Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Bloodborne: The Board Game

alucard,  [21:49:04 | 24. Dub 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

peca,  [20:48:28 | 24. Dub 2019]

The Lord of the Rings: Journeys in Middle-earth : Dojmy : První hra

Mortimer,  [16:11:35 | 24. Dub 2019]

Ostatní pokec : PC hry a herní konzole : Civilizationlike počítačové hry - doporučení

falco,  [14:14:10 | 24. Dub 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : 1824

fuchso,  [12:40:00 | 24. Dub 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

vampire,  [12:08:29 | 24. Dub 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Halapande,  [11:41:41 | 24. Dub 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : 18Chesapeake

fuchso,  [8:15:00 | 24. Dub 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Plague Inc: Armageddon Expansion

Lelda,  [21:02:21 | 23. Dub 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Kingdom Rush: Rift In Time

alucard,  [18:57:11 | 23. Dub 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Terraforming Mars: Turmoil

Aendil,  [18:08:24 | 23. Dub 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [17:52:49 | 23. Dub 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Anachrony: Fractures of Time Expansion

Thales,  [14:28:18 | 23. Dub 2019]

Conflict of Heroes: Awakening the Bear (second edition) : Novinky : Sólo expnaze

Hoho,  [12:34:20 | 23. Dub 2019]

Cataclysm: A Second World War : Dojmy : Want!

kandelabr,  [9:13:16 | 23. Dub 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Pitrs82,  [20:38:30 | 22. Dub 2019]

Kingdom Rush: Rift In Time

• Nemůžete odpovídat na toto téma
30 odpovědí

Pilgrimage

Pilgrimage
Vidím, že to sem zatím nikdo nedal...

Včera odstartoval tenhle "puzzle" tower defence podle série známých počítačových a mobilních her:

https://www.kickstar...ime/description

Firma co to dělá má prý už za sebou jiné úspěšné hry (edit: některé z nich úspěšné adaptace počítačových her) a tohle pojali myslím fakt zajímavě.

Díky IP to taky bude úspěšné a tak uvidíme jistě dost bonusového obsahu.

Není to ovšem levné a zajímalo by mě zda to bude "fiddly" (malé "tetris" dílky skákající po stole, rozjíždějící se dlažky).

P.S. Zajímalo by mě zda někdo chystá (samozřejmě prakticky nepotřebnou, ale tak už to bývá) českou verzi.

Tento příspěvek byl upraven od Pilgrimage: 10 duben 2019 - 12:21

falco

U těch her jsou se nahrál na mobilu času habadej. Za mě jasný.
Everybody for himself

alucard

alucard
Tak tam mají group pledge pro 4, 74 dolarů na jednoho namísto 79+úspora na poštovném. Přiznám se že se na to dívám rozpačitě, protože je to jen na dražší pledge.

Nicméně mou se přidat k někomu z Brna?

Neměl bych strach, že do toho plánu strčím, asi nebude moc velký. Nicméně zkusím písnout večer do chatu, at zváží silnější linky na těch políčcích s příšerami kam se umistují ty tetris dílky, nebo menší dílky. Plus se zeptám jestli ty věže nebudou na těch foliích s obrázkem místa na stavění věže klouzat.

DD.

No taky po tom pokukuji :).

Levica

Levica
Rada by som sa k niekomu pridala na tu Deluxe verziu, ak bude moznost (som z Prahy) :)

Pilgrimage

Pilgrimage
Možná, možná bych do toho (z Prahy) šel.

falco

tak vemu four pack z Prahy? Co vy na to?

EDIT: Lepe receno uz jsem ho naklikl tak pocitam DD, Levica, Pilgrimage? (ale casu na rozhodnuti dost takze no pressure)
EDIT 2: Shipping maji debilne link v rewardu:
https://luckyduckgam...e-kingdom-rush/

Jestli chapu spravne tak ve 4-packu je to +5EUR na hlavu. takze 79EUR za krabici
Everybody for himself

DD.

No postovne je 4.75EUR, krabice je 74$ (bacha na michani EUR a dolaru) coz je cca 65EUR jak tam pisou, takze krabice vcetne postovneho je 70EUR cca.

falco

Jo jasny, eura a dolary
Everybody for himself

Levica

Levica
Za mna super, diky, Falco!

Tento příspěvek byl upraven od falco: 11 duben 2019 - 10:27
ty emoji z mobilu delaji tady bordel v textu

Atterdag

Atterdag
To vypadá fakt pěkně. Kdyby někomu zbývalo místo v group pledgi, rád se přidám.

alucard

alucard
To Attertag: Tak to jsme dva. Klidně to vezmu na sebe a pošlu Ti zásilkovnou, případně pro ostatní osa Brno-Polička. Skupinový deluxe pledge beru tak že je to vpodstatě deluxe o 15 dolarů dráž proti základnímu pledgi.

Plastoví vojáci i ti meeplové jsou takoví zvláštní, dovedu si představit místo toho jednočlenné tetris dílky. Plakát je meh. Deluxe žetony, těch mám tunu v jiných hrách. Ten insert na 16 věží, úplně nerozumím jak to bude s těmi dalšími věžemi co se odemykají ve sg.

V chatu se řešilo, že na mapě je 25 misí, ta hra není levná, snad se toho tam ještě odemkne tuna

Amis

Alucard: já bych se taky přidal

alucard

alucard
Ok včil jsme tři, díval jsem se na jejich předchozí kampaně a třeba se tam ještě odemkne nějaký all-in/retailer pledge. U poštovného mají, že hra bude vážit 6 až 9 kg.

Klobouk

Klobouk

Zobrazit příspěvekalucard, na 11 duben 2019 - 04:24 , napsal/a:

Ok včil jsme tři, díval jsem se na jejich předchozí kampaně a třeba se tam ještě odemkne nějaký all-in/retailer pledge. U poštovného mají, že hra bude vážit 6 až 9 kg.

Rád bych se přidal taky, pokud je ještě místo :)

Atterdag

Atterdag
Děkuju, počítám tedy s účastí na tetrapacku:)

alucard

alucard
Ok takže jsme 4. Prosím klobouka o PM, odkud je apod.

V chatu ks povrzeno, bude ještě all-in group pledge.
Miniatury budou všechny šedé obrázkům navzdory.
Dělají na solo modu.
Dělají na modu aby zvedli znovuhratelnost a udělali možnost volby obtížnosti.
Oj tak němci budou mít následně pře schmidtspiele kampaň němčine, zmíněno v chatu, z německa je ted 232 backerů

alucard

alucard
Tak ve čtvrtém dni dle kicktraqu přibylo 34.000 dolarů, když se obecně podíváte na průběh křivek v jiných kampaních tak to vypadá na úspěšnou hru když vezmete že deluxe pledge je "jen" za 80 dolarů, a zatím nepředstavili vpodstatě žádné lákavé addony

alucard

alucard
V update č. 3 je hlasování o figurku bosse, po hlasování se vám ukážou výsledky, se 29% postoupí do dalšího kola godieth, ostatní mají 16% max. Díval jsem se na jejich přechozí kampaně, cena all-in byla zpravidla, necelý dvojnásobek celé hry. 19 dolarů za paladina, yetiho a dva scénáře je samozřejmě úlet, ta expanze je naceněná tak kvůli budoucímu all-in

alucard

alucard
Zrak vás nešálí. Původní Sg s limitem 410k se změnil na 400k, odemkl se a objevila se tam figurka bosse. Trošku nám to začíná drhnout, pokud tedy nechtějí strávit 3 dny odemykáním 6 karet a uv bodů na krabici. Na různých místech opakují, že se odemkne spider queen expanze..tak asi tam bude 3. část toho questu, chybí nám závěrečný boss k němu, pak asi nějaký další boss o kterém je hlasování, ale přijde mi že nic dalšího v záloze nemají, jakoby chtěli odemknout retailovou expanzi, dát tam figurku bosse a šmitec. Škoda že u těch addonů nedali níž cenu, to že oba stojí polovinu ceny deluxe pledge je opravu velmi nenápadné.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů