Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nova edice BloodBowl od GW

Grom,  [7:39:29 | 11. Čec 2020]

Blood Bowl (2016 edition) : Dojmy : R.I.P. †

Grom,  [7:36:09 | 11. Čec 2020]

A Wing and a Prayer: Bombing the Reich : Novinky : Advanced rules

Hoho,  [4:07:02 | 11. Čec 2020]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Gaspar,  [15:32:11 | 10. Čec 2020]

Magic Realm : Pravidla : Začínáme s Magic Realm

sydo,  [8:46:13 | 10. Čec 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Perseverance: Castaway Chronicles

Andy,  [10:14:10 | 9. Čec 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [4:27:25 | 9. Čec 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tang Garden

ozzy,  [10:28:24 | 8. Čec 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Ascension: Tactics

falco,  [21:07:37 | 7. Čec 2020]

Vampire: The Eternal Struggle : Kompost : Jak začít?

Hoho,  [13:51:41 | 7. Čec 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [20:00:20 | 6. Čec 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [8:00:28 | 6. Čec 2020]

Unsettled

• Nemůžete odpovídat na toto téma
3 odpovědí

rbx

Nový projekt od tvůrců Vindication. Jde o kooperativní sci-fi survival hru, která je zajímavá tím, že základ je jen framework, do kterého se dávají rozšíření ve formě planet. Každá planeta funguje jinak, má různé podmínky k přežití a vy se s nimi musíte srovnat. KS kampaň jako taková je podivná, nikde jsem tam nenašel stretch goaly, až na pár sociálních. Každopádně designově se mi to líbí fakt hodně a nápad to má taky.
Nečekejte ale žádnou kampaň, jednotlivé planety fungují samostatně, znovuhratelnost má být zajištěna v podobě pokaždé jiných survival podmínek. Takže nejde o další TIME Stories.
Je tam malá sleva na group pledge, předpokládám spíše úsporu v poštovném. K dodání v říjnu 2020.

https://www.kickstar...tled-board-game
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

DD.

No vypada to zajimave, nicmene nejak tam nevidim nic, co by mne motivovalo to podporit na KS. Postovne neni uplne male a v podstate dostanes zdarma jednu planetu navic, ktera jeste ocividne neni navrhnuta a budou jit nejak designovat backeri tohoto projektu a v retailu pocitam, ze jeji cena to postovne tak nejak vyrovna.
Takze budu to nejak sledovat, ale nejspis si pockam az na ohlasy a pripadne poridim v retailu. Retail vetsinou byva nedlouho po KS, ne-li jeste driv :)).

Tangram

No my jsme zahráli Vindication poprvé minulý týden v klubu - a parádní hra. Nachla nás všechny, takže tohle teď silně zvažuju.
Všechno je jinak.

Levica

Levica
Ked citam popis hry, moja predstavivost mi vyraba prijemny zazitok, ale je otazka, ci ho vyprodukuje aj hranie hry. Obavam sa, ze pri tej teme si predstavujem zazitok ako u Nemesis, ktory podla mna maloktora hra trumfne. Uz pridali gameplay video, tak na to mrknem.

Tento příspěvek byl upraven od Levica: 19 prosinec 2019 - 03:47

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů