Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Floki,  [10:05:49 | 18. Čec 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [10:01:44 | 18. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:26:15 | 18. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

zgrywus,  [23:10:43 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

Happy,  [20:50:05 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Pitrs82,  [19:04:58 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

budkin,  [12:19:54 | 17. Čec 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

vampire,  [9:17:33 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Time of Legends: Joan of Arc

Azalin,  [7:54:33 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Nové gamebooky

zgrywus,  [18:43:08 | 15. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Splnění snu (hráčského) - herna

alucard,  [7:27:15 | 15. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Fox in the Box - předobjednávkový systém výroby

alucard,  [7:22:47 | 15. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Pangea

devilfiend,  [8:37:33 | 11. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dungeon Degenerates: Hand of Doom

Gromthar,  [23:19:29 | 10. Čec 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Prihlasovanie na Taverna Leto 2019

wlcina,  [20:25:52 | 10. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : PeCon 2020 - 13. - 15. března

peca,  [13:35:59 | 10. Čec 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Všeobecné informácie o Taverne

Jogo,  [8:33:06 | 10. Čec 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Grom,  [14:28:17 | 9. Čec 2019]

A Study in Emerald : Úpravy komponent : Homemade verze

zgrywus,  [12:58:05 | 9. Čec 2019]

Super Fantasy Brawl

• Nemůžete odpovídat na toto téma
9 odpovědí

Pilgrimage

Pilgrimage
Tohle zdá se kupodivu tady nikoho nezaujalo, přestože na Geeku je to vysoko.

Champions battle for supremacy in this fantasy arena combat game. Fast setup! Fast play! Traps, tactics, cunning combos!

Prostě Váš tříčlenný tým běhá po menší aréně a skóruje za splnění různých úkolů popřípadě za dočasné vybití protivníkovy reka.
Vypadá to jako vtipná a velmi přístupná řachanda - vlastně takový poziční sport s dynamickými "brankami" a možností bušit do protivníka. Nevím zda to bude až příliš jednoduché nebo akorát.
Je to buď pro 2 nebo pro 4 (2 vs. 2, dva hráči hrají v týmu se čtyřmi borci dohromady).

Původně jsem byl nadšený, že pěkná KS hra stojí méně než už tradičních 90 USD, ovšem obsahu také není tolik, pro někoho to bude drahé.
Hrdinů by podle mě mělo víc, pouhých 6 karet působí co se týče variability trochu podezřele, ale může to být prostě jen dobře fungující minimalismus.

Je to trochu pokus o nový styl kampaně (už jinde jistě zkoušený, ale stále neobvyklý) kdy tam nejsou SG, ale občas je prostě oznámen nějaký bonus.
Já osobně si myslím, že pro nadšení z kampaně by bylo ale dobré přihodit tam něco zajímavého každý den.
A také je kampaň netradičně krátká - docela brzy končí, to se mě osobně celkem líbí.

https://www.kickstar...awl/description

P.S. Přidal by se někdo do skupiny, kvůli poštovnému?

Tento příspěvek byl upraven od Pilgrimage: 01 červenec 2019 - 09:47

Xira Dera

Xira Dera
Ahoj,

já bych do toho s tebou šel. Jaký bereš pledge?

Xira Dera

Pilgrimage

Pilgrimage
Ještě pořád váhám :D

Pilgrimage

Pilgrimage
Nějak mě připadá, že za tu cenu je tam buď málo obsahu, nebo ten KS vedou příliš suše a málo atraktivně.
Jak jsem už psal původně jsem si myslel, že tam něco zajímavého každý den hodí, ale takto přistávají jen ne moc zajímavé sochy.

Ten koncept kdy v KS nedostanu ani tak víc hry, ale spíš jen pár vylepšení a pozlátek mě moc nebere.

Velká pledge umožňuje hrát 2 zápasy najednou, ale na 2 plné 2 vs. 2 zápasy pořád chybí jeden hrdina.

Vážně uvažuji, že se na to vykašlu nebo hodím dolar na přístup do PM.

melk0r

melk0r
Tak sem na to mrknul a vypadá to zajímavě. Trochu se obávám, že se nakonec objeví nejlepší komba nebo hrdinové a nic jiného se hrát nebude. Cena se mi zdá přijatelná, ale s variabilitou si tak úplně jistý nejsem. Aby mě s tím pak moje skupina neposlala někam, že si radši daj magiky(MtG), to mě vždycky může nas....:-)

Pilgrimage

Pilgrimage
Melkor:

Mám dojem, že těm nejlepším kombům určitě může částečně zabránit nějaký druh vymakaného draftu,
v pravidlech nějaký je ale nestudoval jsem.

To by mě taky naštvalo :)

Pilgrimage

Pilgrimage
Tak to nakonec nechávám být.
Pokud někdo půjde do PM, budu možná pak ještě o tom uvažovat, ale organizovat to nebudu.

alucard

alucard
Tohle je přesně ten typ "rádobylevných" her na KS, co stojí sice půlku co velký KS ale nic moc tam není pokud nevezmete expanze což katapultuje cenu do nesmyslné výše. V jádru je to jednouchá přeprodukovaná hra, jejíž cena s poštovným vychází dohromady jakoby se nejednalo o preorder. Pokud to bude dobré, tak to jsou mythici -udělají další KS. Hraní dvou zápasů najednou 1 vs 1, když ta hra umožnuje 2 vs 2 je zvláštní.

Jaký je důvod to vzít? To není provokace, myslím to vážně.

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 04 červenec 2019 - 08:18

Pilgrimage

Pilgrimage
Alucard:

Mám celkem tendenci s Tebou souhlasit, nicméně tady jsem na podobné téma dal na BGG
vlákno a ozvala se spousta lidí, kterým to připadá jako dobrý deal: https://boardgamegee...-vs-price-ratio
A to mnozí třeba v USA budou mít tradičně retail o dost levnější než my. Tak nevím...

Mám dojem, že pokud se to někomu fakt líbí je důvod to vzít, protože v obchodech to bude (prý) výrazně dražší.
Jiná věc je že 25 USD za expanzi se třemi většími figurkami a 20 kartami působí jako pěkná darda
a jít do toho znamená si zadělávat na investiční projekt dost děsivých proporcí - mám dojem, že možná nebude další KS, ale určitě expanze
které budou v obchodech a nebyly v tomto KS.

alucard

alucard
Vidím to obdobně, s argumentací v tom bgg vlákně převážně nesouhlasím. Nejsem si jist jestli se dívám na základní krabici elegantního systému o 6 kartách nebo převlečenou základní krabici sběratelské hry, kde jsou v core setu shity a zajímavé jsou až expanze. Jestli bude další KS .. s tím jsem s unáhlil... autor je externista, bůhví jak to bude. Vtipně jsem to nebacknul. Máme warhammer underworld, crystal clans...

EDIT: Na redditu jsem se dočetl, že mají v plánu zveřejnovat 1 šampiona měsíčně a při launchi do retailu budou další figurky.

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 08 červenec 2019 - 10:51

2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 2 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů