Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Advanced Squad Leader : Dojmy : ASL / Čerstvo dohrané (mini-reporty)

Bifi,  [13:11:10 | 16. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Blood Rage Digital + new clan + rework 4 KS figuriek

Angri,  [23:13:38 | 15. Úno 2019]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : darovanie 2% alebo 3% pre postPAWG

pecovarhy,  [15:26:06 | 15. Úno 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Citron,  [11:32:56 | 15. Úno 2019]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Je po akcii

SanchezHiruma,  [10:59:39 | 15. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Root: A Game of Woodland Might and Right

IN.,  [19:19:30 | 14. Úno 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nova edice BloodBowl od GW

Grom,  [18:44:37 | 14. Úno 2019]

Fallout: Wasteland Warfare : Dojmy : Dojmy ze hry

V.P,  [13:42:26 | 14. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : POPPLE gaming

acedrac,  [11:18:47 | 14. Úno 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

fuchso,  [21:39:42 | 13. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Valor & Villainy

alucard,  [20:24:24 | 13. Úno 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Grom,  [13:07:01 | 13. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Mutant Chronicles: Siege of the Citadel

Lumirius,  [12:38:46 | 13. Úno 2019]

Cave Evil: Warcults : Kompost : Patch very limited

sydo,  [21:56:13 | 12. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Insert challenge

V.P,  [17:59:29 | 12. Úno 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [17:47:52 | 12. Úno 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 7 - Jesen 2018 - 15.-18.11.

Gaspar,  [17:23:04 | 12. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [14:39:11 | 12. Úno 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Citáty, vyňatky a podobné krátké texty, které Vás zaujaly

Lomikar,  [14:36:46 | 12. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Millennium Blades: Collusion

Grom,  [22:01:34 | 11. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : Hanácky deskovke 2019

Kew,  [14:57:21 | 11. Úno 2019]

Warhammer Underworlds: Nightvault : Novinky : Nové warbandy

Havelock,  [13:11:35 | 11. Úno 2019]

Champions of Nexum

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
9 odpovědí

Havelock

Hra insirovaná počítačovými MOBA hrami.

Stretch goaly jsou sice z většiny vytržená část obsahu původní hry, ale argumentují to tak, že by jinak hra byla v základu moc drahá.

Je to EU friendly.

https://www.kickstar...xum/description
Bez urážky!

devilfiend

devilfiend
Já je už sleduju více jak rok a moc se na to těším, vypadá to parádně ;)

falco

jdu to sledovat, doufam ze to bude lepsi nez Guards of atlantis!
Everybody for himself

viking749

viking749
Vypadá to skutečně solidně. Z gameplay videa to ze mě vyvolává pocity jako ze sterého dobrého WoW, jen s tím, že by ta herní doba mohla být významně kratší. Určitě podpořím, jen uvidím jestli rovnou v kampani nebo až při late pledge.

Havelock

Já měl Early bird pledge, ale nějak jsem v to ztratil důvěru, a tak jsem vycouval. Nějak si nedokážu dopředu představit replayabilitu. Jasně, různejch karet je tam dost, postav je najednou na mapě pár z relativně slušnýho výběru, ALE mapa je pořád stejná, cíl hry i postup k němu je pořád stejnej. Asi ani nejde moc o skill jako o rozhodující hod kostkou. To je pro mě málo, když hra nevytváří příběh. Taky mi to nějak přijde spíš jako rodinná hra pro hraní s dětma (viz Heldentaufe). Za tu cenu úplně nevim, jestli to pak za to stojí. Kvalita je fajn a všechno, ale paradoxně bych radši viděl možnost nižší ceny se standees a pěknejma žetonama (ala Gloomhaven) místo záplavy plastu. Njn, klasický hledání hole pro bití psa - už je to zbytečně vymazlený, figurky jsou zbytečný :D
Bez urážky!

Wolvik

Wolvik
Bohužel musím souhlasit s Havelockem, sledoval jsem to hodně, dal early bid, ale nakonec hra spadla do kategorie zbytečnost a potencionální průšvih (nedokážu racionálně zdůvodnit, jen prostě pocit). Ze současných kampaní  se mi jako odlehčená hra moc líbí Valor & Villiany.

gerlant

gerlant
Taky zvažuji z aktuálních KS
Champions of Nexum. Hezké zpracování, líbí se mi figurky, nejčastěji bych to hrál asi s dětma, takže rodinné zpracování je ok.
Valor & Villiany. Překvapuje mě že se tu nepropírá víc. Odlehčená hra s krásnou grafikou za překvapivě hodně nízkou cenu (pod 60 ďolíků za verzi s figurkama)

Havelock

Tvůrci hry se rozhodli, že spustí relaunch hry a mezitím ji vylepší. Osobně si myslim, že je rozladil každodenní odliv backerů, a tak to raději zkusí znovu, než aby z toho měli na konci jen tak tak zafinancovanou kampaň bez SG, které tvoří podstatnou část obsahu základní krabice. Když si to objedná hodně moc lidí, tak vám dáme celou hru. Když ne, tak místo několika vybraných figurek dostanete jen žetony. No neber to.
Bez urážky!

navara

navara
A tak figurek máme plný skříně, s žetonama se to taky dá - viz např. Gloomhaven :)

Havelock

Presne to jsem jim psal, at to vydaj bez figurek s carboard standees jako gloomhaven, cimz pujde cena rapidne dolu. Radsi to ale cely skrecujou...
Bez urážky!

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů