Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Johniczech,  [16:24:29 | 20. Srp 2019]

Vampire: The Eternal Struggle : Novinky : Vampire: The Eternal Struggle - Antalogy I

falco,  [15:46:53 | 20. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Totalpan,  [15:02:50 | 20. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Havelock,  [13:02:26 | 20. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

Levica,  [16:02:50 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

kandelabr,  [15:28:11 | 19. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [14:25:07 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

sydo,  [13:08:50 | 19. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Bifi,  [11:43:27 | 19. Srp 2019]

Ostatní pokec : RPG a storytelling hry : Numenera (případně další RPG) - Ostrava

nameless_one,  [8:40:08 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

G4nd4lf,  [7:23:19 | 14. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - dojmy

icebear,  [6:33:08 | 13. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Happy,  [20:15:34 | 12. Srp 2019]

Kingdom Death: Monster : Novinky : Reprint

Simcsa,  [13:50:52 | 12. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - straty a nálezy

wlcina,  [22:19:39 | 11. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [14:43:28 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Všeobecné informácie o Taverne

pecovarhy,  [13:58:58 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Co se bude hrát

fuchso,  [1:28:50 | 11. Srp 2019]

1824

• Nemůžete odpovídat na toto téma
21 odpovědí

IN.

Trochu si přihřeju vlastní polívčičku:

https://www.kickstar...-austria-hungary

fuchso

fuchso
Rozhodne mam zajem, Davide, budes to pak distribuovat ty? Klasickymi cestami - zasilkovna, posta?

IN.

Ano, přesně tak. Neuváděl jsem extra jiné poštovné pro ČR/SR, ale je možné za standardní lokální poštovné.

Grom

Ahoj Davide, byl by si schopen v krátkosti přiblížit hlavní rozdíly oproti 18CZ, ta se mi totiž herně moc nelíbila oproti třeba 1830 či 1844/54, ale oblast je zajímavá a jedná se o vláčky, takže jsem téměř rozhodnutý do toho jít.
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

fuchso

fuchso
Grome - http://foxinthebox.c...rules_draft.pdf tu si mozes precitat :-)
mas tam private companies, ktore mozes neskor vymenit za podiel v regionalke, pak pre-staatsbahn, z ktorych potom vzniknu 3 staatsbahn, podobne ako vznikla ta statna svajciarska, pak regionalky, to su klasicke 8x10,1x20 a coal-companies, ktore maju specialne g-vlaky. ktore vychadzaju z bani a vlastnik coal-company ma rezervovany prezidentsky certifikat pre 1 regionalku. Na zaciatku sa private, coal a pre-staatsbahn draftuju, nie je tam drazba. Jako povedal by som, ze to bude prave podobne tomu Svajciarsku, takze by som ti to doporucil :-)

luznyj

luznyj
Bude tedy mozne si hru objednat primo od Fox in the Box, nebo si to musime backnout na Kickstarteru?

fuchso

fuchso
Ja jsem to pochopil tak, ze z hlediska postovneho je to jedno, jestli to podporis, nebo si hru pozdej objednas od Foxiku - zaplatis stejne, protoze to v obou pripadech bude rozesilat David, je to tak? Takze je lepsi to backnout :)

DD.

Zase kdyz to backnes, tak si z toho KS sebere 10% :).

IN.

V přímé nabídce Foxu to asi nebude (i když pomalu zvažuji založení cizojazyčné sekce, protože mi píšou zákazníci ze světa o 18CZ, Lilliput a zatím je odkazuji na Orglera i když by nebyl problém to distribuovat ode mě).

Takže zatím opravdu odkážu na KS - z hlediska poštovného je to opravdu jedno, jak píše fuchso.

fuchso

fuchso
tak podporis Kickstarter, aby ti mohl nabidnout nove projekty, ktere zase podporis... :)

luznyj

luznyj
Hmm, tak zda se, ze z hlediska postovneho to nebylo jedno. Samozrejme jsem si to backnul a ted mi prisel BackerKit survey a tam chteji puvodne avizovanych 9 Euro.

IN.

hele, dejte osobni odber - Essen a domluvime postovne zvlast. Stejne budu resit ja...

luznyj

luznyj
To uz prave ted nejde. Jak jsem jednou odkliknul "Ceska Republika", uz nemam volbu osobniho odberu. To by musel Lonny nejak zcela zresetovat ten muj survey (nedokonceny - neklikl jsem na finalni potvrzeni) , ale nevim, zda to vubec jde.

Edit: Nasel jsem nejake FAQ, ze pro odber v Essenu si mame jako zemi vyplnit Christmas Islands. Mam to udelat (shipping je pak 0) a s Lonnym se dohodnete, ze si to necham poslat Zasilkovnou a zaplatim primo Fox in the Box-u ?

Tento příspěvek byl upraven od luznyj: 28 červen 2019 - 11:31

fuchso

fuchso
jo jako zvazoval som, ze sa ozvem, ale zaplatil som to (aj Johny to zaplatil) 9 EUR, whatever :)

IN.

Ano, presne tak.

luznyj

luznyj
He, he. Klasicky pripad diskuse trech lidi. Ted nevim, zda David prikyvoval mne nebo Fuchsovi  :-)
Kazdopadne bych samozrejme take prezil tech 9 Euro, konec-koncu nikdo 100% neslibil, ze to bude levnejsi.

Kdyby to Davidovi melo trvat treba hodinu, aby nejak specialne handloval moji zasilku, tak to samozrejme nestoji za to.

Proto prosim, Davide, potvrd, zda si tam mam napsat ty Christmas Islands (a pozdeji se "nejak domluvime") anebo dat normalne Ceska Republika za 9EUR a dal to neresit.

IN.

Ano, prosim napsat Chrismas Island..:)

luznyj

luznyj
Dal jsem tam ten Christmas Island.
Mockrat dekuji, Davide. A uz se nemuzu dockat.

IN.

to já taky..:)

aredhel

aredhel
hm, taky jsem dal možnost s těmi 9 e :( tak co už, příště budu moudřejší (a počkám mimo kickstarter :P )

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů