Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Frosthaven

Magicus,  [13:13:17 | 2. Dub 2020]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Sir_Miner,  [10:17:04 | 2. Dub 2020]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [11:20:47 | 30. Bře 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dark Ages

devilfiend,  [9:28:52 | 30. Bře 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dreamscape

yarin,  [22:46:05 | 28. Bře 2020]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

paladin91,  [17:28:45 | 28. Bře 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [6:29:06 | 27. Bře 2020]

Paths of Glory : Novinky : Nový Vassal modul

Martinmm,  [21:25:43 | 26. Bře 2020]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Lolo,  [21:22:26 | 26. Bře 2020]

Machina Arcana : Dojmy : Jakékoliv dojmy?

devilfiend,  [9:50:03 | 26. Bře 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Prodej her na e-bayi ?

Luke,  [21:29:09 | 25. Bře 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tang Garden

ozzy,  [17:23:14 | 25. Bře 2020]

Debaty o Deskožroutu : Debaty o Deskožroutu a jeho pozici v deskoherním světě : Budoucnost Deskožrouta

Morthe,  [17:13:59 | 25. Bře 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [1:30:27 | 25. Bře 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [10:57:29 | 24. Bře 2020]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

falco,  [9:36:48 | 24. Bře 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [8:33:26 | 23. Bře 2020]

Blood Bowl: Team Manager - The Card Game : Novinky : Neoficiální expanze z BGG

Elnie,  [23:35:26 | 18. Bře 2020]

PeCon 2020 - 13. - 15. března

• Nemůžete odpovídat na toto téma
15 odpovědí

peca

Prosím o potvrzení účasti odesláním platby 400,- Kč na osobu na účet 670100-2201574982/6210. Do zprávy pro příjemce uveďte DZ a svoji přezdívku zde na DŽ.
K dispozici pivo, víno a nějaký malý proviant na noční hlad. V pohodě se dá objednat pizza, nebo si vyrazit na gáblík do hospody.
Přespává se ve vlastním spacáku, matrace tam jsou. S sebou přezuvky (v botách vstup zakázán), půllitr na pivo, případně sklenku na víno. Nějaké to nádobí na jídlo a pití tam je, stejně jako kuchyňka se sporákem, sprcha a toalety.
K dispozici 25 míst (molitanových matrací), v případě velkého zájmu se ještě pár lidí někam vmáčkne na vlastní karimatce.
Mapa
seznam her
Telefon na mě: +420 776 305 006

Zbývá 6 míst (počítám TomasV +2, Valmor)

Tento příspěvek byl upraven od peca: 29 leden 2020 - 04:13

peca

Omlouvám se za zpoždění, opakovaně zapomínám...
1/ Kdo chcete přijet?
2/ Teoreticky by se mohlo přihodit, že by dorazil Elwen, nebo někdo z CGE s prototypem(y) nové hry. Jste ochotni testovat a hodnotit prototypy?
:)

TomasV

Ahoj Peco, už bereš přihlášky :) ?  1 dospělý + 2 děti

TomasV

ad 2) ano .... ideál asi na sobotu ..... kdysi jsem v Želivi po 4 dnech v neděli dopoledne testoval Alchymisty a věru to nebylo slavné :D :D :D

ValMor

ValMor
Ja bych asi dorazil :)

peca

Upravil jsem horní příspěvěk, Cena je stejná, v nouzi bude míň chleba - ten zpravidla nakonec zbyde.

Siaron

Letos to asi neklapne, mrnous je ještě moc maly nato abychom ho hodili na krk babicce :-(
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

TomasV

děti jsou zase za polovoc?

Raenius

Raenius
Ahoj. Já bych dorazil s juniorem. Jestli je ještě místo. Díky

Pizin

Pizin
Já plánuju dorazit.

peca

Děti a abstinenti prosím 250,-
@Raenius - vejdeš, těším se.

peca

Dokopal jsem se zrevidovat platby - mám tu za TomasV +2 svišti, Pizin a Raenis + svišť.
Ještě tak 2 - 3 lidi se vejdou jinak je plno.

@ValMor?

peca

Vzhledem k současným opatřením ohledně "korunového víru"
  • Volal jsem náčelníkovi srubu. Je to dospělácká akce, nemá s tím problém, můžeme se conat.
  • Odpovědnost je na každém jedinci. Prosím, patříte-li do rizikové skupiny, kde je šance, že jste možná přenašeči, tak zvažte účast. (Nerad bych přivedl rodiče do hrobu - byť mi to matka od dětství vtloukala do hlavy slovy - ty mě jednou přivedeš do hrobu)
  • kdyby se někdo chtěl odhlásit, tak čtvrtka do 14 hodin odpoledne telefonem (+420 776 305 006), tady zprávou, na fejsu... Vrátím prachy v plné výši.
  • Odpoledne ve čtvrtek ověřím stav, popřípadě to celé zruším a vrátím peníze.
  • Pokud by pak někdo nemohl přijet na poslední chvíli, tak rozpočítám až co mi zbude na konci akce. Minimálně by mělo zbýt 140 za ubytování.
Já se na vás těším, uvidím, jestli mi z CGE stihne dorazit prototyp na testy, ale i kdyby ne, tak určitě máme co hrát!

peca

Jede v pátek někdo z Prahy, kdo mohl naložit naši Aničku? Bydlí na Hloubětíně podél nějaké hlavní co vede rovnou kolem Černého mostu ven.

peca

BTW, odpadlo 6 dospěláků (4 DarkAge, 2 Nyx). Zítra odpoledne pořeším s náčelníkem, jestli je nějaký spodní limit, ale počítám, že ne. Každopádně, nemám na všechny telefon, kdyby se situace nějak úplně podělala, mrkněte před odjezdem raději ještě jednou sem.
Jinak příjezd načasujte na 16. hodinu nebo později.

peca

Takže to ruším. Je mi líto, ale odhlásila se většina lidí a mě není také úplně nejlíp, tak to nebudu hrotit. Peníze pošlu zpátky ještě dnes a s náčelníkem domluvíme, jestli se podaří náhradní termín, nebo zhruba za rok touto dobou...

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů