Přejít na obsah

Everdell: Spirecrest a Bellfaire

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
7 odpovědí

Raven

Raven
https://www.kickstar...t-and-bellfaire

Bude to nekdo z Brna backovat? Momentalne nemam finance na to abych to backnul ale asi bych se pridal po skonceni kampane do Pladge Manageru.

devilfiend

devilfiend
Já půjdu asi do allin, i když se bude ještě doplácet VAT..

@Raven Bohužel jsem z Prahy :(

Luke

Z Brna já a Simča klasicky, zatím dolar, taky to nechci platit teď

Levica

Levica
Premyslam nad tym (Praha), vratane zakladu. Musim ale este popozerat nejake gameplay videa :)

Luke

Leo zkus to zahrát, jestli můžeš. Někdo tomu vytýká velkou náhodu v kartách - lížeš si často a i víc karet, může tě dost zpomalit, když si minimálně na začátku lízneš samé karty, které se hodí až později.

Levica

Levica
Na Horke to zahram :-)

Pozrela som niekolko gameplay a laka ma to. Imho je to ten typ hry, ktory od pohladu mozes odsudit nepravom, a kto jej co vytyka bude velmi individualne. Citam rozne fora a co jednemu vadi, druhemu vyslovene vyhovuje. Za mna to ma potencial to vyskusat, ale asi pockam na cesku verziu (zakladu) a mozna tu niekoho poprosim, zda by mi u seba neprihodil deluxe upgrade pack.

Tento příspěvek byl upraven od Levica: 20 září 2019 - 01:35

esed

esed
Pokud by se někdo z Brna chtěl přidat, budu finalizovat v tomto týdnu PM. Počítám s Lukem :)

Levica

Levica
FYI - hrali sme na Horke zaklad a pacilo sa mi to. Pockam sle na ceske vydanie, aby sa mi rozsirila mnozina potencialnych spoluhracov :)

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů