Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Atterdag,  [18:31:18 | 23. Říj 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [17:53:12 | 23. Říj 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : co vas znechutilo (aneb téma pro syda a Hrabinha)

sydo,  [16:42:22 | 23. Říj 2019]

Nemesis : Překlady : Neoficiální překlad

ManlyGuy,  [14:27:34 | 23. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

aredhel,  [7:47:09 | 23. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : 1824

aredhel,  [7:44:04 | 23. Říj 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 9 - Jesen 2019 - 14.-17.11.2019

Sorcerer,  [3:14:35 | 23. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Pitrs82,  [17:11:42 | 22. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : 1861: Russia / 1867: Canada

fuchso,  [8:01:44 | 22. Říj 2019]

Velké herní události : Essen 2017 : Essen 2019 ubytování

Luke,  [22:23:51 | 21. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [14:03:03 | 21. Říj 2019]

Shadowrun Crossfire: Prime Runner Edition : Dojmy : Jaký to je?

Hoho,  [11:01:02 | 21. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Europa Universalis

Speedy,  [16:46:34 | 20. Říj 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

zgrywus,  [8:28:23 | 20. Říj 2019]

Dice Settlers : Dojmy : Dojmy po pár prvních hrách ...

HymanKaplan,  [20:00:06 | 18. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Black Rose Wars

Pepsson,  [16:23:19 | 17. Říj 2019]

Čo sa bude hrať?

• Nemůžete odpovídat na toto téma
41 odpovědí

pecovarhy

Teším sa neskutočne na Tavernu v lete, ale tešil by som sa asi tak miliónkrát viac, ak by sa našli 3 ľudia, ktorí by sme zahrali aspoň 5 kolový scenár Pericla. Mám už seriózne dvojročné abstinentské príznaky, tak poďme tú hru zdolať, prosím. A samozrejme, aj kopec ďalších, dajme pokec.

Zoznam hier: https://docs.google....l0kU/edit#gid=0

Tento příspěvek byl upraven od pecovarhy: 29 červenec 2019 - 02:36

Martinmm

Martinmm

Ja sa nechám rád nahovoriť;)

wlcina

wlcina
Ja by som chcel dat konecne dalsi scenar zo sherlocka... aspon jeden vecer !

Adrias

Adrias
Ja sa urcite chystam zahrat nieco vacsie v klude na cely den. Civilizacnu alebo takuto ako Pericles v klude.

pecovarhy

Na Pericles sme teda traja. Este jeden!!!

tarvika

tarvika
za mna iba kratsie hry, kedze budem mat krpanu so sebou. takze ja chcem urcite terraforming mars, roll for the galaxy, hypergrid, 7 wonders, mysterium, pripadne nieco detske :)

Bresto

Bresto

ja mam v policke blackout: hong kong nezahrany takze to je pre mna priorita :-)

icebear

Tak na to sa nechám rád nahovoriť. :)

pecovarhy

Na Pericla sa nenecháš nahovoriť? Podľa mňa by Ti to parádne pasovalo táto hra. Potrebujeme ako soľ ešte jedného hráča, ale keď bude najhoršie, ja nedbám zahrať aj za bota!

icebear

Ja sa zatiaľ pericla bojim. To bol mocný a múdry muž, ktorého nemôžem brať na ľahkú váhu.

pecovarhy

Zdá sa, že moja nočná mora je zažehnaná a Pericles: Peloponessian Wars sa na Taverne bude môcť odohrať. Sme títo štyria: Martin, Mirec, Filip a ja. Otázka znie: chceme sa stretnúť niekedy v júli na inštruktážnu partiu? Preopakovanie pravidiel cez niektorý kratsší scenár? Mirec hneď aj navrhol, že by sme to mohli spojiť aj s natočením videopredstavenia hry. Ja som za, dajte vedieť, prosím.

Adrias

Adrias
Ja myslim ze by sme sa vedeli dohodnut, napriklad v Towerke po praci sa stretnut

Magicus

Nebol Pericles to, z čoho ste na poslednom PAWGu hrali 3 kolový scenár celú sobotu? Alebo to bol Peloponnes?
To je práve hlavný problém týchto "gréckych" hier - okrem toho, že sa všetky volajú podobne, tak sú navyše aj šialene dlhé.
Ako hry to môžu byť super, ale nepochybujem o tom, že akýkoľvek 5+ kolový scenár by zhltol tak polovicu celej Taverny, počas čoho ale človek stihne odohrať tak 10 iných hier.

Každopádne na Blackout sa celkom teším, na ten by som sa určite nahovoriť dal, takže si ma Bresto môže kľudne dopísať do poradovníka.
A z iných noviniek by som rád vyskúšal aj Escape Plan. Aspoň kým nedojde Lolo s hlásením, že Lacerda vymäkkol, a už nerobí také hardcore eurovky ako predtým, takže to nestojí ani za vyskúšanie :)

pecovarhy

Pridal som do prvého príspevku zoznam hier, čo sa budú na Taverne hrať: https://docs.google....l0kU/edit#gid=0

Dopĺňajte, nehanbite sa! :-)

Adrias

Adrias
Vie niekto doniest Die Macher?

leizeQ

Doniest viem (;

icebear

Keďže bude na akcii klopik nebojim sa že by da nezahral a pripadne aj nevysvetlil.

Ja by som si rád skúsil roll playera, aspoň základ, prípadne aj s rozšírením, cz alebo en, ni je podstatné.

Tento příspěvek byl upraven od icebear: 30 červenec 2019 - 05:26

paladin91

Pax renesance by někdo nedal p.s. Na pohodu na vyzkoušení

maw2

maw2

Ja by som to chcel skusit. Mozem zobrat.

leizeQ

Pohodovy Pax Ren by som zahral aj ja (taky novacikovsky)

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů