Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [11:21:06 | 22. Srp 2019]

Vindication : Kompost : Má někdo? Zahrál by?

Atterdag,  [21:44:43 | 21. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tang Garden

alucard,  [18:16:21 | 21. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

Lomikar,  [9:55:21 | 21. Srp 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Johniczech,  [16:24:29 | 20. Srp 2019]

Vampire: The Eternal Struggle : Novinky : Vampire: The Eternal Struggle - Antalogy I

falco,  [15:46:53 | 20. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Totalpan,  [15:02:50 | 20. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Havelock,  [13:02:26 | 20. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

Levica,  [16:02:50 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

kandelabr,  [15:28:11 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

sydo,  [13:08:50 | 19. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Bifi,  [11:43:27 | 19. Srp 2019]

Ostatní pokec : RPG a storytelling hry : Numenera (případně další RPG) - Ostrava

nameless_one,  [8:40:08 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

G4nd4lf,  [7:23:19 | 14. Srp 2019]

Dune

24  10  85.7
Strategie na motivy sci-fi knihy Duna od Franka Herberta. 33 příspěvky · 3 témata · 0 články · 3 soubory · 1 obrázky · 0 odkazy

GF9 reprint

• Nemůžete odpovídat na toto téma
15 odpovědí

leizeQ

Podla tohto BGG threadu by sme sa mali zacat tesit na reprint tejto klasiky
https://www.boardgam...reprinting-dune

thread zacina trochu neveriacky ale na konci su odkazy na twitter ktore to potvrdzuju (;

Tento příspěvek byl upraven od leizeQ: 15 březen 2019 - 07:10

Lomikar

Duna je jedna z prvních her, kterou jsem v rámci komunity hrál. Vysvětloval to Dethmers (hrozně :D), trvalo to 7 hodin, ve tři ráno nám jeden týpek udělal rage quit (po druhé bouři, co smetla jeho armády ze stolu) a ještě jsem to tuším vyhrál za ty malý coury, protože jsem si random správně natipoval kdo zvítězí  :)
Jinak GF9 do toho šlápli chytře, příští rok jde do kin další film, tentokrát od Villeneuva (Sicario, Blade Runner 2049, Arrival), takže asi vycejtili krev ve vodě
Chtěl bych jen holku, se kterou bych závodil ve žraní soli a pak by sme po sobě chcali krev, CHCI TOHO MOC???

Sir_Miner

Sir_Miner
Na ten film se těším jak malej, Blade Runner byl skvostnej, takhle povedený pokračování a zrovna u BR, kde to fakt není trivka ala MadMax, paráda. Tak snad tohle bude v podobným duchu.

Lomikar

na zatim už kolem toho kolujou memy, jak to do sebe nasává nový a nový herecký jména a že kdo vlastně nebude hrát v Duně, v současnym Hollywoodu v zásadě nic neznamená :)
Chtěl bych jen holku, se kterou bych závodil ve žraní soli a pak by sme po sobě chcali krev, CHCI TOHO MOC???

Sir_Miner

Sir_Miner
Nekaž mi natěšení!

Je fakt, že po Infinity Wars nemá do čeho píchnout přesně půlka MCU herců. :) No třeba to dopadne dobře, budu stále optimista.

zgrywus

zgrywus

Unboxing hier: https://www.youtube....15m6psvfELyfI94
arigata-meiwaku(jap) – laskavost, kterou vám někdo prokáže, o kterou jste se ale vůbec neprosili, snažili jste se jí vyhnout, ale dotyčný si to nedal vymluvit a pak to celé dopadlo špatně, vy jste z toho měli jen patálii, ale nakonec vás etiketa donutila k tomu, abyste dotyčnému ještě poděkovali

sydo

Vypada skvele! Doveze to sem nekdo? Pro me povinnost.
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

Citron

Pujde to do bezny distribuce
3D hory? Ale prosím vás...

jarmuk

jarmuk
jo mám je předobjednané

nameless_one

nameless_one

Zobrazit příspěveksydo, na 10 srpen 2019 - 06:35 , napsal/a:

Vypada skvele! Doveze to sem nekdo? Pro me povinnost.
Vytiskli Iljuv dizajn... Borec to udelal nadherne. Mam doma jeste jeho puvodni fajly na home print. Ted uz nastesti nejsou ani potreba. :)

sydo

Ja si rikal, ze je to hodne podobne, ne-li stejne. Jsem rad, ze z toho neudelali cirkus.

Lomikar

já doufal v reskin na Terrinoth :(

sydo

Chibi Terrinoth!

Lomikar

sneaky peek figurek atreidů (slepovacích)

Vložený obrázek

sydo

Gurney Halleck jak vysitej!

milank

milank

Zobrazit příspěveksydo, na 13 srpen 2019 - 02:52 , napsal/a:

Gurney Halleck jak vysitej!
Gummy Halleck!
"And then a buffalo will stare stupidly into your soul while slowly chewing grass and softly farting."

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů