Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [12:29:30 | 18. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

peca,  [10:15:58 | 18. Říj 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 9 - Jesen 2019 - 14.-17.11.2019

Gaspar,  [17:12:01 | 17. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Black Rose Wars

Pepsson,  [16:23:19 | 17. Říj 2019]

Warhammer Quest: Blackstone Fortress : Překlady : CZ

ManlyGuy,  [1:01:20 | 16. Říj 2019]

Nemesis : Překlady : Neoficiální překlad

ManlyGuy,  [0:58:42 | 16. Říj 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Johniczech,  [20:10:08 | 15. Říj 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

Citron,  [10:26:02 | 15. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : POPPLE gaming

acedrac,  [13:30:22 | 14. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Bloodborne: The Board Game

alucard,  [18:29:43 | 13. Říj 2019]

Velké herní události : Deskožraní 2019 | 7.11. - 10.11. 2019 : Kdo pojede?

dakeyros,  [17:03:08 | 13. Říj 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Wolfhound,  [19:47:05 | 11. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Oathsworn: Into The Deepwood

Citron,  [15:00:28 | 11. Říj 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:30:38 | 11. Říj 2019]

Villagers : Dojmy : Dojmy pro pár prvních partiích ...

HymanKaplan,  [22:05:45 | 10. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

Lemur,  [21:24:40 | 10. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [6:01:55 | 10. Říj 2019]

Hra roku 2019 - finálové kolo

finále hra roku zlato ceny hostesky body

• Nemůžete odpovídat na toto téma
22 odpovědí

Lomikar

Hezké pondělí,

Čas pro iniciační nominace her ustal, čas na finálové tažení vašeho železa v ohni právě začal. Do finálového slosování se nám dostalo 11 titulů:

Architects of the Western Kingdom (Architekti západního království)

Brass: Birmingham

Detektiv (The Detective)

Gizmos

Lords of Hellas

Nemesis

Podmořská města (Underwater Cities)

Rising Sun

Root

Vítejte ve svém vysněném domově (Welcome to Your Perfect Home)

Western Legends (Legendy Divokého západu)

Celkově bylo tentokrát nominováno 57 her (oproti loňským 66), z toho alespoň 2 hlasy mělo 31 titulů (oproti loňským 43). Jediný, kdo nominace nepochopil byl Eyron, který se pokusil propašovat hru z roku 2017 (Folklore), ale odpouštím mu to, protože on byl vždycky drobet pozádu a navíc jeho nemůžu vinit z toho, že by si tím doplňoval nedostatečný přehled her za minulý rok.

Jinak pravidla jsou stejná jako roky předchozí, takže opáčko:
Každý má k dispozici 10 hlasů, které může libovolně rozdělit mezi oněch 13 titulů. Minimálně je však můžete přidělit 3 hrám, v praxi to může vypadat například Hra1 - 8 bodů, Hra2 - 1 bod, Hra3 - 1 bod nebo Hra1 - 4 body, Hra2 - 2 body, Hra3 - 2 body a Hra4 - 1 bod, Hra5 - 1 body. Posílejte do mé soukromé pošty s předmětem Hra roku - nominace. Kdo to pošle blbě, dostane ode mě jedno jediné upozornění. Pokud to neopraví, s jeho nominací si vytřu zadek a ještě mu to pošlu jako gif. Ale fakt si myslím, že by to mělo zvládnout i to nejhloupější dítě.

Jediná novinka oproti minulým letům - účastnit finálového kola se mohou jen ti, kteří hlasovali v kole předchozím svými pěti typy typi. Je to opatření, aby o hře rozhodovali ti, kteří z minulého roku mají něco nahráno a tím pádem to dávalo trochu smysl.

Hlasování bude probíhat do 6.10. kdy úderem půlnoci skončí. Následně dám dohromady vítěze, kterého v nějakém srandovním videu, do doby jehož natočení se přísahám naučím mluvit, vyhlásím společně s výhercem cenné, unikátní a tajemné ceny.

Tato místnost nadále slouží jako připomínka a prostor pro diskuzi o nominacích.

Tento příspěvek byl upraven od Lomikar: 16 září 2019 - 04:12

"Káva je podávána v zábavném kravím přebalu a jistě si získá svou klientelu, kterou budou tvořit lidé, kteří se rádi baví a na nic si nehrají."

eyron

Ty ku***, já ti dám 2017, Folklore hráli všeci stejně až 2018, takže su budu stěžovat u ředitela a celý je to zmanipulovaný... To už si tam klidně nech ty svoje protlačovaný Crusader kings. Já bych tydletyankety zakázal...
Nepotěší, neurazí...

Citron

Já myslím, že organizátor by nyní měl akademikům (hlasujícím) rozeslat všechny nominované hry, aby si je mohli zodpovědně vyzkoušet a následně hlasovat opravdu poučeně.
3D hory? Ale prosím vás...

Lolo

na úkor Citrónovej výplaty?
Anytime, anywhere

zruda

zruda
Můžu poslat nominace, když jsem dal 5 tipů a nikoliv 5 typů?

Lomikar

ohooo až sem slyšim ten *mic drop*

stěrka utěrka, není výmluv, sem diletant
"Káva je podávána v zábavném kravím přebalu a jistě si získá svou klientelu, kterou budou tvořit lidé, kteří se rádi baví a na nic si nehrají."

jarmuk

jarmuk
chci vidět ten gif, škoda, že nemohu hlasovat. Nominace jsem nedělal, ale z nominovaných her mám odehráno spoustu a jsou mezi nima fakt pecky

Lomikar

otázka je pak, proč si nehlasoval, když toho máš tolik nahráno.

jarmuk

jarmuk
byl jsem línej koukat co bylo loni vydáno.

Lomikar

takže jsem tím pravidlem zabránil, aby se finálového hlasování zúčastnili lidi, kteří ani nejsou schopný věnovat deset minut, aby si prošli, co z jejich oblíbených her vyšlo minulej rok? Super!

jarmuk

jarmuk
Nic nikomu nevyčítám. Třeba Rising sun bych fakt nenominoval, protože jsem ho nominoval loni. Ve skutečnosti to není 10 min, ale mnohem víc.

Elnie

To je těžký určit, kde je chyba. Jestli ve spojení vláken Hra roku 2018 - nominace a Hra roku 2019 - finálové kolo, nebo z Jarmukova příspěvku z vlákna Hra roku 2017 z 20 srpen 2018 - 04:49:

Citace

Asi ne v tomto pořadí
1. shadespire, hra je super, je mne přestalo bavit se probírat kartama a tvořit si balíčky, vadí mi ten magic, který z toho kouká
2. cat lady, jedna z nejhranějších her u nás doma. V angličtině to hrají to dává i 6ti letá, teda nyní již jí je 7.
3. Battle for Rokugan - úplně mě to uchvátilo. Jednoduchý a přitom pecka
4. Cousins war - milé překvápko z Essenu
5. Dungeon draft - taky milý objev, kde sme ho zahráli, tam si ho koupili.

Píšu jen to co sem zahrál, nic z doslechu.

Risin Sun / Rokugan, vždyť je to stejný, já vím :ph34r: teď se muselo Cibulkovi pěkně zbláznit kyvadlo ;)

Tento příspěvek byl upraven od Elnie: 25 září 2019 - 02:07

"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Lomikar

Přípomínám, že konce hlasování nastane v noci z neděle na pondělí. Jsou ještě někteří, kteří se zúčastnili prvního kola, ale jrště nezahlasovali ve finálním, ak pak ať nejste jako fuchso a jarmuk

Lomikar

Hlasujeme dnes do půlnoci mládeži. Je vás ještě pár, kteří mohou hlasovat, ale neučinili tak, tak se nad sebou zamyslete, jinak ten patriarchát nezboříme.

Lomikar

Tak to máme za sebou vážení. Poprosím teď trocha té trpělivosti. Vyhlášení celkového vítěze, pořadí a výherce bodování odměněného cennou, leč zatím záhadnou, cenou vyhlásíme s falcem skrze srandovní, ale poučné video a to nejspíše k prvnímu listopadu. Zatim si držte palce, buďte na sebe hodní a uklízejte v kuchyni!

falco

prej k prvnimu listopadu... jsem snad Barrandov?
Everybody for himself

Lomikar

kdybys tam minule nepřidával postprodukčně tu nyan cat, tak je to hotový o tři tejdny dřív

falco

jsem myslel ze drzime nejaky standardy
Everybody for himself

zgrywus

zgrywus

budete to ve velikosti 10*10 pixelů?
arigata-meiwaku(jap) – laskavost, kterou vám někdo prokáže, o kterou jste se ale vůbec neprosili, snažili jste se jí vyhnout, ale dotyčný si to nedal vymluvit a pak to celé dopadlo špatně, vy jste z toho měli jen patálii, ale nakonec vás etiketa donutila k tomu, abyste dotyčnému ještě poděkovali

Beholder

Prosim dukladne zvazte znacku lahvoveho piva ;)
Seven?...Yes?...You're crying....My ocular implant must be malfunctioning.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů