Přejít na obsah

Skrotena Hora 9 - Jesen 2019 - 14.-17.11.2019

• Nemůžete odpovídat na toto téma
48 odpovědí

Gaspar

fakt ma to mrzi ale musim ta poprosit aby si v piatok nechodil. chata je tentoraz zufalo [zdoraznujem zufalo] preplnena, nebude sa dat ani kam odflusnut.

ak chces prist na otocku, pridi v stvrtok na vecer. Pax Trans urcite rad zahram. donesiem ho.
TUBLA forever !

slavo36

slavo36

Zobrazit příspěvekGaspar, na 07 listopad 2019 - 11:11 , napsal/a:

fakt ma to mrzi ale musim ta poprosit aby si v piatok nechodil. chata je tentoraz zufalo [zdoraznujem zufalo] preplnena, nebude sa dat ani kam odflusnut.

ak chces prist na otocku, pridi v stvrtok na vecer. Pax Trans urcite rad zahram. donesiem ho.

Jasne chapem, pokusim sa prist vo stvrtok navecer.

Gaspar

Aktualna situacia.

Ohladne cesty z Lozorna sa nic nezmenilo. Neodporucam tade chodit. Kto sa tade vyberie musi byt pripraveny, ze mozno bude potrebovat communication skills [Charm, Fast Talk, Persuade, Intimidate].
Ak sa da, chodte cez Borinku. Cesta z Borinky je naozaj zlahka opravena. Nieje to nic take, ze vystupite z auta, budete tlieskat a kricat "Slava!", ale vzhladom na to ako to tam bolo povodne (a latka bola naozaj nizko) si znalci miestnych pomerov dovolia pouzit aj slovko "Luxus". Ale vyslovia ho len tak kradmo, na pol ust.
Na jesen voda nebyva, ale ak by nahodou bola nic sa neda robit.... buon giorno, Lozorno!
TUBLA forever !

Levica

Levica
Dakujem Vam za mile prijatie na Skrotke, za mna pekna akcia s fajn ludmi v krasnom prirodnom prostredi. Aj s bonusovym Garfieldom a srnkami, pasucimi sa vecer pred chatou :)

Bifi

Bifi

Dobre bolo, aj ked som hral len jednu hru - zato to bolo RPG a rozdelene na tri zmeny.

Piva som mal tak 3-4 pollitraky a nechal som u Gaspara 5 EUR, snad je to v pohode. (Som sice pivar, ale zriedkakedy vypijem viac ako 5 piv a pri hrani sa mi velmi nepyta. Mozno nabuduce ratat aj s polovicnymi alebo stvrtinovymi konzumentmi?)
„Desivá tiaž noci, len na okamih chabo zahnaná, nástojčivo, s neodvratnou silou, nastoľuje poznove vládu.“

- Auguste Rodin, Katedrály Francúzska

Adrias

Adrias
Perfektne, jesenna verzia ma vzdy nieco viac do seba. Teraz som to ale prehanl s ponocovanim, neviem nejak rychlo usiel cas, ale zahral som si vynikajuco

tarvika

tarvika
Dakujem vsetkym za super akciu, menovite hlavne Gasparovi za organizaciu, a samozrejme vsetkym spoluhracom a oponentom. Za mna bol najlepsi samozrejme Mars terraforming, ale party hry tiez potesili (napriklad ta sopka, co neviem ako sa vola). A samozrejme kopec srandy aj mimo hrania, top boli Gasparove prihody z vojny (najma ta zachodova :) Tesim sa na jarnu Skrotku!

Gaspar

len pre info
Jarna Skrotka bude trochu skor ako obycajne [zial sa necakane zaplnili terminy, nabuduci rok to zabestelujem radsej skorej]
takze

14.-17.5.

zapiste si do kalendarov

Tento příspěvek byl upraven od Gaspar: 04 únor 2020 - 02:39

TUBLA forever !

leizeQ

(z mojho pohladu je uz po Taverne a teda sa spustilo prihlasovanie ;)
cely termin + pivo

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů