Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2018 - nominace

chocolate,  [19:15:47 | 15. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [12:59:11 | 15. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

endymion,  [6:13:03 | 14. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

eyron,  [19:02:49 | 13. Zář 2019]

Yedo : Novinky : Deluxe verze Kickstarer od NSKN

icebear,  [17:04:45 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Philosophia

Citron,  [16:25:44 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:07:02 | 13. Zář 2019]

Rivers to the Reich : Dojmy : Semper Paratus

Lomikar,  [8:45:22 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : War Cry

Para99,  [16:52:02 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Aeon Trespass: Odyssey

Citron,  [13:15:30 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Lomikar,  [10:32:54 | 12. Zář 2019]

Rising Sun : Dojmy : Grabbing Gavutu - seriál na pokračování

Lomikar,  [9:27:06 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

IN.,  [7:52:40 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Happy,  [7:43:39 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:55:08 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Recepty

Citron,  [21:12:59 | 11. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Iwari

viking749,  [21:29:28 | 10. Zář 2019]

Mapa kdo kde hraje - Přidejte se!

• Nemůžete odpovídat na toto téma
16 odpovědí

korfuz

korfuz
Ahoj všem!

S kamarádem jsme se rozhodli založit mapu, kde můžete přidat informaci o tom, kde se nacházíte. Důvod je, že často se špatně shání spoluhráči a často o sobě ani nevíme a díky tomu spousta krásných deskovek leží v polici a zapadá prachem, což je hřích :)

Přidáte se do mapy tak, že použijete funkci Přidat místo nahoře. Svojí polohu nemusíte udat přesně, stačí orientačně, stejně tak vaše osobní údaje jsou dobrovolné.

Systém funguje tak, že pokud by vám někdo napsal komentář, tak vám přijde emailem notifikace.

Do mapy přidávejte i místa, kde nás nehají hrát nebo kde se dají deskovky koupit.

Mapa zde: https://www.mapotic....edam-spoluhrace

Tak jsem zvědav, jestli se to chytne :)

DUBíno

Na titulní straně DŽ: Mapa uživatelů Deskožrouta

Tento příspěvek byl upraven od DUBíno: 27 březen 2019 - 08:23

korfuz

korfuz

Zobrazit příspěvekDUBíno, na 27 březen 2019 - 08:23 , napsal/a:

Na titulní straně DŽ: Mapa uživatelů Deskožrouta

Díky za upozornění, odkazu jsem si vůbec nevšiml, až po velmi pečlivém studování jsem jej objevil díky tvému upozornění.

Zkusím navrhnout správcům Deskožrouta, jestli by nechtěli vyměnit tamtu mapu za tuhle novou - přeci jen Mapotic je mnohem vhodnější platforma na takovou věc - dá se tam rovnou i domlouvat, posílat lidem zprávy a celkově má lepší potenciál na rozvoj a přijde mi i přehlednější :)

korfuz

korfuz
Nejsem schopen dohledat kontakt na správce Deskožrouta, nevíte na koho se mám obrátit?

Lomikar

napiš uživateli rbx nebo oblud soukromou zprávu, do roka se ozvou :)
Smrt pragmatismu. Všechnu moc imaginaci.

korfuz

korfuz
Tak jsem jim napsal, uvidíme, zda se ozvou :)

ice_sk

ice_sk
ja som tam omylom nahodil 2x znacku... prosim lubovolnu z nich zmazat, ak sa da, ja som neprisiel na to ako

Gaspar

skusal som to 3x a aj tak sa nepodarilo pridat. asi som lama
TUBLA forever !

Lolo

Gašpar, ty si sa tam pridal, ale s úplne blbým miestom ( si na Dlhých Dieloch )
Anytime, anywhere

Gaspar

clovece tam som byval 20 rokov dozadu. jak to ta mapa vie?
btw ja sa tam stale nevidim.
TUBLA forever !

Halapande

Halapande

Zobrazit příspěvekGaspar, na 04 duben 2019 - 03:07 , napsal/a:

clovece tam som byval 20 rokov dozadu. jak to ta mapa vie?
big brother is watching us ;)
"Does the Walker choose the Path, or the Path the Walker?" by Garth Nix

Gaspar

Zobrazit příspěvekLolo, na 04 duben 2019 - 01:12 , napsal/a:

Gašpar, ty si sa tam pridal, ale s úplne blbým miestom ( si na Dlhých Dieloch )
Lolo to pozeras na tu miestnu DZ mapu.
TUBLA forever !

korfuz

korfuz
@ice_sk - opravím -  umísta by již nyní mělo být možné poslat žádost o smazání

@gaspar - podařilo se nakonec? Případně prosím dej vědět, rádi pomůžeme a především zjistíme, jestli není nějaký problém, který může být překážkou i pro ostatní.

peca

Tak nevím. Teď mi chodí hromada upozornění k místům, kam stěží někdy pojedu. Jestli se to trochu víc rozproudí, bude to štrůdl zpráv každý den. Bez ladu a skladu, zcela nepřehledné kdo na koho reaguje ke komu.
Vypnout se dá leda celá mapa, jak koukám a to cčetně sledování vlastní mapy (kterou naštěstí nemám, tak mi to nevadí). Tak těžko říci, jak sledovat některé konkrétní místa. Zatím mě zajímá jenom moje vlastní, ale časem jich může být víc.

Gaspar

@korfuz: uz som sa pridal.
TUBLA forever !

korfuz

korfuz
Nové: Profil hráče

Ahoj lidi! Přidali jsme do mapy profil uživatele. Tedy kdekoli kliknete na jméno hráče (v komentářích, aktivitách), uvidíte:
  • jeho místa, která přidal do mapy
  • možnost uživateli zaslat přímou zprávu (přijde na email, kterým jste se registrovali)

Co chystáme dál:
  • v detailu místa informaci o uživateli, který místo vytvořil (s možností prokliku do jeho profilu)
  • změna chování notifikací, aby chodili jen k vašim místům, oblíbeným místům nebo k vašim aktivitám (byly tedy relevantnější k tomu, co vás zajímá)

Budeme vděční za zpětné vazby či další nápady jak mapu zlepšit :)

korfuz

korfuz
Zdar lidi!

V poslední době jsme udělali několik nových funkcí, které zlepšují použitelnost mapy:

- Změnili jsme základní způsob notifikací tak, aby byly relevantnější (nechodilo jich tolik, které pak nikdo nečte).

- Přidali jsme možnost prokliknout se do profilu hráče přes jeho jméno, kde naleznete jeho aktivitu a místa, která vytvořil (tj. kam chodí hrát nebo kde bydlí).

- Navíc ve vašem účtu můžete vyplnit svou polohu a po kliknutí na vaše jméno se na mapě také ukáže vaše poloha v mapě (víme, že tato funkce se může chovat duplicitně s umísťováním místa hráče do mapy, ale pro některé hráče umožňuje nastavit kde bydlí a místa pak určují kam všude chodí hrát).

- Aktivity na zdi mapy se agregují, pokud jeden hráč udělal více stejných aktivit (např. přidal mnoho fotek a zeď pak byla vytapetovaná 20ti fotkami).

Plus přibylo mnoho dalších drobných změn, oprav a vylepšení.

Doufám, že mapa tak bude lépe sloužit. Pokud máte další nápady/náměty, piště prosím.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů