Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

acedrac,  [18:42:32 | 14. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

endymion,  [6:13:03 | 14. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

eyron,  [19:02:49 | 13. Zář 2019]

Yedo : Novinky : Deluxe verze Kickstarer od NSKN

icebear,  [17:04:45 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Philosophia

Citron,  [16:25:44 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2018 - nominace

Lomikar,  [13:54:30 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:07:02 | 13. Zář 2019]

Rivers to the Reich : Dojmy : Semper Paratus

Lomikar,  [8:45:22 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : War Cry

Para99,  [16:52:02 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Aeon Trespass: Odyssey

Citron,  [13:15:30 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Lomikar,  [10:32:54 | 12. Zář 2019]

Rising Sun : Dojmy : Grabbing Gavutu - seriál na pokračování

Lomikar,  [9:27:06 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

IN.,  [7:52:40 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Happy,  [7:43:39 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:55:08 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Recepty

Citron,  [21:12:59 | 11. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Iwari

viking749,  [21:29:28 | 10. Zář 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Grom,  [9:17:31 | 10. Zář 2019]

Skrotena Hora 8 - Jar 2019 - 23.-26.5.2019

guláš príroda pivo

• Nemůžete odpovídat na toto téma
57 odpovědí

Gaspar

Vložený obrázek

Spúšťam prihlasovanie. Prihlasovať sa môžete akokoľvek. Napíšte do fóra, pošlite správu, zavolajte mi....atď

Základné info pre tých, čo ešte náhodou  nevedia o čo ide:
Akcia sa koná na chate Cementár v Malých Karpatoch, kúsok od Bratislavy.
GPS
súradnice:
48.29318, 17.12663
48° 17' 35'' N, 17° 7' 36'' E

začiatok akcie: vo štvrtok o 16:30  - koniec akcie v nedeľu (nejak po obede keď poupratujeme)

Na chate je 22 oficiálnych lôžok. Spí sa ale v 4 spoločných miestnostiach. Cena ako posledne, nemala by prekročiť 12 € za noc (tí čo sa prihlásia na celý termín budú platiť za štvrtkovú noc len 10€). Na chate je plne vybavená kuchyňa. Každý sa stravuje sám. Inak sa da od piatku večera prestravovať aj v neďalekej chate Zapadnutý Kút, alebo si hromadne objednať pizzu zdola zo Stupavy. Treba si priniesť aj prezúvky (poniekotrí ich tam stále majú odložené). Ešte upozorňujem že so signálom je to priamo na chate horšie. Pred chatou v pohode. Prípadné ďaľšie info už jednotlivo podľa potreby.

Tešíme sa na Vás

Organizačný výbor

P.S: V piatok sa bude variť guláš z diviaka pod kuratelou Mawa (snáď ho bude dosť aj na sobotu) a v spolupráci s Leizeqom dovlečieme aj nejaký sud dobrého piva (aké konkrétne môže byť predmetom diskusie). Aby sme to zjednodušili, dohodli sme sa, že každý účastník pri prihlasovaní uvedie, či bude chcieť piť pivo, alebo nie. Na sud sa zložia rovným dielom všetci záujemcovia. Ak nás bude dosť určite nepôjde o veľlú sumu.

Taktiež chcem dopredu upozorniť že v danom termíne sa konajú MS v hokeji a žiaľ aj eurovoľby. Ale k voľbám môžete odskočiť do BA, alebo s volebným preukazom do niektorej z okolitých obcí (aspoň im narušíme štatistiky). Hokej sa v najkrajnejšom prípade (bez zvuku) dá sledovať aj v telke na chate.

zoznam účastníkov:
https://docs.google....dit?usp=sharing

tabulka hier:
https://docs.google....dit?usp=sharing

Tento příspěvek byl upraven od Gaspar: 13 květen 2019 - 08:59

TUBLA forever !

Martinmm

Martinmm

Hlásim sa na štvrtok a piatok, pivo áno;)

Tento příspěvek byl upraven od Martinmm: 19 březen 2019 - 03:43

Lolo

full termín, pivo iba v prípade špeciálu, inak pass....teším sa na Mawovu Kuratelu.
Anytime, anywhere

Darkscraper

Darkscraper
edit: hlasim sa na pevno Stvrtok - Sobota (2 noci). Pivo nie, beriem k Vinhosu vino.

Tento příspěvek byl upraven od Darkscraper: 19 březen 2019 - 08:47

Gaspar

Rozumiem tomu dobre že Martinov štvrtok-piatok a Darkscraperov štvrtok-sobota je to isté? Čiže 2 noci?
TUBLA forever !

Martinmm

Martinmm

U mňa áno...noc zo štvrtka na piatok a z piatka na sobotu...sorry za nejasne napísaný text;)

maw2

maw2

Za mna full, pivo pass. Jedine zeby to bola nejaka IPA. :)

Gaspar

Ja som kľudne aj za nejakú IPku
TUBLA forever !

Forbin

Celý termín. Bez piva. :P

Skanzen

Skanzen
2 noci, od stvrtok do soboty. Pivo ak bude nejaka specialitka :)

Gaspar

chalani, ja nehovorim nic, ale keby ste vedeli ako vsetko komplikujete terminom stvrtok-sobota. Nemozete normalne prist napr piatok-nedela?
TUBLA forever !

Adrias

Adrias
Ja zial len zo stvrtka na piatok (1noc) doplnil by som ked tak piatok.

Gaspar nezabudni napisat tomu tvojmu kamosovi ze termin je tyzden predtym :)

leizeQ

ucast: stvrtok -> nedela
pivo: ano

tarvika

tarvika
hlasim sa na jednu noc sob-ne, rezervujem si samostatnu postel v stvorke izbe :) pivo si neprosim. dufam ze tentokrat sa mi uz niekto bude venovat, aby som nemusela odist :D ale nie, odisla som kvoli zdravotnym problemom, takze vsetko v pohode :)

Jogo

Rad by som sa objednal na cely termin. Bez naroku na pivo. A prihlasujem sa na pomoc maw2ovi s gulasom a to aj keby prsalo. :P

Gaspar

Tarvika: treba prísť hneď v sobotu ráno.

Btw stav obsadenosti:
V štvrtok posledných 6 5 miest
V piatok posledné 3
A v sobotu posledných 7

Tento příspěvek byl upraven od Gaspar: 21 březen 2019 - 01:08

TUBLA forever !

dvorax

dvorax
ucast: strvtok-piatok (urcite), piatok-sobota (iba ak by ostalo volne miesto, lebo budem musiet aj tak v sobotu hned rano utekat - family biznis).
pivo: nie

Gaspar

ze by bola tato Skrotka bez ucasti komunistov? To neprospeje pluralite nazorov..... :(
TUBLA forever !

pecovarhy

Max zo soboty na nedeľu Vás môžem infiltrovať, aj to nie je isté, žiaľ. Pivo jedine v prípade, že by Vám chýbal jeden človek a za podmienky, že mi niečo necháte z piva aj z gulášu... Inak fascinuje ma, že sú voľné práve noci zo soboty na nedeľu, čakal by som, že práve tie budú úplne vyťažené.

Gaspar

tiez ma prekvapuje tento trend, ale trva to uz dlhsie. Povodne to byvalo logickejsie.... ludia chodili bud od stvrtku alebo potom od piatku do nedele.
Z organizacneho hladiska je to totiz zlozitejsie, kebyze nemame uz vybudovane dobre vztahy s chatarom zrejme by sme aj tu sobotnu noc museli zaplatit a poskladat sa na to (podla poctu pripravenych posteli). Vzdy mam urcitu obavu, ze mu nieco necakane preleti popred nos a povie mi jednoducho, ze pre nas nejaku vynimku uz robit nebude.... Napada ma otazka ci akciu neskratit na Piatok-Nedela, na druhu stranu zhruba polovica ludi chodi na akciu na full termin.

Peco v tu sobotu asi bude volno. Uz nepredpokladam nejaku velku vlnu dalsich zaujemcov. mozno 2-3 ludia. Cize si premysli a pridi.
TUBLA forever !

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů