Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Bifi,  [16:57:36 | 22. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Kickstarter - převzít poškozené nebo nepřevzít

devilfiend,  [15:45:28 | 22. Kvě 2019]

War of the Ring (second edition) : Úpravy komponent : Väčšia mapa pre epické hranie - "kickstarter"

pecovarhy,  [14:49:52 | 22. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Siege Storm

Para99,  [17:51:32 | 21. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

eklp,  [14:25:06 | 21. Kvě 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

brtstvo,  [9:29:47 | 21. Kvě 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 8 - Jar 2019 - 23.-26.5.2019

fuchso,  [10:37:54 | 20. Kvě 2019]

Wildlands : Dojmy : Doj mi

paladin91,  [7:44:56 | 20. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Space Race: The Board Game (Kickstarter)

waczko,  [19:35:16 | 19. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

sydo,  [14:43:17 | 18. Kvě 2019]

DreadBall – The Futuristic Sports Game : Kompost : Prodej teamu

falco,  [17:50:06 | 17. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Kingdom Rush: Rift In Time

yarin,  [15:08:57 | 16. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Koncerty a hudební události

sydo,  [13:31:33 | 16. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Bloodborne: The Board Game

alucard,  [18:02:48 | 15. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

Wolfhound,  [17:30:51 | 15. Kvě 2019]

Bloodborne: The Board Game

• Nemůžete odpovídat na toto téma
96 odpovědí

alucard

alucard
Takže rozdíl je paypal/karta. Děkuji. Tohle jsem řešil asi před 10+ lety. Fór byl v tom, že v nastavení paypal účtu tenkrát bylo velmi dobře schována předvolba "konverze podle kurzu vaší banky, ne podle paypalu" Díval jsem se teď a paypal je udolaru o 2% dražší oproti mé bance. Rozhodně to tenkrát tuhle možnost nenabízelo při samotné platbě třeba už je to jinak.

Pilgrimage

Pilgrimage

Zobrazit příspěvekalucard, na 13 květen 2019 - 08:08 , napsal/a:

Když se podíváte na tu cestičku se sg tak ten poslední dílek je zajímavý. Krokodýl a krabice je dvojitý sg. To ve mně evokuje, že tam chtějí ještě něco odemknout. Před tou bránou je místo a něco může ještě být i za ní, schválně tam dávají bránu ne stěnu, aby nebylo jasné jestli bude ještě něco za ní. Možná to mají připraveno univerzálně podle toho kolik peněz vyberou se otevřou 2-3 sg před bránou, a pak můžou pokračovat. Protože závěr může být dost nevyzpytatelný.

PC hru neznám, teď jsem se dočetl, že ten krokodýl je boss v následujících lokacích, to mohlo směřovat k té pthumeru root expanzi.
Říká vám ta brána něco? Je to nějaká lokace z té hry? The Pthumeru Root Chalice can be used at a Ritual Altar to create the following Chalice Dungeon: Jinak s oblibou trolím kampaně cmonu, ale tahle se povedla. Když tam dám 130 na hru a 30 na poštovné pokazím něco? Tip na poštovné all in jsem četl 50 dolarů.

No, ono se dost špatně spekuluje,
Tuším, že cokoliv co patří Pthumeriánům je Chalice, takže ten Labyrinth by to nebyl.
Obecně to ale během kampaně vypadalo, že CMON dost nerespektovalo při SG cestách herní logiku
a mátlo protřelé hráče, takže....
Každopádně Amygdala je prý obrovská a pod žádnou střechu se nevleze, proto cesta vedoucí ven je pro ni jak dělaná.

alucard

alucard
Dotaz backera z chatu:
I´m thinking about buying second base set-alongside my $350 order. Do I get all sgs than double? Then you would always have spare parts at home or could sell it if it were redundant.

Nechápu proč si do foroty na spare parts nepořídí druhý all-in pro jistotu, jeden nikdy neví, kdy se mu bude hodit. Prostě jen na takové to domácí žvýkání. Když jeden běžný all-in stačit nebude

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 14 květen 2019 - 12:38

Gromthar

Gromthar
Prostě tam pošlu 20 klacků ať mam jistotu, že když se mi ulomí noha, tak hned nahodim náhradní potvoru :D

alucard

alucard
To je otázka, kdybyste pro sebe brali 1 all-in vzali byste na kšeft 2. all-in nebo 3-4 základní pledge? Ono jako když už do toho člověk dá 9, tak už může rovnou 20. Prostě bud té hře věříte nebo ne.

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 14 květen 2019 - 01:07

Happy

Happy
Myslim, ze mu krivdite, all-in chce jen jeden, na nahradni dily mu staci dalsi zaklad ;)

alucard

alucard
Pěkný článek, shrnutí expanzí:
boardgamegeek.com/thread/2202305/details-all-add-ons
(lépe mi vložit nelze)

Poslední sg 4x doll...meh. Kvůli tomu tam ted naběhne 200k.

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 14 květen 2019 - 07:42

Pilgrimage

Pilgrimage
Tak jsem byl s tou Amygdalou dost vedle, ale vypadá to, že si ještě něco schovávají na případný další KS.

Zklamali mě, že to finále nemohlo být trchu víc vzrušující, obzvláště když si ho režírují sami.
Ty krabice jako SG mi připadnou trochu trapné (byť asi nějak pochopit se to dá nevím kdy naposled měl CMON
něco prostě v hnědé krabici nebo v sáčku) - SG má podle mě být něco co působí, že to tam nemuselo být.

alucard

alucard
Z jiného soudku, proč dává sony někomu licenci na vydání adaptace ps hry z roku 2015? Protože má příští rok vyjít konzole playstation 5. Třeba bude ještě za rok nějaká blitz kampan fakticky jako reklama na launch ps5. To by pro sony mělo větší význam, než to co si stáhne z ušmudlaných 5mio od cmonu za licenci. Prostě cmon jim udělá reklamu a ještě jim za to zaplatí.

EDIT:

Na twitteru mají v předposledním příspěvku As another moon rises, we prepare for next Hunt on kickstarter

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 15 květen 2019 - 09:59

Pilgrimage

Pilgrimage
A jako na tom Playstation 5 bude nějaký remake Bloodborne ? Já to nesleduju, na konzolích nehraju.

Pepsson

Pepsson
Spis dalsi dil bych rekl

Azalin

Azalin
Nakonec jsem si nechal EB. Něco případnýho dalšího jsem si nechal na PM. Ovšem v základu je 5 kampaní a Chalice dungeon, to by mohlo stačit. Dalších 7 kampaní za 250 dolarů asi oželím.. ;) možná ten Hunter's Dream..

Pilgrimage

Pilgrimage
Pepsson:

Že by do KS zakomponovali další díl? Zdá se, že jim toho obsahu už zas tak moc nezbylo (tak na malý až střední KS).

Gromthar

Gromthar
Do tohoto KS nedali celý původní Bloodborne. Protože Bloodborne 2 byl už ohlášen na PS (5) a PC (nevim jak xbox), tak ten další KS CMONU bude pravděpodobně na tu dvojku :). Počítám, že se tam změní jen figurky a kampaň, jinak to bude to samé.

Pilgrimage

Pilgrimage
No, mě tedy připadalo, že tu Amygdalu ještě do dalšího KS dají a lidi by rádi i to DLC (samozřejmě nevíme jaká je licence).

Pepsson

Pepsson
No, ten Tweet by tomu mohl nasvedcovat. A vzhledem k tomu, ze se chysta dalsi generace konzoli a BB byl jedna z exkluzivek, tak by to bylo na snade, ne? Z puvodni hry zbylo trochu obsahu, ale na novy ks to asi stacit nebude

Btw, nikdo jeste oficialne BB2 nepotvrdil

Tento příspěvek byl upraven od Pepsson: 15 květen 2019 - 05:19

alucard

alucard
Třeba jim do toho mluvilo sony, co tam mohou dát a co ne. Pokud např. tuší, že Amygdala bude v druhém díle té hry a mohla by vypadat jinak tak jim to pro tuto kampan zatrhli. Četl jsem, že autoři bloodborne na ps4 nedávno jako easter egg hodily do jiné hry panenku z bloodborne, okamžitě se vyrojily spekulace o 2. díle. kdy popřeli, že na tom dělají. Mám doma ps2 a ps3. Ono vždycky okolo konzolí, které jdou na trh vzniká hype tím, že se jakoby tají jejich jméno, barva, řeší se co bude "launch titul" kvůli kterému lidí tu konzoli koupí, prodeje startují o půlnoci a podobné šaškárny. Dovedu si představit, že mohou spostu věcí vydat znovu, zvýšit rozlišení na 8k

2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 2 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů