Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Bifi,  [16:57:36 | 22. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Kickstarter - převzít poškozené nebo nepřevzít

devilfiend,  [15:45:28 | 22. Kvě 2019]

War of the Ring (second edition) : Úpravy komponent : Väčšia mapa pre epické hranie - "kickstarter"

pecovarhy,  [14:49:52 | 22. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Siege Storm

Para99,  [17:51:32 | 21. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

eklp,  [14:25:06 | 21. Kvě 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

brtstvo,  [9:29:47 | 21. Kvě 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 8 - Jar 2019 - 23.-26.5.2019

fuchso,  [10:37:54 | 20. Kvě 2019]

Wildlands : Dojmy : Doj mi

paladin91,  [7:44:56 | 20. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Space Race: The Board Game (Kickstarter)

waczko,  [19:35:16 | 19. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

sydo,  [14:43:17 | 18. Kvě 2019]

DreadBall – The Futuristic Sports Game : Kompost : Prodej teamu

falco,  [17:50:06 | 17. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Kingdom Rush: Rift In Time

yarin,  [15:08:57 | 16. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Koncerty a hudební události

sydo,  [13:31:33 | 16. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Bloodborne: The Board Game

alucard,  [18:02:48 | 15. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

Wolfhound,  [17:30:51 | 15. Kvě 2019]

Anachrony: Fractures of Time Expansion

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
15 odpovědí

DD.

Mame tu KS na rozsireni ke hre Anachrony.
Obsahuje novou Path of Unity vcetne 2 leaderu a novych Exosuit miniatur.

Novou desku s novyma lokacema, novym typem workeru a novou surovinou.
Je tam upraveny solo-mod, a samo nejake dalsi pridane mechaniky, ktere prave vyuzivaji napr. novou surovinu.

https://www.kickstar...&term=anachrony

Je moznost vzit i kompletni krabici tzv. Infinity Box, kde je uplne vse co zatim pro Anachrony existuje, pripadne pro backery predchoziho KS Infinity Box upgrade kit.

Thales

Psal jim někdo ohledně group pledge?
May I have a special sword? - Maybe. What kind of sword? - Sword of the Unholy Business...

DD.

Ja zatim ne. Koukal jsem, ze tam zminuji, ze jim ma clovek napsat, ale jde o to, jak velky zajem by tu byl.

Mizy

Mizy
No já mám backnuto, takže se případně do group pledge rád přidám.

yarin

yarin
hele a co je navic v tom infinity boxu? ja to z toho popisu asi uplne nechapu. art and story boook me nezajima, plastic trail jakbysmet, takze v podstate chci vedet, co je mysleno tim "printed plastic warp tiles"

Raven

Raven
To jsou ty trojuhelnickove zetony, co jsou v zakladu z kartonu. Tak tady jsou na plastu.

DD.

No hlavne to je podle mne box, do ktereho nacpes vse dohromady.

Thales

U pledge pouze s rozšířením píší, že se k tomu váží pouze některé stretch goals, zatímco k Infinity upgrade jsou všechny. Ale nemůžu nidke najít, které stretch goals patří kam.

A přidání dalších kopií asi nebude problém, viz poslední otázke ve FAQ:
"You can add more copies, no problem. For now, all you need to do is click Manage your Pledge and increase your total pledge by the price of the additional product(s) that you want. In the Pledge Manager after the campaign, you will be able to allocate these extra funds to the respective products."

Takže stačí přihodit peníze a v pledge manageru naklikat více kopií.
May I have a special sword? - Maybe. What kind of sword? - Sword of the Unholy Business...

Elnie

Určitě bych se přidal k pražské skupině.
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Thales

Tak kdo by do toho šel? Já, Elnie... :)

DD.

Ja, chtel bych Infinity upgrade.

Thales

Takže já, Elnie, DD. :)

Youda

Youda

Thalesi, já bych se taky přidal, jestli je to pro Tebe ok.

Thales

Jasně, více info viz soukromá zpráva.

Atterdag

Atterdag
Thalesi, vezmeš mě také, prosím?

Thales

Budiž přidán, více viz soukromá zpráva, kam tě přizvu. ;)

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů