Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Nemesis : Překlady : Neoficiální překlad

ManlyGuy,  [2:48:35 | 15. Říj 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Svobi,  [18:37:33 | 14. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Black Rose Wars

waczko,  [15:11:41 | 14. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : POPPLE gaming

acedrac,  [13:30:22 | 14. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Bloodborne: The Board Game

alucard,  [18:29:43 | 13. Říj 2019]

Velké herní události : Deskožraní 2019 | 7.11. - 10.11. 2019 : Kdo pojede?

dakeyros,  [17:03:08 | 13. Říj 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Wolfhound,  [19:47:05 | 11. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Oathsworn: Into The Deepwood

Citron,  [15:00:28 | 11. Říj 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:30:38 | 11. Říj 2019]

Villagers : Dojmy : Dojmy pro pár prvních partiích ...

HymanKaplan,  [22:05:45 | 10. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

Lemur,  [21:24:40 | 10. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [6:01:55 | 10. Říj 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Koncerty a hudební události

fuchso,  [11:20:39 | 9. Říj 2019]

Debaty o Deskožroutu : Obecný návod : Velka herna udalost - zalozenie

rbx,  [10:34:02 | 9. Říj 2019]

Velké herní události : Taverna Zima 2020 : Taverna Zima 2020 - informácie

wlcina,  [8:05:48 | 9. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : District 9

Siaron,  [19:14:52 | 8. Říj 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Grom,  [18:48:15 | 8. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2019 - finálové kolo

Elnie,  [15:26:49 | 8. Říj 2019]

Detective: City of Angels : Novinky : rozšíření

Simcsa,  [14:38:45 | 8. Říj 2019]

Skrotena Hora 9 - Jesen 2019 - 14.-17.11.2019

• Nemůžete odpovídat na toto téma
18 odpovědí

Gaspar

Vložený obrázek

Spúšťam prihlasovanie. Prihlasovať sa môžete akokoľvek. Napíšte do fóra, pošlite správu, zavolajte mi, skupina na Facebooku [Skrotena Hora]....atď

Základné info pre tých, čo ešte náhodou  nevedia o čo ide:
Akcia sa koná na chate Cementár v Malých Karpatoch, kúsok od Bratislavy.
GPS
súradnice:
48.29318, 17.12663
48° 17' 35'' N, 17° 7' 36'' E

začiatok akcie: vo štvrtok o 16:30  - koniec akcie v nedeľu (nejak po obede keď poupratujeme)

Na chate je 22 oficiálnych lôžok. Spí sa ale v 4 spoločných miestnostiach. Cena ako posledne, nemala by prekročiť 12 € za noc (tí čo sa prihlásia na celý termín budú platiť za štvrtkovú noc len 10€). Na chate je plne vybavená kuchyňa. Každý sa stravuje sám. Inak sa da od piatku večera prestravovať aj v neďalekej chate Zapadnutý Kút, alebo si hromadne objednať pizzu zdola zo Stupavy. Treba si priniesť aj prezúvky (poniekotrí ich tam stále majú odložené). Ešte upozorňujem že so signálom je to priamo na chate horšie. Pred chatou v pohode. Prípadné ďaľšie info už jednotlivo podľa potreby.

Tešíme sa na Vás

Organizačný výbor

P.S. budeme po schvaleni Leizeqa uvazovat zase o sudkoch piva.
P.P.S. posledne bol problem na ceste z Lozorna s policajtami. Trochu to utichlo. Ale v pripade problemu treba volat chatarovi na 0911444563 a neplatit pokutu. Silne vsak odporucam ist cez Borinku. Cesta je  v havarijnom stave, ale az na 2-3 miesta kde treba naozaj spomalit a dat pozor sa to prejst da v pohode. Samozrejme ked bude zaplavena a podobne tak nie je o com. Ja uz pojdem pred akciou checknut. Lebo je tu dalsi problem a to nejaky velmi aktivny ochranar. Na ceste z Lozorna zastavuje prilezitostne a udeluje predvolania. Aj v tomto pripade sa treba dohodnut s chatarom co a ako dalej. Ale Borinka je bez problemov, lebo tam ziadny zakaz nie je.

ZOZNAM UCASTNIKOV:
https://drive.google.com/file/d/1ZMPQb1QU3_8rrApz-uGMs3ViLt18nXnI/view?usp=sharing

Tento příspěvek byl upraven od Gaspar: 02 říjen 2019 - 11:37

TUBLA forever !

Forbin

Celý termín, teším sa. :D

Tento příspěvek byl upraven od Forbin: 18 září 2019 - 07:35

Gaspar

btw a hlaste sa rovno aj na odber piva....
pivo malo posledne uspech tak by sme ho radi zopakovali ak bude zaujem
TUBLA forever !

pecovarhy

k tomu PPS, vždy som sa snažil predstaviť si, ako prebieha také stretnutie s policajtami, kde ja urobím priestupok, ale budem volať nejakému chatárovi (ktorý mi to môže a nemusí zdvihnúť) a čo mu akože poviem, alebo ako to on po telefóne s hliadkou vyrieši. :-) A potom predvolanie od aktivistu, to je ďalší vcelku veselý moment - predvoláva ma akože kde? Na nejaký miestny úrad životného prostredia, alebo na políciu? Tam sú problémom asi tie rybníky, čo? Alebo je celá oblasť v ochrannom pásme a iba lesníci môžu jazdiť na motoroch?

Gaspar

je to zlozitejsie ale budiz.
cesta z Lozorna je so zakazom. Policajti tam teda mozu regulerne vyberat pokuty. Ale kedze je cesta z Borinky oficialne v havarijnom stave [neprejazdna oficialne] tak ludia ktori tam maju nehnutelnosti maju zo zakona pravo sa k tymto nehnutelnostiam dostat autom. To prenesene plati aj pre pripad ze tam mas oficialne prenajatu chatu. Samozrejme nie s kazdym policajtom sa da bavit, a druha vec je ze ludia to casto aj zneuzivali. Chatar ma s nimi dohodu a casto to riesil, napriek tomu sa raz za cas objavi niekto novy, kto sa rozhodne veci menit. Jasne, ze ten telefon nemusi nic riesit, ale zase ako som pochopil doslo opat k nejakym rozhovorom a od policajtov by mal byt pokoj. Ano mozu nastat komplikacie a preto odporucam ist cez Borinku a je na 100 percent pokoj.
Ked som volal s chatarom hovoril o tom, ze problem uz nie su cajti ale nejaky chlapik na ochrane ZP. Nejaky novy a iniciativny. Ten nedava pokutu ale nechava predvolania. Tam mi chatar hovoril, ze na nom pracuje a treba mu dat splnomocnenie aby to za vas riesil. Ta pripadna pokuta od ochranarov je o dost vyssia. Chlapik sa tam zjavuje vsak len velmi nahodne. Opat cesta cez Borinku riesi aj tento problem.....

budem tieto informacie este aktualizovat tesne pred akciou

Tento příspěvek byl upraven od Gaspar: 17 září 2019 - 11:42

TUBLA forever !

Ghost

ja som na minulej skrotke dostal od iniciativnych policajtov pokutu "lebo nemam povolenie a cesta na Borinku je prejazdna, prave tade isli...". ked som sa potom druhy den brodil autom cez tu zatopenu "prejazdnu cestu" tak som lutoval, ze som si nezapisal cislo toho policajta. poslal by som na neho staznost aj s dokumentaciou tej "prejazdnej cesty". proste pomahat a chranit...

kazdopadne spoliehat sa na znamosti chatara sa mi moc nechce. hlavne ked na polke tej cesty ani nemam signal aby som mu zavolal. :)
osobne radsej pojdem cez Borinku ak to bude mozne.

Tento příspěvek byl upraven od Ghost: 17 září 2019 - 12:32

Gaspar

presne tak cez borinku je to proste v pohode. Mam pocit ze tade aj tak chodi vacsina ludi.
Ak bude neprejazdna koli dazdom nieje co riesit.... pojde sa cez Lozorno a hotovo
TUBLA forever !

leizeQ

cely termin + pivo ... hype!

maw2

maw2

ja cely termin a pivo.

Jogo

cely termin. pivo neprosim.

wlcina

wlcina
cely bez piva

dvorax

dvorax
stvrtok-sobota vecer a bez piva

tarvika

tarvika
Poprosim od piatku do nedele bez piva. Postel v malej izbe samostatna ☺

Gaspar

hlasim plny stav momentalne.

dalo by sa prist este jedine na stvrtok-piatok

kludne mi ale piste, vzdy 1-2 ludia vypadnu pred akciou, dam vas ako nahradnikov
TUBLA forever !

Gaspar

zoznam ucastnikov:
https://drive.google...iew?usp=sharing
TUBLA forever !

Darkscraper

Darkscraper
Poprosim stvrtok - piatok bez piva. (Ak by bol problem s rozratavanim, tak to vyries ako si minule navrhoval.)

Gaspar

To mas za tu jednu noc 12€
kebyze sa nieco uvolni ostanes aj dlhsie_?
TUBLA forever !

Darkscraper

Darkscraper
Ano, od stvrtka do soboty vecera. Zarezervuj mi prosim gauc :)!

edit: ak bude gauc isty - tak to mozme uz teraz ratat ako zavazne prihlasenie stv-sobota

Tento příspěvek byl upraven od Darkscraper: 02 říjen 2019 - 12:22

Gaspar

ok kedze si pravidelny ucastnik a kedze je tu velky predpoklad ze niekto este vypadne tak ostan do soboty. nezaberies vela miesta.
TUBLA forever !

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů