Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2018 - nominace

chocolate,  [19:15:47 | 15. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [12:59:11 | 15. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

endymion,  [6:13:03 | 14. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

eyron,  [19:02:49 | 13. Zář 2019]

Yedo : Novinky : Deluxe verze Kickstarer od NSKN

icebear,  [17:04:45 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Philosophia

Citron,  [16:25:44 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:07:02 | 13. Zář 2019]

Rivers to the Reich : Dojmy : Semper Paratus

Lomikar,  [8:45:22 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : War Cry

Para99,  [16:52:02 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Aeon Trespass: Odyssey

Citron,  [13:15:30 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Lomikar,  [10:32:54 | 12. Zář 2019]

Rising Sun : Dojmy : Grabbing Gavutu - seriál na pokračování

Lomikar,  [9:27:06 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

IN.,  [7:52:40 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Happy,  [7:43:39 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:55:08 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Recepty

Citron,  [21:12:59 | 11. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Iwari

viking749,  [21:29:28 | 10. Zář 2019]

Kingdom Rush: Rift In Time

• Nemůžete odpovídat na toto téma
38 odpovědí

Pilgrimage

Pilgrimage
Falco:

Omlouvám se, že jsem se chvíli neozýval.

Po poradě se snoubenkou a přemýšlení: nepůjdu do toho a zainvestuji do něčeho jiného
(věřím, že v pohodě najdete náhradníka - kdyby s tím byly velké problémy, ozvi se prosím, díky).

paladin91

@ Falco - já to vezmu za pilgrimage

falco

Ok po moji porade se snoubenkou si pisu Paladina.

Sem si rikal ze byses se svym avatarem nepridal :)

Recap mojeho 4-packu:
  • Falco
  • DD
  • Levica
  • Paladin

Everybody for himself

Atterdag

Atterdag
Alucarde, musím se s těžkým srdcem stáhnout z tetrapacku, nevěděl jsem, že bude rozšíření k Anachrony a hlavně k Marsu. Tohle bych už finančně nedal:(. Nahradí mě někdo, prosím?

dakeyros

dakeyros
Atterdagu já bych to za tebe vzal ;)

Atterdag

Atterdag
Díky, Martine:)

alucard

alucard
Ok tak jsme nová čtyřka.

Úvaha.
Base game stretch goaly - tohle bude v normální základní krabici
Ostatní SG -  je 1 velká expanze zakoupitelná v retailu

Základní krabice by mohla stát v retailu stát cca. 1200 - 1500. Expanze cca. 800-1000. Celé to bude stát 2000-2500. Tady ta deluxe verze bude stát ve skupině s poštovným +- 1800. Když se podívám na ty neodemčné SG, tak kdyby se otevřel jeden denně. Tak dají toho bose o kterého se hlasuje a je vymalováno. Případně tam dají ještě nějaký base game quest - pár karet kouzel, které budou stejně v obchodě v základní krabici. Každopádně zatím v těch komentech uvedli k dotazu na délku dodání, že v současnosti mají hotové 3 scénáře, pravidla, a zbytek je na papíře a testují solo mod. Kolik bude v té pavoučí expanzi "zadarmo" vlastně scénářů je ve hvězdách. Uvedli výslovně že nic ks exclusive tam nebude. Nevypadá to zatím že by měli v úymslu tam odemknout něco převratného

Asi tam ve finále přihodím dolar, a rozumně se domluvíme jestli brát ten 4pack nebo na kolik by vyšlo vzít 4x základní pledge bez deluxe za cca. 1500 na jednoho, pokud by tam bylo stejné poštovné jak u 4 packu, tak bych to zvážil..

dakeyros

dakeyros
Ok a díky.

alucard

alucard
Chystaná expanze 3d věže http://cpc.cx/onx Cenu zatím nemají stanovenu.

alucard

alucard
Poslední update - vylepšení předražených addonů.

dle chatu - ve středu příští týden bude zveřejněn all-in

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 21 duben 2019 - 10:49

alucard

alucard
Cena all-in 129 dolarů v group pledge 124 dolarů. Tzn. v group pledge není žádná další dodatečná extra sleva.
1) 59 dolarů základní pledge
2) 74 dolarů deluxe ve skupině - plakát, žetony, 20 figurek, inserty hrdinů - v zásadě se jde bez toho obejít. Insert na věže - fajn věc, těch věží tam bude do 60, to jde asi přežít i bez toho inzertu...v obchodě nepůjde koupit
3) 19 dolarů expanze - dle update budou 4 scénáře v 1 addonu, natestování tak aby šel hrdina hrát i jinde, boss aby byl znovuhratelný...půjde koupit v obchodě
4) 25 dolarů za věže - to je zkousnutelná cena, akorát se mi vizuálně moc nelíbí, škoda že nejsou o něco vyšší

124 za all-in namísto 74 za deluxe potažmo 59 za základ? Za 124 už máte velkou figurkovku. Jsem čím dál zvědavější kolik bude poštovné u základu 4x, pokud to půjde vzít.

Komentátor mi odpověděl v chatu, půjde vzít vícekrát základní pledge. Ono je to fakt na uvážení vzít bud ten holý základ a místo deluxe za 15 třeba za 19 addon nebo za 25 ty věže, pokud to nezvedne poštovné.

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 23 duben 2019 - 07:40

DD.

No koukal jsem na to, a myslim ze Deluxe mi aktualne staci. Kdyz to fakt budu hrat, tak si pak dokoupim expanze v retailu a veze nepotrebuji, taky se mi zrovna 2x nelibi. Pripadne si nejake vyrobim na 3D tiskarne.

falco

Mam to resit ted uz? Doklikame pak v PM ne?
Everybody for himself

DD.

Jj.
Lepe receno, ja nic dalsiho chtit asi nebudu :).

Pilgrimage

Pilgrimage
Je to prosím tak, že běžná pledge nejde nijak přidat do žádné skupinové? Díky.

falco

Tezko rict, asi jak vyleze ven Pledge manager. Ale konkretne tenhle reward je "4x King pledge".
Obecne, ale v pledge manageru casto nechavaji uplne prekopat to co chces. (s tim ze ti teda nevraceji extra penize)
Everybody for himself

Pilgrimage

Pilgrimage
Díky.

Tak já uvidím v tom PM, jsem teď hodně na hraně a vím, že nechci ani deluxe, ani obyč s plným poštovným.
Třeba se pak nějak domluvíme, když budete chtít.

alucard

alucard
Máme volné jedno místo.

Zajímavý může být 4x knight pledge, pokud je to za stejné poštovné jako ten group pledge, a nevidím důvod proč by dávali na poštovné slevu a nepsali o tom, teoreticky tam může být i levnější poštovné. V tom group pledgi vychází ten king na 74, za 15 dolarů navíc oproti knightu, aneb za 350 Kč, dostanete insert na věže, kterých je stejně jenom 16 a jak mi potvrdil autor, věže 4. úrovně stejně před hrou musíš vybrat, zbytek té deluxe pledge je těžce meh.  Nebo místo toho můžeš za 19 dolarů vzít addon se 4 scénáři a hrdinou a bossem kteří půjdou hrát i v dalších modech. Ale nechám se v tomto přehlasovat. Jen upozornuji na to, že krom té skupinové pseudoslevy ta deluxe edice nenabízí prakticky vůbec nic. Žetony, to vytáhnu třeba z conana, ten plakát je prostě divný, pidivojáčci vypadají stejně divně jako ty meeply a jsou tam tak nějak křečovitě aby tam byli, inserty, tolik komponent ta hra nemá.

Možná by stálo za úvahu 3x knight a 1x all-in a podělit se o addony ale počkám na PM.

yarin

yarin
kdybyste se shodli na tom knightovi (ten king je fakt vo nicem), urcite bych se rad pridal

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů