Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

poetka,  [19:46:27 | 7. Dub 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Fantasy/Horor/Dungeon crawl hra

alucard,  [19:15:20 | 7. Dub 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tang Garden

microjelen,  [10:59:24 | 7. Dub 2020]

The Battle of Five Armies : Dojmy : Smakovo dojmy

zgrywus,  [17:02:08 | 6. Dub 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Starlight - group pledge?

Amis,  [11:41:10 | 6. Dub 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [8:47:15 | 6. Dub 2020]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Bifi,  [8:01:41 | 6. Dub 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Panzer,  [22:09:40 | 3. Dub 2020]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

sydo,  [10:33:17 | 3. Dub 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Frosthaven

Magicus,  [13:13:17 | 2. Dub 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dark Ages

devilfiend,  [9:28:52 | 30. Bře 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dreamscape

yarin,  [22:46:05 | 28. Bře 2020]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

paladin91,  [17:28:45 | 28. Bře 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [6:29:06 | 27. Bře 2020]

Paths of Glory : Novinky : Nový Vassal modul

Martinmm,  [21:25:43 | 26. Bře 2020]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Lolo,  [21:22:26 | 26. Bře 2020]

Machina Arcana : Dojmy : Jakékoliv dojmy?

devilfiend,  [9:50:03 | 26. Bře 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Prodej her na e-bayi ?

Luke,  [21:29:09 | 25. Bře 2020]

Debaty o Deskožroutu : Debaty o Deskožroutu a jeho pozici v deskoherním světě : Budoucnost Deskožrouta

Morthe,  [17:13:59 | 25. Bře 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [1:30:27 | 25. Bře 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [10:57:29 | 24. Bře 2020]
Kartení hra z prostředí brutálního fantasy sportu. Který tým získá nejvíc fanoušků? Budou to lidé, trpaslíci, orkové, elfové, skaveni nebo Chaos? 139 příspěvky · 4 témata · 1 články · 2 soubory · 15 obrázky · 0 odkazy

Neoficiální expanze z BGG

• Nemůžete odpovídat na toto téma
96 odpovědí

paladin91

jeste otazecka na ty co to mozna vic studovali u ALL a CABALU nevidim pravidla, znamena to ze tam nejsou zadná speciální ?

Havelock

Koukal jsem na to a nevypadá to na žádná nová pravidla. Nové skilly jsou popsány přímo na kartách.

Nicméně, nepočkáme ještě chvíli? Měly by vyjít nějaké úpravy a ještě jsem si nevšiml, že by k tomu došlo.

Citace

(Feb 17) Kislev v2 is releasing shortly, and some of the newer teams are also in process of being done. Some small changes should also happen to a few teams. But we still awaiting feedback for all of the released ones.

Bez urážky!

ValMor

ValMor
Pardon nejak jsem tu chvili nebyl. Samozrejme potvrzuju cena je ok :)

paladin91

Zobrazit příspěvekHavelock, na 14 březen 2020 - 02:20 , napsal/a:

Koukal jsem na to a nevypadá to na žádná nová pravidla. Nové skilly jsou popsány přímo na kartách.

Nicméně, nepočkáme ještě chvíli? Měly by vyjít nějaké úpravy a ještě jsem si nevšiml, že by k tomu došlo.

No ono to krátko nemusí byt zase tak krátko , a ja už sme to tu psal jestli to mají být nějaký drobný úpravy tak si raději vyrobim jednu prelepku než čekat jestli se tam za půl roku něco objeví

DD.

Eyron potvrzuje

Havelock

Zobrazit příspěvekpaladin91, na 14 březen 2020 - 10:59 , napsal/a:

... než čekat jestli se tam za půl roku něco objeví

Tak zas nemusime prehanet. Chvilku pockat jsem myslel treba do konce brezna. V soucasny virovy situaci to stejne bude vsechno komplikovany a navic treba budou mit vic casu se na to mrknout. Za me bych nedelal ukvapeny rozhodnuti.
Bez urážky!

Tangram

chlapi, za mě není problém, v podstatě to mám připravené - pokud nastane nějaká změna, snad se bude týkat jenom pár karet. Takže chtěl jsem to zítra zabalit a poslat do tisku. Mám teda čekat na konec března? Není problém, řekněte si. Ale zítra mám čas to nachystat, přes týden se k tomu prakticky nedostanu a celý příští víkend taky ne. Takže pokud čekat, tak těch 14 dní to vyjde tak akorát.
Všechno je jinak.

paladin91

Me je to jedno podla me sa za 14 dni nic nezmění , teda možna zavřou tu tiskárnu , ale jestli má haveloc pocit ze to něco změní tak klidně počkejme , @ haveloc doufám ze mu napíšeš alespoň 2 urgence aby to dokončil ze to chceme vytisknout ;)

Havelock

Napsal jsem jen svůj názor. Přidám se k většině. Jestli to musí být asap, nebudu v tom přece bránit. :)
Bez urážky!

brtstvo

brtstvo
nespecham - je mi to sumak - 14 dnu sem, 14 dnu tam....

PerPer

V tom současném blázinci stejně nebude šance si to kdekoliv vyzvednout, takže nemám problém počkat

ice_cz

ice_cz
Osobně je mi to fuk. Nespěchám na to, takže pokud bude potřeba, klidně počkám. Přizpůsobím se ;) Díky

Havelock

Tak odpoved zni, ze upravy vyjdou v ramci tydnu. Ovsem finalni verze v ramci mesicu. Proto autor nedoporucuje tisk nehotove veci a naopak zada o pomoc s playtestovanim, cimz by se upravy daly znacne urychlit.
Bez urážky!

paladin91

Tak ale na to aby si neco mohl playtestovat tak to potrebuješ mit vytiskli že :)Počkáme tech 14 dni  uvidíme co se zmení

Havelock

Dobrá, opravuju se - tisknout v profi kvalitě nehotovou věc je značně nákladné jen pro playtest.

Proxovat se dá i s lacinou tiskárnou, a nebo dokonce i s propiskou. Jen musí být člověk už hodně velký srdcař, aby hrál s něčím takovým. Už to není o hraní, ale regulérním testování. A to nikdy není zábava, protože kombinací je bambilion a odhalit nějké broken combo může vyžadovat i desítky partií.

Tento příspěvek byl upraven od Havelock: 17 březen 2020 - 03:28

Bez urážky!

Havelock

Byly ohlášeny další tři týmy třetí sezóny. Ethereal, Squig a Slann. Zatím ve vývoji.
Bez urážky!

Elnie

Nebojí se toho:

Vložený obrázek
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů