak tu bude to same, tedy bude tu feed z Facebooku. Ono to popravde moc tezke neni udelat ani ted Oblude, staci jen textove okno, kam se hodi skript a facebook to sem bude cpat sam, ale predpokladam, ze mas na mysli nejake maximalisticke reseni, jak je tvym dobrym stylem :-)

A jinak jsem to myslel presne jak to Oblud rekl, jako dalsi kanal.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Oblud

Oblud

Přesně tak. Ono by to vypadalo blbě, protože by si vzhled pak dělal FB a ne my. A taky by asi nebyl špatný opačný směr - zadáš novinku tady a objeví se na FB, popřípadě i na dalších sociálních sítích.

Ale mohlo by to být prozatimní řešení, než se k modulu dostanu. Tušíš jak na to?

rbx

No, musi se udelat html okno, kde bude vlozeny skript z facebooku. Takze jde jen o to, aby to okno ten skript pobralo.

Oblud

Oblud

To by neměl být problém. Kde ten skript najdu?

rbx

ja myslim ze tady nekde:
http://developers.fa...ugins/activity/

sszgsa

X

Tento příspěvek byl upraven od sszgsa: 15 únor 2013 - 06:12

Deskohry.cz

rbx

Uf... Na facebooku se daji dat pouze novinky, neminim tam diskutovat o nesmrtelnosti chrousta, na to tu mam kecarnu. Tema novinkama, kde v kazde novince je odkaz na profil dane hry na Deskozroutovi, bych naopak chtel ziskat potencialni uzivatele Deskozrouta. Nebo si snad myslite, ze navstevnost ziskame tak nejak automaticky? Ze vsichni, kdo hraji hry, tak o Deskozroutovi vedi? To jsem si myslel i o Zatrolenkach a zdaleka to nebyla pravda a ty maji nekolikanasobne vetsi navstevnost nez my. A sedet tu se zalozenyma rukama a nic nedelat neni moc dobra cesta.
S timto nazorem jsme se taky mohli na novinky uplne vykaslat, koho novinky zajimaji, staci nam prece jen diskuze a preklady, ne? Ja rikam ze NE. Osveta je nutna a je to jeden z duvodu, proc jsem byl u zrodu Deskozrouta. Chci se podelit o to, co kde vyctu. A zakladat kvuli vsemu diskuzni forum a v nem jeden topic, je obcas kontraproduktivni. Pak to staci dat do novinky a pokud to nekoho zaujme, zacne to zit vlastnim zivotem. Pokud ne, tak to probubla a je to. Kazdopadne pres Facebook, at si kdo chce co chce rika, se to dostane k sirsi mase lidi, nez kdyz si to budeme predavat potrubni postou mezi sebou.

hvar

hvar
co mobilní verze?

klaymen

klaymen

Osobne mi na telefone stranka funguje, tak mobilna verzia si myslim ze az tak neponahla - a to pouzivam Operu Mini, ktora zvykne jednat podla nalady.
"Come on, you sons of bitches, do you want to live forever?" - Sgt. Dan Daly

rbx

Promiň Hvare, ale mobilní verze sem nepatří.

hvar

hvar
:P

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů