Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Herní Želiv : Želiv 2020

falco,  [18:35:01 | 18. Lis 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 9 - Jesen 2019 - 14.-17.11.2019

tarvika,  [14:28:05 | 18. Lis 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Včera zemřel Chad Jensen (Combat Commander)

Bifi,  [13:42:07 | 18. Lis 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [9:15:49 | 18. Lis 2019]

Mistfall : Dojmy : První dojmy ze sólo hraní

Hoho,  [18:08:27 | 17. Lis 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [18:43:42 | 15. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Vampire: the Masquerade - Blood Feud a Mega Board Game

zgrywus,  [18:37:05 | 15. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

falco,  [11:48:26 | 15. Lis 2019]

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce 2019 termín je 12.-15./12

kandelabr,  [16:11:20 | 14. Lis 2019]

Leaving Earth : Dojmy : Dojmy

Coywolf,  [15:29:34 | 14. Lis 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

zgrywus,  [10:33:34 | 13. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

Happy,  [15:15:36 | 12. Lis 2019]

Cave Evil : Novinky : Mini rozsirebi pro CE a Warcults

Siaron,  [12:20:25 | 12. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Grécko v téme hier

pecovarhy,  [22:21:11 | 9. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Legacies

Onas,  [18:32:57 | 9. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Pitrs82,  [17:57:45 | 7. Lis 2019]

Velké herní události : Deskožraní 2019 | 7.11. - 10.11. 2019 : Kdo pojede?

rbx,  [13:28:51 | 7. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [8:06:00 | 7. Lis 2019]

Velké herní události : Deskožraní 2019 | 7.11. - 10.11. 2019 : ORGANIZAČNÍ POKYNY

rbx,  [1:29:26 | 7. Lis 2019]

Beyond Humanity: Colonies

• Nemůžete odpovídat na toto téma
10 odpovědí

Totalpan

Totalpan
co na to říkáte?
https://www.kickstar...ies/description

já tedy appky ve hrách moc nemusím, ale tohle na pohled vypadá fakt zajímavě. Je to KS exclusive a vyrobí pouze 5000ks

Totalpan

Totalpan
tak po posledním updatu se mi to začíná líbit čím dál více

DD.

No tak to mne to zase neoslovuje vubec.
Kdyz nekdo vyda prvotinu stolni hru, tak pokud to ma nejaka funkcni pravidla (pripadne pokud ti pravidla komunita nejak poladi) tak se ta hra da pak porad hrat. Kdezto kdyz je hra zavisla na aplikaci, tak pokud autor nebude vydavat updaty treba pro nove operacni systemy a podobne, tak se ta hra stane nepouzitelnou. Takze bych nerad mel doma jen krabici drahych figurek k nicemu.

Froggy

Froggy
Což o to appku nějak asi vždycky naemuluješ, to mě víc vadí že je tam dost hardwaru, který prostě bude odcházet a asi s tím nic moc pak už nenaděláš. Na druhou stranu dost lidí má hry jako spotřebku, párkrát zahrají a pak vyjde něco novějšího co musí mít vrhnou se na to, a tohle je už nezajímá, ty nějaký zastarání a nepoužitelnost za x let trápit nemusí.

Tento příspěvek byl upraven od Froggy: 24 říjen 2019 - 01:29

Totalpan

Totalpan
přesně tohle potřebuju slyšet, abych procitl a nešel do toho, protože na stole to bude vypadat parádně, ale to je asi tak všechno, díky z vaše nestranné a střízlivé názory

DD.

No kdyz si vezmu Golem Arcana, tak to je hra, ktera pouzivala specialni pero a vse se odehravalo v Appce, takze v podstate jsi ani nemel k dispozici pravidla, podle kterych bys bez appky mohl hrat.
Takze pak jedina sance, ze nekdo z komunity tu apku nejak prevezme a bude treba dal udrzovat.
Golem Arcana je oficialne dead napr.

Froggy

Froggy
Takových věcí s RFID snímači bude časem vycházet čím dál víc, CMON chystá Teburu a určitě nebudou jediní, takže v budoucnu budeš mít aspoň z čeho vybírat, když už se budeš chtít vrhnout na tuhle větev vývoje.

Totalpan

Totalpan
Teburu game mě nezujala a Golem Arcana už vůbec ne, ale tohle mě prostě oslovilo (nedokážu přeně říci čím) asi nejspíš vizuálem a tím stavěním.

falco

Zobrazit příspěvekDD., na 24 říjen 2019 - 01:58 , napsal/a:

No kdyz si vezmu Golem Arcana, tak to je hra, ktera pouzivala specialni pero a vse se odehravalo v Appce, takze v podstate jsi ani nemel k dispozici pravidla, podle kterych bys bez appky mohl hrat.
Takze pak jedina sance, ze nekdo z komunity tu apku nejak prevezme a bude treba dal udrzovat.
Golem Arcana je oficialne dead napr.

Golem Arcana jeste v pohode. Ex Illis je zavisle na serverovem reseni, tam jses tuplem nahranej.
Everybody for himself

Magicus

Magicus
Á, pozerám, že Poliaci už prešli do ďalšej fázy svojej kampane "Occupy Kickstarter" :)
Minimálne polovica všetkých stolnoherných projektov je vždy od nich, takže celkom obdivujem ich kreativitu, aj keď to už v poslednej dobe začínajú aj celkom prehánať.

A ináč len pre istotu si chcem overiť jednu vec - naozaj som jediný, kto si myslí, že tie ilustrácie povolaní vyzerajú úplne otrasne?
Mi to skôr pripadá ako fotky členov tímu po nejakom veľmi bujarom karnevale.
Pri tak šialenej cenovke, akú na to nahodili, by som očakával, že tomu bude trochu zodpovedať aj grafická stránka hry.
Pravdepodobne im už ale na nejakého schopného ilustrátora nezostali prachy - ako spomínajú aj vo FAQ, len samotný hardware stojí viac ako polovicu ceny celej hry.

Citace

First and crucial is of course the cost of electronics. Each module contains an integrated circuit with 8-bit processor and inside the ARC there are two processors, one of them 32-bit, plus NFC reader and bluetooth module. The cost of electronic components consist more that half of the game price (you read it right, not the production cost but half of the final price).

winring

winring

Už z toho popisu, co jsi napsal, mi bylo jasné, že tohle je špatnej nápad. Snažit se o zavedení žánru a rozšiřování mezi co nejvíce hráčů co nejdéle, dal bych tomu třeba šanci. Ale takle je to mrtvé hned od prvopočátku. Koho bude zajímat že 50 lidí (1% co to vytáhnou ještě někdy po prvním měsíci) nefunguje už appka. Být to jen mechanické/elektronické prosim, ale ta appka fakt ne.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů