Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

eyron,  [11:20:56 | 18. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

peca,  [10:15:58 | 18. Říj 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 9 - Jesen 2019 - 14.-17.11.2019

Gaspar,  [17:12:01 | 17. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Black Rose Wars

Pepsson,  [16:23:19 | 17. Říj 2019]

Warhammer Quest: Blackstone Fortress : Překlady : CZ

ManlyGuy,  [1:01:20 | 16. Říj 2019]

Nemesis : Překlady : Neoficiální překlad

ManlyGuy,  [0:58:42 | 16. Říj 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Johniczech,  [20:10:08 | 15. Říj 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

Citron,  [10:26:02 | 15. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : POPPLE gaming

acedrac,  [13:30:22 | 14. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Bloodborne: The Board Game

alucard,  [18:29:43 | 13. Říj 2019]

Velké herní události : Deskožraní 2019 | 7.11. - 10.11. 2019 : Kdo pojede?

dakeyros,  [17:03:08 | 13. Říj 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Wolfhound,  [19:47:05 | 11. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Oathsworn: Into The Deepwood

Citron,  [15:00:28 | 11. Říj 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:30:38 | 11. Říj 2019]

Villagers : Dojmy : Dojmy pro pár prvních partiích ...

HymanKaplan,  [22:05:45 | 10. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

Lemur,  [21:24:40 | 10. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [6:01:55 | 10. Říj 2019]

Skrotena Hora 8 - Jar 2019 - 23.-26.5.2019

guláš príroda pivo

• Nemůžete odpovídat na toto téma
57 odpovědí

leizeQ

sakra ... este tam dali len 2-ja ludia co prinesu a uz mam pocit ze to zase nestihnem vsetko (:

pecovarhy

Chlapci a dievčatá, do včera to ešte vyzeralo, že v pohode budem môcť dobehnúť zo soboty na nedeľu, ale padlo to, z rodinných dôvodov túto edíciu Skrotenej vynechávam. Je mi ľúto, že to asi spôsobí názorovú monotónnosť, vynahradím Vám to všetkým v lete na Taverne! :-)

Gaspar

Tak priatelia. O tyzden zacina akcia, skontrolujte si pls tabulku ucasti (vratane odberu piva) a ak nahodou dajte mi pripadne vediet co najskor pripadne zmeny. dakujem.

P.S. este mala pripomienka pre pivopicov... ze vraj je na chate pollitrakov dost, ale ak chcete mat istotu a nieje to pre vas problem doneste si vlastny
TUBLA forever !

slavo36

slavo36

Zobrazit příspěvekGaspar, na 16 květen 2019 - 09:05 , napsal/a:

Tak priatelia. O tyzden zacina akcia, skontrolujte si pls tabulku ucasti (vratane odberu piva) a ak nahodou dajte mi pripadne vediet co najskor pripadne zmeny. dakujem.

P.S. este mala pripomienka pre pivopicov... ze vraj je na chate pollitrakov dost, ale ak chcete mat istotu a nieje to pre vas problem doneste si vlastny

Ahoj, bolo by v pohode ak by som sa k vam na piatok pridal ? Iba v piatok od rana do vecera - cize bez prespania (takze aj bez piva :( )

Gaspar

inak, mozes aj prespat ak chces.

prist samozrejme mozes, ale ak nebudes spat a nebudes sa tak ucastnit platby za priestor, budeme ocakavat, ze prispejes malou sumou na pivo. :)
TUBLA forever !

fuchso

fuchso
Vezme ma niekto z bratislavskej stanice na chatu? Chcem ist vo stvrtok rano Regiojetom a mal by som dorazit cca o 11:15.

Gaspar

Fuchso to je strasne skoro.... akcia zacina az 16:30
vsetci budeme v robote

ja ta mozem zobrat ale najskor tak 15:45
TUBLA forever !

Gaspar

co tak ten dalsi Regiojet co pride 15:12 ?
TUBLA forever !

fuchso

fuchso
jasne, neviem jak to u vas chodi... vyspim sa a pridem tym vlakom o 15:12

Gaspar

Alea iacta est....
TUBLA forever !

Lolo

nezabudnite si prezuvky!

ja už som sa musel vrátiť domov
Anytime, anywhere

Jogo

dakujem vsetkym, ktori prispeli k vybornej atmosfere, pre mna to bola dalsia skvela skrotka.

mozno by sme sa len mohli viac zamysliet nad tym ako pristupujeme ku kuchynskej linke - ci je naozaj taky problem za tych 10-15 sekund umyt po sebe tanier alebo hrniec, a ci sa rozne odpadove materialy musia zakazdym volne povalovat na linke v mieste vybalenia potraviny a branit tak v priprave dalsieho jedla. za toto velky palec dolu, nijako sa to nezlepsilo ani v tomto stvrtom roku. hoci sme tam prevazne chlapi, mame v tomto smere na viac.

gaspar, ak sa nasla hneda vesta na zips, je moja. letny raz nedele sposobil, ze som uplne zabudol, ze som ju tam mal. skor nez po taverne ju nebudem potrebovat, pokojne ju nechaj na leto niekde v garazi. asi uz nevonia a nie je to zara, ale dobre sa nosi. :) dik.

tarvika

tarvika
Ahojte, aj ja dakujem za super chatu, hoci som bola iba na jednu noc, uzila som si hranie naplno.
Dakujem Gaspar za super zorganizovanie a tesim sa zasa na dalsiu akciu :)
PS: ak sa nasla cierna nabijacka na telefon, tak je moja :) zabudla som ju v elektrickej zasuvke v kuchyni.

Gaspar

Jogo: bundu mam. pokusim sa ti ju po niekom poslat, na Tavernu nejdem, som na dovolenke vtedy. nasiel sa uz aj majitel dalsej zabudnutej bundy....

tarvika: ziadnu nabijacku sme tam nevideli ked sme odchadzali. mozno ti ju niekto zobral, neviem..... ak si o tom presvedcena ze tam je tak sa tam zajdi pozriet.

inak to pivo bol dobry napad podla mna.
TUBLA forever !

Lolo

báječný nápad..nabudúce musíme mať 3 sudy
Anytime, anywhere

Adrias

Adrias
V sobotu este bolo?

Lolo

bolo, ale málo
Anytime, anywhere

Gaspar