Přejít na obsah

Proč se tlačítko "odeslat" jmenuje "příspěvek" ?!?

- - - - -

• Nemůžete odpovídat na toto téma
10 odpovědí

Merlin

Proč to má takhle blbej název? Nikde jinde jsem takhle pitomě nazvaný odesílací tlačíko neviděl ... už jsem odeslal asi celých pět příspěvků a stále mě to ještě mate a váhám, na co mám kliknout ...

bludik

bludik
:D mě to napoprvé taky mátlo :D Třeba je to tam, aby deskožrouta nikdo nežaloval, jako teď FB za tlačítko "líbí se mi" :D

Polylux1

Me je to zase vyslovene prijemny, to ze cudlik "odeslat" je na vsech jinejch webech, byt to znamena "odeslat" prispevek na strance asi o dva centimetry vys, pro me osobne neni duvodem to mit tadyk stejne, naopak :)

Nijak matouci mi to osobne nepripadalo ani prvne, urcite ne natolik ze bych ze zoufalstvi kliknul misto toho na jedinej dalsi cudlik co je k dispozici: "pouzit rozsireny editor" :)

Tento příspěvek byl upraven od Polylux1: 13 únor 2013 - 11:02

Kdo mi nekoupi zmrzlinu je srab!

Oblud

Oblud

No, vy v tom hledáte nějaký úmysl, ale ono je to spíš tak, že autor překladu jádra (což jsme nedělali my, nýbrž jsme překlad zakoupili) měnil texty z AJ do ČJ v nějaké tabulce, aniž by přitom znal jejich kontext. Takže z tlačítka "Post", což v angličtině může být jak podstatné jméno, tak sloveso, udělal "Příspěvek" místo "Přispět". Což je dle mého soudu taková podružnost, že mne vůbec nenapadlo, že by se to snad mělo řešit.

EDIT: Tak, jste teď spokojenější?

Tento příspěvek byl upraven od Oblud: 14 únor 2013 - 10:42

Ladik

Mě se naopak slovo "přispěvek" líbí víc než "odeslat". Přece nic neodesílám ale přispívám do diskuze... Nebo vlastně odesílám příspěvek. Nebo můžu odesílat vlak z nádráží, nebo zaslanou poštu odesílám..sakra není to jedno? Je to česky? Je.
May the Schwartz be with you...

kren

Tak když už se to měnilo, tak by se to mohlo změnit i v rozšířeném editoru.
So say we all

Oblud

Oblud

OK.

Merlin

Geniální, děkuji všem zúčastněným za bleskovou změnu :-)

Merlin

Vlak z nádraží se vypravuje ... ale to jen tak pro upřesnění :-)

Zobrazit příspěvekLadik81, na 14 únor 2013 - 10:55 , napsal/a:

Mě se naopak slovo "přispěvek" líbí víc než "odeslat". Přece nic neodesílám ale přispívám do diskuze... Nebo vlastně odesílám příspěvek. Nebo můžu odesílat vlak z nádráží, nebo zaslanou poštu odesílám..sakra není to jedno? Je to česky? Je.

Ladik

Tak on byl ten můj příspěvek o něčem jiném než o vlaku, takže ať se klidně vypravuje.... do práce...
May the Schwartz be with you...

peca

peca

No, klidně se to mohlo předělat na "Přispět", ale v podstatě je to šumák.
Když už to Oblude předěláváš, tak "Příspěvěk" visí ještě v poště. ;-)

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů