Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 9 - Jesen 2019 - 14.-17.11.2019

wlcina,  [21:17:01 | 20. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Everdell: Spirecrest a Bellfaire

Levica,  [13:29:49 | 20. Zář 2019]

Velké herní události : Essen obecně : Essen 2019 - výpomoc na stánku Delicious Games

rbx,  [13:12:42 | 20. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Wolfhound,  [10:34:22 | 20. Zář 2019]

Cave Evil : Novinky : Mini rozsirebi pro CE a Warcults

kafe s mlikem,  [20:09:18 | 19. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2019 - finálové kolo

jarmuk,  [16:58:11 | 19. Zář 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

paladin91,  [16:06:23 | 19. Zář 2019]

Ostatní pokec : Film : Videl som a doporucujem

falco,  [22:04:01 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Aeon Trespass: Odyssey

Atterdag,  [14:32:23 | 18. Zář 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Koncerty a hudební události

Lolo,  [12:32:03 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : District 9

Citron,  [11:44:49 | 18. Zář 2019]

Cave Evil : Překlady : Česká verze - ofiko

Lord Pupek,  [11:14:46 | 18. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Citron,  [10:16:33 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Lumirius,  [9:55:50 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

Lolo,  [17:12:51 | 17. Zář 2019]

Detective: City of Angels : Novinky : rozšíření

DUBíno,  [15:55:40 | 17. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [9:19:00 | 16. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2018 - nominace

chocolate,  [19:15:47 | 15. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

endymion,  [6:13:03 | 14. Zář 2019]

Aeon Trespass: Odyssey

• Nemůžete odpovídat na toto téma
15 odpovědí

rbx

Kooperativní mix budovatelské strategie s prvky jako jsou v Kingdom Death s objevováním území ala 7th Continent a souboji dle Dark Souls a JRPG. Vypadá to na obrovský hit podzimu. K tomu téma argonautů a řecké mytologie. A cena víc než slušná - 129 USD.
https://www.kickstar...espass-odyssey/

EDIT: Ještě se sluší dodat, že jde o polskou firmu, která má za sebou dva úspěšné figurkové Kickstartery a jeden neúspěšný karetní KS. Hra bude k dodání v lednu 2021.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Sir_Miner

Sir_Miner
Tohle si nechám ujít. Další kampaň na 200 hodin, kdy a s kým bych to hrál?

Navíc mi celej ten design přijde jako sbírka populárních mechanik z jiných her. A tématické zasazení do zprzněných řeckých bájí mě taky neláka. Ale třeba se pletu a bude to pecka. :)

Luke

dort od polskýho pejska a kočičky, jako některý věci mi přijdou na hranici copyrightu KDM...

devilfiend

devilfiend
Já to sleduju cca půl roku a souhlasim s tím, že mi některé věci přijdou jako KDM, ale naopak mě se to líbí (možná je to i tím, že KDM nevlastním a přijde mi to jako levnější alternativa). Design vypadá zajímavě a celkově by to mohlo dopadnou více než dobře! :-) je tam early bird, který si myslím, že za to stojí, tak jestli někdo váhá tak si to tam naklikněte a zrušit to můžete vždycky :)

Azalin

Azalin

Zobrazit příspěvekLuke, na 10 září 2019 - 08:47 , napsal/a:

dort od polskýho pejska a kočičky, jako některý věci mi přijdou na hranici copyrightu KDM...
Naprostej souhlas. Navíc mě osobně se vůbec nelíbí miniatury.

alucard

alucard
Mně ta hra přijde prázdná a falešná.

Pokud se pletu, tak bych si vsadil na další KS kampaň v budoucnu.

Coywolf

Coywolf

Alucard: můžeš to nějak rozvést? Chápu, že to může vypadat jako mix všeho co je teď in, že se lidem nelíbí figurky/téma. Ale v čem je prázdná a falešná? Přišlo mi, že Fen poukázal na nějaké věci, které by to chtělo upravit, ale jinak z toho hra vyšla docela dobře. V podstatě jak to zatím chápu já, tak je to nějaký přístupnější KDM za rozumnou cenu. Vlastně ani tím plastem to není moc přecpané a ani v SG zatím nemají plast navíc, ale spíš více obsahu.
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

rbx

Já souhlasím zatím s jedinou věcí, že je to na hraně copyrightu. Ty destičky mapy jako v 7th Continent a bitevní plocha ala KDM je opravdu přes čáru. Co se mechanik týče, tak vzhledem k tomu, že třeba KDM nemám a řeckou mytologii mám rád tak mi to celé přijde OK. Navíc jsem vždy jsem chtěl mít takovouto komplexní hru, kde jsou v sobě naroubované všechny dobré herní mechaniky a naopak mi to nepřijde jako splácaný dort. Pokud to vše bude spolu dobře fungovat, tak jako proč ne?

A taky bych rád věděl, co v tomto případě znamená prázdná a falešná?
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

devilfiend

devilfiend
@rbx Plně s tebou souhlasím a jsem zvědavý na rulebook, který slibili, že zveřejní během kampaně. Přiidávám se k zájmu o vysvětlení věty: "prázdná a falešná.." Jelikož hru sleduji už cca půl roku a je vidět progress, tak nevidím důvod používat taková tvrzení...

Citron

"Prázdná a falešná" je klausismus, když chcete něco zavrhnout/odsoudit, nemáte pro to racionální argumenty, ale chcete to podat jako obecně platné, objektivní zhodnocení (v tomto ohledu to alucard používá špatně - žádné "mně to přijde" k této frázi nepatří ;) )
3D hory? Ale prosím vás...

Coywolf

Coywolf

@rbx ty do toho tedy jdeš? A co všechno bereš? Nechce se ti do toho 6 packu?

rbx

Beru "jen" to za 129 USD. Rozšíření se rozhodnu až mezi první a druhou vlnou, kdy slíbili otevřít pledge manager.

Coywolf

Coywolf

Mám podobný názor. Za těch 129$ mi tam toho přijde dost. A nenajde se nás 6? Trochu by se ušetřilo.

devilfiend

devilfiend
Já se taky hlásím, rozhodně do toho půjdu. Základ určitě, rozšíření bych taky naklikal klidně až v PM mezi vlnami, ale jen aby tam byla ta sleva :D

Siaron

ja tam mam zatím 1$ kvůli EB .. ale musim to jestte promyslet, je toho nejak moc a doma není místo :-/
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

Atterdag

Atterdag
Také bych šel do šestipacku

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů