Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

sydo,  [9:11:22 | 18. Čec 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

zgrywus,  [6:31:31 | 18. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:26:15 | 18. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

zgrywus,  [23:10:43 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

Happy,  [20:50:05 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Pitrs82,  [19:04:58 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

budkin,  [12:19:54 | 17. Čec 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

vampire,  [9:17:33 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Time of Legends: Joan of Arc

Azalin,  [7:54:33 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Nové gamebooky

zgrywus,  [18:43:08 | 15. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Splnění snu (hráčského) - herna

alucard,  [7:27:15 | 15. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Fox in the Box - předobjednávkový systém výroby

alucard,  [7:22:47 | 15. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Pangea

devilfiend,  [8:37:33 | 11. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dungeon Degenerates: Hand of Doom

Gromthar,  [23:19:29 | 10. Čec 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Prihlasovanie na Taverna Leto 2019

wlcina,  [20:25:52 | 10. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : PeCon 2020 - 13. - 15. března

peca,  [13:35:59 | 10. Čec 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Všeobecné informácie o Taverne

Jogo,  [8:33:06 | 10. Čec 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Grom,  [14:28:17 | 9. Čec 2019]

A Study in Emerald : Úpravy komponent : Homemade verze

zgrywus,  [12:58:05 | 9. Čec 2019]

Čo sa bude hrať?

• Nemůžete odpovídat na toto téma
12 odpovědí

pecovarhy

Teším sa neskutočne na Tavernu v lete, ale tešil by som sa asi tak miliónkrát viac, ak by sa našli 3 ľudia, ktorí by sme zahrali aspoň 5 kolový scenár Pericla. Mám už seriózne dvojročné abstinentské príznaky, tak poďme tú hru zdolať, prosím. A samozrejme, aj kopec ďalších, dajme pokec.

Martinmm

Martinmm

Ja sa nechám rád nahovoriť;)

wlcina

wlcina
Ja by som chcel dat konecne dalsi scenar zo sherlocka... aspon jeden vecer !

Adrias

Adrias
Ja sa urcite chystam zahrat nieco vacsie v klude na cely den. Civilizacnu alebo takuto ako Pericles v klude.

pecovarhy

Na Pericles sme teda traja. Este jeden!!!

tarvika

tarvika
za mna iba kratsie hry, kedze budem mat krpanu so sebou. takze ja chcem urcite terraforming mars, roll for the galaxy, hypergrid, 7 wonders, mysterium, pripadne nieco detske :)

Bresto

Bresto

ja mam v policke blackout: hong kong nezahrany takze to je pre mna priorita :-)

icebear

Tak na to sa nechám rád nahovoriť. :)

pecovarhy

Na Pericla sa nenecháš nahovoriť? Podľa mňa by Ti to parádne pasovalo táto hra. Potrebujeme ako soľ ešte jedného hráča, ale keď bude najhoršie, ja nedbám zahrať aj za bota!

icebear

Ja sa zatiaľ pericla bojim. To bol mocný a múdry muž, ktorého nemôžem brať na ľahkú váhu.

pecovarhy

Zdá sa, že moja nočná mora je zažehnaná a Pericles: Peloponessian Wars sa na Taverne bude môcť odohrať. Sme títo štyria: Martin, Mirec, Filip a ja. Otázka znie: chceme sa stretnúť niekedy v júli na inštruktážnu partiu? Preopakovanie pravidiel cez niektorý kratsší scenár? Mirec hneď aj navrhol, že by sme to mohli spojiť aj s natočením videopredstavenia hry. Ja som za, dajte vedieť, prosím.

Adrias

Adrias
Ja myslim ze by sme sa vedeli dohodnut, napriklad v Towerke po praci sa stretnut

Magicus

Nebol Pericles to, z čoho ste na poslednom PAWGu hrali 3 kolový scenár celú sobotu? Alebo to bol Peloponnes?
To je práve hlavný problém týchto "gréckych" hier - okrem toho, že sa všetky volajú podobne, tak sú navyše aj šialene dlhé.
Ako hry to môžu byť super, ale nepochybujem o tom, že akýkoľvek 5+ kolový scenár by zhltol tak polovicu celej Taverny, počas čoho ale človek stihne odohrať tak 10 iných hier.

Každopádne na Blackout sa celkom teším, na ten by som sa určite nahovoriť dal, takže si ma Bresto môže kľudne dopísať do poradovníka.
A z iných noviniek by som rád vyskúšal aj Escape Plan. Aspoň kým nedojde Lolo s hlásením, že Lacerda vymäkkol, a už nerobí také hardcore eurovky ako predtým, takže to nestojí ani za vyskúšanie :)

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů