Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Advanced Squad Leader : Dojmy : ASL / Čerstvo dohrané (mini-reporty)

Bifi,  [13:11:10 | 16. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Blood Rage Digital + new clan + rework 4 KS figuriek

Angri,  [23:13:38 | 15. Úno 2019]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : darovanie 2% alebo 3% pre postPAWG

pecovarhy,  [15:26:06 | 15. Úno 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Citron,  [11:32:56 | 15. Úno 2019]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Je po akcii

SanchezHiruma,  [10:59:39 | 15. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Root: A Game of Woodland Might and Right

IN.,  [19:19:30 | 14. Úno 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nova edice BloodBowl od GW

Grom,  [18:44:37 | 14. Úno 2019]

Fallout: Wasteland Warfare : Dojmy : Dojmy ze hry

V.P,  [13:42:26 | 14. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : POPPLE gaming

acedrac,  [11:18:47 | 14. Úno 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

fuchso,  [21:39:42 | 13. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Valor & Villainy

alucard,  [20:24:24 | 13. Úno 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Grom,  [13:07:01 | 13. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Mutant Chronicles: Siege of the Citadel

Lumirius,  [12:38:46 | 13. Úno 2019]

Cave Evil: Warcults : Kompost : Patch very limited

sydo,  [21:56:13 | 12. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Insert challenge

V.P,  [17:59:29 | 12. Úno 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [17:47:52 | 12. Úno 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 7 - Jesen 2018 - 15.-18.11.

Gaspar,  [17:23:04 | 12. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [14:39:11 | 12. Úno 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Citáty, vyňatky a podobné krátké texty, které Vás zaujaly

Lomikar,  [14:36:46 | 12. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Millennium Blades: Collusion

Grom,  [22:01:34 | 11. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : Hanácky deskovke 2019

Kew,  [14:57:21 | 11. Úno 2019]

Warhammer Underworlds: Nightvault : Novinky : Nové warbandy

Havelock,  [13:11:35 | 11. Úno 2019]

Je po akcii

• Nemůžete odpovídat na toto téma
35 odpovědí

pecovarhy

Nuž, tak máme po akcii. Skúsil by som stručne zhodnotiť, na základe spätnej väzby, ktorú ste mi dávali počas uplynulých 5 dní.

1. Našli sme ešte lepšie podmienky, ako v predchádzajúcich 5 ročníkoch
2. Podporujeme Univerzitu Komenského, namiesto pochybných súkromných osôb
3. Rozptýlenie do 3-4 rôznych miestností je výhodnejšie, znížila sa hlučnosť
4. Ubytovanie malo postačujúci štandard
5. Strava bola výborná, čo do kvality tak aj kvantity. Spôsob podávania nám maximálne vyhovuje
6. Služby navyše, ako boli raňajky grátis, občerstvenie po 21:00, alko a nealko, keksíky, hracia miestnosť, tombola, všetko to spolu klapalo

Celkovo za seba môžem povedať, že PAWG má zmysel robiť, už má vlastnú nezastaviteľnú históriu. Som veľmi rád, že som mohol byť pri jeho zrode. Ste všetci fantastickí ľudia! Ani si neviete predstaviť, akú radosť mi pôsobilo pozorovať tú rôznorodú vzorku obyvateľstva - Češi, Slováci, muži, ženy, mladí, starší, malí, veľkí, zdraví, zranení, veselí aj vážnejší a všetci spolu takí neuveriteľne bystrí, dobroprajní, družní, nápomocní, nezištní. Jednoducho, dobrí...

Ďakujem, že existujete

Tento příspěvek byl upraven od pecovarhy: 10 únor 2019 - 10:44

Martinmm

Martinmm

Peco..bola to paráda..ďakujem a klobúk dole za organizáciu!:)

Kew

Díky, peco, za perfektní akci! Nebylo co vytknout - lidé vstřícní, prostory vyhovující (vždy bylo místo na hraní a v hernách bylo slyšet vlastního slova), nabídka her velká a pivo studené :)
Speciální díky patří týmu 7th Continentu, kdy jsme se po 6 hodinách dostali zase na začátek scénáře, taky bandě trolů u Guildhallu a soška zlaté kudly v zádech pak proradným Eyronovým římským legiím ve Falling Sky :P

ronnieb123

ronnieb123
Diky Peco za vsetku vynalozenu namahu a ze to pre nas robis.

pecovarhy

Dovolil by som si ešte osobitne poďakovať týmto ľuďom a organizáciám, ktorí nám pomohli urobiť PAWG 2019 takým aký bol:

1. Všetci účastníci a hostia PAWG 2019
2. Všetci, ktorí ste poukázali svoje 2% alebo dokonca 3% z dane z príjmov za rok 2018
3. Kolegovia z IBM, ktorí vykonávali dobrovoľnícku činnosť
4. Školiace a kongresové stredisko Univerzity Komenského v Modre - Harmónii
5. Spoločnosť IBM ISC s.r.o.
6. Občianske združenie Školák na Bielenisku
7. Bratislavská šachová akadémia
8. Akadémia spoločenských hier
9. Ludopolis
10. Rexhry - Planeta her
11. Ihrysko
12. Funtastic
13. Herný klub Epitrapezion
14. Klub šachu Pezinok
15. Icebear (nový level luxusu v podobe keksíkov)
16. LeizeQ (vynikajúce pivenko)
17. Slavo (cez ktorého bol vybavený skvelý večerný catering)
18. Rišo Kopún (príspevok do tomboly)
19. Lamzor (netypický príspevok do tomboly)
20. Lolo (zoznamy hier a ľudí, bez nich by sme boli totálne stratení)
21. A všetci ostatní, ktorých som nechtiac zabudol spomenúť. Fakt veľká vďaka za podporu, pomoc a nadšenie.

Osobitnú vďaku za seba by som chcel vyjadriť aj týmto ľuďom (za každou nasledujúcou vetou nasleduje aj smajlík):
1. Novej manažérke Rozálky, ktorá nám svojím spôsobom umožnila nájsť novú. lepšiu lokalitu pre PAWG
2. Joe-ovi, za to, že prelomil svoju fantómovú identitu a konečne sa ukázal
3. Zizzo-vi, ktorý došiel aj s pretrhnutou Achillovou šľachou, dodal si akcii nádych až Homérsky, rýchle zotavenie Ti prajem chlape
4. Ronnieb-mu, za to, že sme si vzájomne neustále vyrovnávali plusové a mínusové body
5. Rišovi Kopúnovi, a hlavne jeho žene, ktorá nám poslala vynikajúce koláčiky
6. Zdenkovi, za to, že so mnou vymietol barový pult pri ping-pongu, musím nájsť nejaký spôsob odplaty
7. Mircovi, Adriasovi a Icebearovi, že to fotili a snímali (dodať fotografie na FB aj tu na DŽ, poprosím)
8. Sorcererovi a Zdenkovi, že došli až z môjho rodného mesta
9. Skanzenovi, ktorý mi pomohol naštvať Alneho v Clash of Cultures
10. A všetkým Vám, s ktorými som si zahral, podebatoval a zabudol som na 5 dní, čo je to svieži vzduch a príroda

Tento příspěvek byl upraven od pecovarhy: 11 únor 2019 - 01:16

Halapande

Halapande

Peco, Dakujem za zorganizovanie skveleho eventu aj tym, co pomahali. Bola to prijemna akcia. :)
"Does the Walker choose the Path, or the Path the Walker?" by Garth Nix

slavo36

slavo36
Peco v prvom rade dakujem za opat skvelu partiu Studenej valky :) a samozrejme za organizaciu, za mna mozem povedat, ze to bol najlepsi rocnik,  perfektna partia ludi.
Dakujem Martinovi a IceBear-ovi za Pax Renaissance, Gasparovi a Amisovi za trpezlivost pri Pax Emancipation.

Chcem vas poprosit ak by niekto nasiel cierny dice tray, nech sa mi ozve, niekde sa tam zapatrosil :)

Tom

Tom
Herné priestory boli výborné, tak isto aj chodba s občerstvením a pohodlným sedením na príležitostné rozhovory.  Ubytovanie bolo slabšie, ale postačujúce. (Chýbala nám manželská posteľ, malý musel spať na vlastnej a jednu noc sa mu podarilo aj padnúť na zem). Raňajky boli veľmi slabé v porovnaní s rozálkou. Obedy neviem, tie nám na Rozálke tiež nevyhovovali, zle tam obsluhovali, malé porcie a kvalita tiež nič moc. Tento rok sme chodili na obedy dole do Kráľovej, do reštaurácie Biolka, varili tam bombovo (akože fakt dobre, ak by boli v NR som tam každý deň) a ceny boli tiež prekvapivo nízke. Niektoré dni sme si to spojili so zdravotnou prechádzkou, za 15 min sa tam dalo pohodlne prísť. Večere sme si riešili v kuchynke, na ktorú by som tiež rád upozornil ako na veľkú výhodu.

Rád by som tiež poďakoval za ohľaduplnosť a trpezlivosť voči našemu Filipkovi a jeho dobrodružným výpravám na motorke. Dúfam, že nebol príliš rušivým elementom pri hrách a tiež v noci.

Pre mňa bola ešte nevýhoda aj to, že sme nemali menovky. Sám si sypem popol na hlavu, lebo som tie naše zabudol doma. Mám fakt blbú pamäť na mená, takže som občas ani nevedel s kým hrám.

Ako nápad na vylepšenie ma ešte napadlo, či by nestálo na námahu začať budovať nejakú PAWG-knižnicu hier. Jeden večer sa nám stalo, že sme boli piati a hľadali sme čo zahrať a nebola to ľahká úloha. :huh:

Edit: a veľmi sa tešíme na letný pawg!

Tento příspěvek byl upraven od Tom: 11 únor 2019 - 12:39

Lepšia strecha v hrsti, ako holub na vrabcovi.

Gaspar

za mna obrovske plus hlavne priestor, tam davam 10 z 10.
ostatne ma pre mna mensiu dolezitost, ale vypichnem kvalitu stravy (ohladom na cenu az nadstandartna) a samozrejme pivo bol skvely bonus (bolo zdarma ale hlavne bolo naozaj dobre)

btw zachytil som tam nejaky sum, ze poniektori mali smolu na izbu, lebo spali nad nejakou ventilaciou, kde bola vyssia miera hluku. To by si este mohol doladit a tieto izby v buducnosti nezaplnat
...ale fajny bober

Adrias

Adrias
Myslim ze mozem povedat za cely Byt c. 117 ze velmi prijemne, strava, ubytovanie aj priestory, aj ked neskor bol problem ze neboli stoly, ale to sa moze napriklad vyriesit aj tak ze pridem prvy den a rozlozim si nejaku figurkovu dvojovku na 2 stoly ktoru nebudem hrat, ale ked budem potrebovat mozem to zbalit takze to sluzi ako rezervacia :D.

Myslim ze ludia si uzivaju stretnutia, chutne a pestre jedlo ale hlavne teda dobre hranie co bolo takze naozaj dakujeme Rozalke za zlepsenie.

PS: Dalsi rok si opat rezervujeme byt c.117, citil som sa ako v panelaku co robi kazdy vecer namiesto stretnutia vlastnikov hernu party.

wlcina

wlcina

Zobrazit příspěvekTom, na 11 únor 2019 - 12:37 , napsal/a:

Pre mňa bola ešte nevýhoda aj to, že sme nemali menovky. Sám si sypem popol na hlavu, lebo som tie naše zabudol doma. Mám fakt blbú pamäť na mená, takže som občas ani nevedel s kým hrám.

Ako nápad na vylepšenie ma ešte napadlo, či by nestálo na námahu začať budovať nejakú PAWG-knižnicu hier. Jeden večer sa nám stalo, že sme boli piati a hľadali sme čo zahrať a nebola to ľahká úloha.

Ahoj, naramky na rukach bola z nudze cnost, na dalsie akcie ktore budeme s ASH robit planujeme badge na krk so stuhou. Do nich sa vlozia zakladne info ;-) ako nick a pod. Pripadne zoznam hier co si si chcel zahrat nech nezabudnes ;-) aj tvoj Pawg “level”

ASH ma vlastne hry ale vacsinou su to hry pre mladez a nic zlozite. Nie je to sly napad taku kniznicu mat, ale vsetko to chce priestor a financie, tie je celkom tazko zohnat. Taka klubovna v BA by bola velke plus aj pre ASH aj komunitu - ak vie niekto pomoct..

Gaspar

ked raz vynajdu stroj casu tak sa urcite na tuto akciu este raz vratim.

(aj s Lolom :) len sa lepsie schovam pri foteni)

Tento příspěvek byl upraven od Gaspar: 11 únor 2019 - 03:37

...ale fajny bober

pecovarhy

Napísal som včera aj poďakovanie do Modry a dostal som odpoveď, akú som napr. z Rozálky nedostal ani raz:

"Pán Varholák, pekný večer prajem.
Ďakujem za milé slová, neskutočne potešili, pekne sa  čítajú.  Sme radi, že aj  v takých skromných podmienkach sa  Vám aj  Vašim spoluhráčom  páčilo. Ak sa vyskytli nejaké chybičky, prosíme o prepáčenie a budeme radi, keď nám o nich poviete, aby sme sa im nabudúce vyhli. Privítame akékoľvek dobré nápady na zlepšenie.
Kedykoľvek Vás radi privítame, boli ste jedna milá, úžasná, vysmiata, úplne bezproblémová skupinka. A práve takéto skupinky nadšencov u nás radi vidíme.
Naše poďakovanie patrí Vám aj všetkým účastníkom, ďakujeme veľmi a ešte viac sa na Vás tešíme nabudúce."

maylos

maylos

o5 výborná akcia a organizácia. Peco veľká vďaka a samozrejme vďaka aj tvojím kumpánom z ASH že sa na to podujali. Už teraz sa tešíme na ďalšiu akciu, dúfam že nebudeme musieť čakať rok :)

pecovarhy

Je po akcii a aby zniesla naozaj tie najvyššie kritéria, je treba sa ešte sústrediť na túto žiadosť:

Zobrazit příspěvekslavo36, na 11 únor 2019 - 11:10 , napsal/a:

Chcem vas poprosit ak by niekto nasiel cierny dice tray, nech sa mi ozve, niekde sa tam zapatrosil :)

Dice tray je veľmi užitočná pomôcka pri mnohých hrách, pravdepodobne ste to niekto omylom niekde založili a možno to niekto omylom našiel medzi svojimi hrami. Prosím dajte vedieť, ak ste to našli, aby sa to mohlo dostať ku Slavovi. Vopred veľká vďaka, považujem to v podstate za vybavenú vec, v okruhu ľudí ako sme my...

Lolo

dobre bolo...dík
Anytime, anywhere

stOKYi

stOKYi

Peco, vravel som to už počas akcie, skvelá párty, vďaka, ping pong bol svetový! ďakujem všetkým čo mali v tom čo i len najmenšie prsty a aj všetkým zúčastneným.
Tento rok som toho nezahral veľa, ale o to to boli epickejšie veci. Najviac som sa na počudovanie bavil pri Kulte a Merchants & Maradeus. Čo je však pre mňa na hrách najdôležitejšie je sa baviť, nie vyhrať a to bolo splnené pri každej partičke.
Samozrejme nemôžem zabudnúť na epiku v podobe hry Virus.. to sa len tak nevidí..
Ja som nechcel hodiť kritický, ja som ťa chcel len zabiť.

pecovarhy

Tento rok bol suverénne najlepšie zdokumentovaný, čo sa týka fotografií. Nahrávať ich sem na DŽ bude asi na dlhé lakte, preto zdieľam tieto náhľady:
https://www.facebook...635547126906956
https://www.facebook...635721850222817
https://www.facebook...635734476888221

SanchezHiruma

SanchezHiruma
V zmysle neskorších námietok by som rád poukázal na slovo šľak ako ekvivalent ku slovu stopa v hre decrypto

Přiložená miniatura (y)

• Screenshot_20190213-080717.jpg

Tento příspěvek byl upraven od SanchezHiruma: 13 únor 2019 - 08:14

pecovarhy

Vďaka Sanchez, sa zo mňa smiali, keď som povedal, že je to satan alebo čert. Ale bolo to iba také podvedomie, vedomosť z nejakých navzdialenejších častí podvedomia, ktorú som nevedel obhájiť. :-)

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů