Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

ozzy,  [19:41:12 | 17. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [11:07:03 | 17. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

Lolo,  [15:46:46 | 15. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [14:19:36 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Lord Pupek,  [11:45:51 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

G4nd4lf,  [7:23:19 | 14. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - dojmy

icebear,  [6:33:08 | 13. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Happy,  [20:15:34 | 12. Srp 2019]

Kingdom Death: Monster : Novinky : Reprint

Simcsa,  [13:50:52 | 12. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - straty a nálezy

wlcina,  [22:19:39 | 11. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [14:43:28 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Všeobecné informácie o Taverne

pecovarhy,  [13:58:58 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Co se bude hrát

fuchso,  [1:28:50 | 11. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Trigron,  [9:47:12 | 10. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Village Attacks

alucard,  [23:51:19 | 9. Srp 2019]

Ostatní pokec : Literatura : Co právě čtete/Tipy, co stojí za přečtění

Havelock,  [19:10:58 | 9. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : POPPLE gaming

acedrac,  [23:59:17 | 8. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Snowdonia Deluxe Master Set

fuchso,  [22:37:54 | 8. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

Ryko,  [21:38:46 | 8. Srp 2019]

Etherfields

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
36 odpovědí

winring

winring

Ok očividně podle Update 8 bylo i něco v Update 7 ale netuším co. Zatím jediné co vypadá podezřele je
;)
  smajlík protože je tam až moc často.

Navíc i v aktuálním 8 Updatu něco je, ale co, to vůbec netuším. Někteří už na to přišli. Podle popisu zatím co jsem odchytil to může (ale nemusí) mít něco společné s rýmovačkou, případně se slovními spojeními ve kterých jsou chyby. Bohužel na takovéhle fiškuntálie je má angličtina slabá. A opět je to prý snažší než to vypadá :)

Tento příspěvek byl upraven od winring: 22 červenec 2019 - 08:39

winring

winring

Ok už to mám, to je ale blbost :D Očividně jsem ale už jednu minul, nejspíš právě v Update 7.

Secret 5
Spoiler

Řešení:
Spoiler

winring

winring

Takže bonus nebonus:
Spoiler

winring

winring

A s pomocí BGG i teda ten secret 4:
Spoiler

Řešení:
Spoiler

Pepsson

Pepsson
Ok, neni to tak tezke to najit...kdyz to nehledate na mobilu, kde neni nic videt :-)

Pepsson

Pepsson
Tak co? Mate posledni tajemstvi?

Coywolf

Coywolf

Nevíte jak je to tu s EB a více kopiema? Když má někdo EB a přidá další kopie mají taky toho knechta zdarma? Zvazuji, zda do toho nejít. Vypadá to zajímavě, ale trochu mám obavy jaký bude výsledek
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

devilfiend

devilfiend
@Coywolf V minulých projektech od AR vždy s EB nebyl problém a byl k tomu bonus.. takže moc nevěřím, že by to měnili. Obavy má více lidí, ale přecijen mám od nich vlastně všechno kromě The Edge a se vším jsem velmi spokojen :)

Citron

@Coywolf - kolik krabic máš, tolikrát jsi ranním ptáčetem (přímo z FAQ: "as long as you are 24h backer you will get as many free 24h models as coreboxes you take")
3D hory? Ale prosím vás...

rbx

Víte co se mi líbí? Vedení kampaně. Zrovna jsem si říkal, jestli se podvolím a vidí nádherné krabice rozšíření, které dostane backer v rámci kampaně. Stačí to správně dělit na pasáže, ke každé pasáži dát nákres krabice, aby to optický vypadalo, jako obrovský obsah v jedné krabici a ve výsledku je tam 30 karet, dva žetony a 2 figurky. Šikovné! Poláci to fakt umějí.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

alucard

alucard
Dělají to šikovně. Stačí si spočítat, že ve SG z 90K na 1,2milionu je 7 figurek monster, 2 plastové tokeny, "vylepšené žetony", 2 kostky, insert, oddělovač karet, krabice...čili tak nějak +-skoro nic :) Naboku u každé krabice máte this box is just visualization , all sgs are in one big box....takže se jedná o neexistující krabice, ale v člověku to vybouzí že to bude v retailu placená expanze která bude něco stát :) A samozřejmně by nemělo smysl, aby se tak krabice neodemkla celá. Tím že ukazují několik sg dopředu, což není nic jiného než umělé dělení, se vyhýbají tomu, že jim to američani odeknou v noci a bude to tam vyset dalšího sg.

rbx

Za mě to je velmi profesionální vedení kampaně. A optický to působí velmi nabušené. Grafik i project manager dělají sakra dobrou práci.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Pepsson

Pepsson
nic

Tento příspěvek byl upraven od Pepsson: 08 srpen 2019 - 08:31

Ryko

Ryko
Neviete mi niekto potvrdit ci si budem moct v pledge manazeri vybrat pledge aj vtedy, ak teraz backnem len za 1 Euro? Nikde som o tom nenasiel info na KS Etherfields.
Matrix has you...

Citron

Ve FAQ se pise:
Could I back in first 24h for 1gbp and still qualify for free 24 model?
Yes, as long as you upgrade later in kickstarter or pledge manager to full pledge you will get it for free.

Podle toho bych odhadoval, ze to pujde.
3D hory? Ale prosím vás...

Marvin

Já tedy nevím, sice se zlepšují, ale u Lords of Hellas mám s AR ty nejhorší zkušenosti (kvalita figurek, doručení, komunikace ...) :(
Tuny plastu nepotřebuji, tak asi opatrně počkám na retail verzi ... a třeba i českou ... u LoH se dá dobře přežít i bez plastu na víc  ...

Ryko

Ryko
Tak vyhoda Etherfields a podobne aj Tainted Grail od AR je prave v tom, ze si si nemusel priplacat za figurky... Za to maju u mna velke plus. A myslim, ze od LoH uz nabrali skusenosti a budeme spokojni...
Matrix has you...

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů