Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Film : Videl som a doporucujem

falco,  [22:04:01 | 18. Zář 2019]

Cave Evil : Novinky : Mini rozsirebi pro CE a Warcults

kafe s mlikem,  [20:03:59 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Everdell: Spirecrest a Bellfaire

Raven,  [18:56:29 | 18. Zář 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Marvin,  [15:07:33 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Aeon Trespass: Odyssey

Atterdag,  [14:32:23 | 18. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [14:25:52 | 18. Zář 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Koncerty a hudební události

Lolo,  [12:32:03 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : District 9

Citron,  [11:44:49 | 18. Zář 2019]

Cave Evil : Překlady : Česká verze - ofiko

Lord Pupek,  [11:14:46 | 18. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Citron,  [10:16:33 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Lumirius,  [9:55:50 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

Lolo,  [17:12:51 | 17. Zář 2019]

Detective: City of Angels : Novinky : rozšíření

DUBíno,  [15:55:40 | 17. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2019 - finálové kolo

Lomikar,  [15:33:06 | 17. Zář 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 9 - Jesen 2019 - 14.-17.11.2019

maw2,  [12:59:23 | 17. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [9:19:00 | 16. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2018 - nominace

chocolate,  [19:15:47 | 15. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

endymion,  [6:13:03 | 14. Zář 2019]

Yedo : Novinky : Deluxe verze Kickstarer od NSKN

icebear,  [17:04:45 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Philosophia

Citron,  [16:25:44 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:07:02 | 13. Zář 2019]

Rivers to the Reich : Dojmy : Semper Paratus

Lomikar,  [8:45:22 | 13. Zář 2019]

Dungeonology: the expedition

• Nemůžete odpovídat na toto téma
11 odpovědí

Happy

Happy
Tak trochu netradiční kompetitivní dungeonovka, která neni postavena na boji s monstry, ale na sbiraní informací o nich. Tématicky zasazeno do fantasy akademického prostředí, kdy se snažíte stát novým profesorem na univerzitě. Pěkný "cartoon" grafický styl a to včetně miniatur. Zajimavý může být i termín dodání, který je pro základní krabici a rozšíření již říjen tohoto roku, stretch goaly pak květen přištího. Vydavatelem je LMS, který stojí třeba za Black Rose Wars nebo Nova Aetas.

Momentalne docela cerstve otevreno (a jiz zafundovano), takze je jeste mozno naskocit cca 12h do early bid. Byt tedy ten uplne nejvyhodne uz dostupny neni, nebot byl limitovan jen na prvnich 1000 backeru. Je i moznost retail packu o 5 kusech, ale zatim netusim,  zda je pouzitelny pro group pledge a nebo je nutne byti opravdu retailer. Pokud by to slo, tak by cena byla jeste o zdib nizsi a hlavne by se asi usetrilo na ne uplne levnem postovnem.

EDIT: Tak na muj dodaz, zda je vyuzit retail pro group pledge mi bylo odpovezeno, ze bohuzel ne. Pozaduji VAT number (ICO) dokazujici, ze jste retailer ...

Info na BGG:
https://www.boardgam...logy-expedition

Bezici KS kampan:
https://www.kickstar...-the-expedition

Tento příspěvek byl upraven od Happy: 11 duben 2019 - 11:06

Pilgrimage

Pilgrimage
Hele, instinktivně jsem dal palec nahorů, ale není zde náhodou etiketa že by se měl projekt nejprve pěkně popsat atd. ne jen prostě napálit link ?

Upozornění na EB není podle mého názoru popis.

Edit: oprava gramatiky a stylu

Tento příspěvek byl upraven od Pilgrimage: 16 duben 2019 - 10:00

Happy

Happy
Pardon, jsem relativne novacek, takze jsem netusil. Doplnim. Bral jsem to jen primarne jako upozorneni, ze neco takovyho bezi a je sance jste naskocit do EB.

devilfiend

devilfiend
Já do toho rozhodně jdu! :-) Čekám na to už od oznámení :)

Pilgrimage

Pilgrimage
Dík za doplnění popisu - nechci tady dělat moderátora, ale připadá mi to takhle pro komunitu lepší.

Edit:

LMS je taky tvůrce Sine Tempore, které by měli brzy doručovat (mj. mě).
Black Rose zřejmě začali doručovat před nějakou dobou.

Je tedy vidět, že mají těsné rozestupy, ale nedá se úplně říct, že začínají další Kickstarter,
když se o tom starém ještě nic není. Lepší by to ale asi být mohlo.

Tento příspěvek byl upraven od Pilgrimage: 11 duben 2019 - 12:37

Happy

Happy
V pohode, naopak ja dekuji za upozorneni, on je totiz obcas i ten moderator potreba ;)

jarmuk

jarmuk
chjo, už dlouho říkám, že KS NECHCI, ale tohle mne láká hodně.

Happy

Happy
Pridano Solo & Co-Op rozsireni (zdarma) a take dalsi placeny Add-on ...

Sinthoras

Sinthoras
Pledge manager je aktivní, pokud by někdo chtěl, můžu tam přihodit něco navíc a možná se ušetří i trochu na poštovném

Happy

Happy
Zrovna postovne je ted dost diskutovane a citlive tema, nebo je vyrazne vyzsi, nez byly puvodni odhady. Pro Evropu se zavrenim obou oci asi jeste ujde, ale jsou pripady, kdy by mohlo vychazet temer na cenu hry samotne ...

Sinthoras

Sinthoras
Já diskuze moc nečetl, jen když jsem se uklikl a dal víc addonů, tak se poštovné moc nezvedalo a bude to celkem výhodné když se někdo přidá, vůbec netuším, jaké je poštovné jinde ve světě

Happy

Happy
No treba pro Singapur je momentalne 75 E (ale pry se snad podari snizit). Podstatny je ale fakt, ze to postovne, co zaplatis ted neni finalni. Jeste bude potreba casem zaplatit dalsi postovne za druhou vlnu. To by sice pry melo byt nizsi, ale jak moc, to zatim nikdo nevi. A vzhledem k tomu, ze SG budou rozesilany az v druhe vlne, tak se to tyka vsech backeru. Ono to ze to bude two wave shipping bylo deklarovano jasne od zacatku, ale to, ze uvedena odhadovana cena za postovne neni komplet, ale jen za jednu vlnu z toho uz tak jasne neplynulo.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů