Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Blood Bowl (2016 edition) : Dojmy : R.I.P. †

Grom,  [17:07:02 | 9. Čec 2020]

A Wing and a Prayer: Bombing the Reich : Novinky : Advanced rules

Hoho,  [15:27:30 | 9. Čec 2020]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

sydo,  [14:42:23 | 9. Čec 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Perseverance: Castaway Chronicles

Andy,  [10:14:10 | 9. Čec 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [4:27:25 | 9. Čec 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tang Garden

ozzy,  [10:28:24 | 8. Čec 2020]

Magic Realm : Pravidla : Začínáme s Magic Realm

Amis,  [21:15:07 | 7. Čec 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Ascension: Tactics

falco,  [21:07:37 | 7. Čec 2020]

Vampire: The Eternal Struggle : Kompost : Jak začít?

Hoho,  [13:51:41 | 7. Čec 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [20:00:20 | 6. Čec 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [8:00:28 | 6. Čec 2020]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nova edice BloodBowl od GW

Grom,  [8:34:25 | 4. Čec 2020]
Edice legendární fantasy fotbalové hry z roku 2016. 4035 příspěvky · 55 témata · 0 články · 0 soubory · 6 obrázky · 0 odkazy

Chaos League - 7. ročník

blood bowl Chaos League CHL BB

• Nemůžete odpovídat na toto téma
78 odpovědí

paladin91

Jak se da na fumbblu vytvorit tym uz se skillama ? Ja na to neprisel

Johniczech

Johniczech
Pokud jsem to správně pochopil, tak musíš být adminem skupiny, ze který se berou týmy proti kterým hraješ.
Kopíruju návod od Matta z Facebooku:

For those wanting to replicate their TT teams on Fumbbl. You can create them on the following link 'create team for this league':

https://fumbbl.com/p...iew&group=12380

Once done, apply the team to this group.

https://fumbbl.com/p...p=12380&p=teams

I can make people admins so they can add skills, injuries, etc etc themselves. You can then play TT games online with the same teams basically.

If you have issues let me know. You can also make any other team, secret league teams etc if you like! If a team is missing i can have it added (there are something like 300 options on fumbbl)

Tento příspěvek byl upraven od Johniczech: 20 březen 2020 - 11:09

Legendary Legend

paladin91

Jj to jsem četl, vytvořil ligu , vytvořil tým , přihlásil do te ligy ale stále nevidím jak to tam upravit , uz ste si tím někdo úspěšně prošel ?

Wolfhound

Wolfhound
Já jo, je to celkem easy.
Musíš být admin ligy.
Na kartě týmu klikneš na hráče.
- klikneš na SPP a dáš mu odpovídající počet SPP
- naklikáš mu tolikrát Grant skill roll, kolik má mít skillů
- vrátíš se na kartu týmu a nahážeš mu normálně skilly
- pokud se to netrefí na správný double nebo staty, dáš mu libovolný jiný skill, vrátíš se na kartu hráče a přes Edit Skills to nastavíš jak potřebuješ
- pokud je to potřeba, na kartě hráče klikneš na injuries a zrakvíš ho jak potřebuješ
- zopakovat pro celý tým
- pak ještě Matt doporučoval dát Magic Fix, ale nevím co to dělá. Já postupoval podle toho postupu, co jsem popsal, a Magic Fix nic neudělal. Podle toho, co mi psal Matt, tak pokud bys nedával ty skill rolly, ale jen přes Edit skill přidal skilly, tak ten fix tě donutí udělat skill rolly podle počtu SPP a pak bys ty skilly muse zase ručně odebrat.
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

paladin91

A je nějaký pravidlo jak musí být nastavena dá liga ?

Wolfhound

Wolfhound
tak to nemám tušení
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

brtstvo

brtstvo
myslel sem, ze to nekdo prubezne sleduje, ale nejspis ne
muze me pls nekdo prihodit mezi adminy na FFUMBL, abych si nacvakal aktualni stav do tymu...diky

Grom

On to zakládal Matt, který je jediný admin, tak se prosím dohodni rovnou s ním.
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

brtstvo

brtstvo
diky za tip

jarmuk

jarmuk
taky bych bral, kdyby jste mne tam přihodili. Anglicky nevládnu.

paladin91

a kdyz chci s nekym zahrat zapas tak to funguje jak ? da jen play na te hlavni strane a souper jen zvoli stejny název hry ? nebo jak ?

jarmuk

jarmuk
Stále to nemohu upravit a to jsem už, snad, admin.

Tento příspěvek byl upraven od jarmuk: 08 duben 2020 - 01:54

Grom

Rubikon i Mephit bude od příštího týdne mít otevřenou hernu. Pokud se nic nezmění, počítejte s tím, že se liga restartuje počátkem května. V průběhu týdne dodám přesnější instrukce. Termín pro odehrávku se prodlouží na jeden měsíc. Corona je stejně mýtus vytvořený židozednářským náckovským lobby takže no excuses.

Grom

Jak jsem předesílal, liga se v květnu restartuje, za květen je potřeba dohrát 4. kolo. Zápasy neodehrané k 31.5. budou kontumovány.

Grom

Pozvolna se probouzím ze zimního spánku. Na aktualizacích se pracuje, prosím věnujte však už nyní pozornost změně termínů pro jednotlivá kola: https://chaos-league.../rozpis-zapasu/

Bylo by samozřejmě ideální, kdyby se odehrávky zrychlily a stihlo se vše odehrát do konce listopadu, ale nechci nikoho nutit, takže je možné, že liga bude končit na přelomu ledna/února.

Grom

Soupisky jsou aktualizované zde: https://chaos-league...e.../a7-rocnik/

Ještě je tu pár restů a jedna víkendová dohrávka, ale jinak všem díky za dohrání v termínu, věřím, že to zase pěkně rozhýbeme a liga získá původní tempo a šťávu ;)

Wolfhound

Wolfhound
Zápas mezi Slavojem Čertova Lhota a Kin Hearts Undertakers včera potěšil nejen Nuffla, ale hlavně Khorna, neboť šlo o krvavou žeň.

Na straně nekromantů hned zkraje umřel jeden Wight, Hack Enslashovi byla jeho motorovka zaražena do míst, které předtím znala jen paní Hack Enslashová, vlkodlak si nejdřív udělal exkurzi mezi diváky, aby následně v druhé polovině dostal clawou po čuni. Nemrtvou sebranku pak na marodce ještě doplnil párek zombií na hezký počet 5 CAS na straně Kin Hearts.

Nebylo to zadarmo. Pit Fighter, který si z minula nese -MA, si do sbírky zranění přidal niggling. Jeho kolegu zachránil jen včasný zásah apatykáře před nedobrovolným hostováním u soupeře; odnáší si tak "pouze" -AV a velký otazník nad další kariérou. Lépe dopadl jeden z Bloodletter démonů, který skončil na marodce jen do konce utkání. Nesmíme zapomínat ani na fireball, který sesmahnul druhého Bloodlettera - zde se ovšem ukázalo, proč není chytré házet fireball na démony - oheň pro ně není nic nového a mírně zuhelnatělý hráč promptně dorostl do původního stavu.

Jestliže však s počtem 3 CAS dopadl Slavoj lépe, v KO boxu si naopak držel po celý zápas výraznou početní převahu a na hřišti tak démoni po většinu času čelili přečíslení. To, že zápas dotáhli do vítězného konce, lze přičíst jen a jen Khornově a Nufflově přízni. Při zoufalé akci v posledním kole požehnali kostky, a sekvence pickup 3+, pass +3, catch 3+, handoff do TZ 4+, block na 2d, block na 2d proti, dodge 4+, dodge 3+ a GFI znamenala vítězný TD.

Tento příspěvek byl upraven od Wolfhound: 17 červen 2020 - 10:28

sydo

Cywe, to je dobrá haluz :D Ale i to se počítá a gratulace. Vult předevčírem porazili Hashutovi poskoky 2:0 a Undertakers je čekají v dalším kole.
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!
Pussy zvuky mé sestry mě nutí přijít za dvě minuty.

Marvin

Já jsem teď v posledním kole proti Helmetovi položil s pravděpodobností 24,5%.
Byla to kombinace jednokostkový blok (wrestle+tackle, čili hodně safe), dvoukostkový blok (block), odskok 3+, pass 3+, catch 3+ a 6xGFI.
Měl jsem 1 RR a catch ...  použil jsem oba :)

Tento příspěvek byl upraven od Marvin: 18 červen 2020 - 10:43

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů