Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Floki,  [16:59:42 | 1. Čec 2020]

Pax Porfiriana : Dojmy : Párty v jednom - dojmy ze sólo varianty

acedrac,  [7:42:25 | 1. Čec 2020]

Advanced Squad Leader : Dojmy : ASL / Čerstvo dohrané (mini-reporty)

Lomikar,  [15:40:17 | 30. Čer 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [12:46:30 | 30. Čer 2020]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

Floki,  [9:31:22 | 30. Čer 2020]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

fuchso,  [19:10:12 | 28. Čer 2020]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nova edice BloodBowl od GW

sydo,  [18:58:15 | 28. Čer 2020]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Marvin,  [16:21:15 | 26. Čer 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [8:50:07 | 26. Čer 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:43:57 | 26. Čer 2020]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

alucard,  [14:22:55 | 22. Čer 2020]

Blood Bowl: Team Manager - The Card Game : Novinky : Neoficiální expanze z BGG

Grom,  [14:15:42 | 22. Čer 2020]

Velké herní události : Skrotená Hora 2020 : Skrotena Hora 10 - Jar 2020 - 14.-17.5.2020

Lolo,  [13:08:25 | 22. Čer 2020]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Conan

alucard,  [10:00:29 | 21. Čer 2020]

Velké herní události : Taverna Léto 2020 : Základné info - Taverna Leto 2020

acedrac,  [6:59:15 | 19. Čer 2020]

Želiv 2020

• Nemůžete odpovídat na toto téma
76 odpovědí

Lomikar

sic jsem se asi nadejchal Pitrsova žlábku a teď chrchlám jak Havel, tak ničeho nelituju. Parádní herní divočení se správnou bandou hovad.
HODNĚ parádních herních momentů tenhle rok , ale Permonův herní terorismus u Gosu nezapomenu asi nejdýl
Jako vždy po Želivi - Klopík je mrtvý, ať žije Klopík
How many optimists does it take to change a lightbulb? None. Their butler changes the lightbulb.
Always poor Never bored

sydo

U nás je zase od návratu všechno hafanana, už nedokážu mluvit normálně a mam to v hlavě furt. Pak taky díky Caulymu za záda, DDmu za Xiu a Ondřejovi se omlouváme za to, že to vypadalo, jak když si ho chceme dotáhnout na pokoj (už se nás druhej den bál :D).

Ať žije Klopík!

Escape from Dark Castle rulezz!
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!
Pussy zvuky mé sestry mě nutí přijít za dvě minuty.

Deathmers

Také moc děkuji za další parádní ročník již tradičního zahájení roku :)

Klopíku jsi král a snad Tě příště potkám častěji, než ve 4 ráno u partie Tichu :D

Tento příspěvek byl upraven od Deathmers: 13 leden 2020 - 08:02

Bůh neexistuje.
A stejně je blb.

eklp

Díky Klopíku, bylo to fajn, i když jsi neměl ty startovací kabely.
Kalife zachránil jsi nás, takže taktéž obrovské díky.
Andymu byl to nášup!

A můj kousíček je tady: https://photos.app.g...AjT7xRQpfa9KHC9

Díky všem rád jsem se s vámi zase potkal.

kalifka

kalifka

Bylo to bájo! Dámičkovský večírek, zpievanky a Mechs vs Minions nejvíc :) A hlásím i ztráty a nálezy - nepostrádá někdo toto slušivé trijdo?

Přiložený soubor (y)

Raenius

Raenius
Díky moc, Klopiku. Opět parádní akce! Taky moc veliké poděkování všem spoluhráčům a protihráčům. Skvělé jsem si to užil a na hodně z vás se těším na Velikonočním hraní  .  :)

Lomikar

kalifka: vzhledem k informacím pod kapelou, tak pokud je to origoš, tak to může být jen Lola nebo Amise
How many optimists does it take to change a lightbulb? None. Their butler changes the lightbulb.
Always poor Never bored

Klopik

Klopik

Lidi, byli jste super!!!!
Víc jsem byl sice za barem, jak za herním stolem a o to víc jsem se divil v sobotu jaké průšvihy jsem v práci způsobil a musel řešit a stále řeším :)
Příští rok jedu v úterý, abych se opil s hoteliérem a ve středu mohl začít hrát :D  (dobře, tak v pátek mohl hrát)
Ti co se letos nedostali, tak těm se ještě jednou omlouvám.

rbx

Koukal jsem na Eklpovy fotky a zatlačil slzu v oku. Nakonec je mi hodně líto že jsem nebyl, spoustu z vás jsem neviděl pár let. Příště to musím zaonačit tak, abych mohl.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Klopik

Klopik

aha, Radek tam vlastně nebyl :D

rbx

no, Klopiku, i když jsem tam býval, tak bylo docela obtížné tě zahlédnout :-)
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Klopik

Klopik

... i ty jeden lichotníku...
při mé nadváze to beru jako kompliment :wub:

Lomikar

Klopík musí za oponou neustále tahat za nitky a řídit, aby celá akce proběhla bezproblémově, nemá čas se tam někde prezentovat a bavit. Žejo, Klopíku? Žejo?!
Always poor Never bored

TomasV

Přesně Radku, já se tam stavil v sobotu a marně na Klopíka čekal celý den :D :D :D :D

Klopik

Klopik

Dnes jsem se zastavil v Želivě a zjistil následující:
- pokud by byla další coronavirová vlna, tak šéf hotelu nás všechny označí jako své rodinné příslušníky (akce tedy bude)
- pokud by byly opět zavřené hranice mezi Slovenskem a Českem, tak mohu zajistit přepravu přes hranice naším dobytčákem, ten pendloval neomezeně přes hranice několikrát týdně. Jediná podmínka je, že se kluci budou chovat jako prasata a holky jako krávy.
- za zvýhodněnou cenu budou k dispozici masáže, shodli jsme se, že několik hodin sedět v kosmické lodi či ponorce nebo podlehnout kouzlu čaroděje, může zablokovat páteř. (bohužel pro mně, jsou tam jen masérky)
- když jsem viděl to všechno vybavení, magnetické rezonance a lasery, tak asi taky ujíždějí na Star Wars
- horní budova (likusák) se zdárně přestavuje a budou tam k hraní dvě místnosti a otevřeme i bar
- v likusáku je podlahové vytápění, takže opilci rádi válející se po zemi budou mít nejvyšší komfort

Konec hlášení!!!!

sydo

Už vidím, jak si všichni k obědům a večeřím dopisují ty happy endy :)
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!
Pussy zvuky mé sestry mě nutí přijít za dvě minuty.

Floki

Že by byl konečně na jídeláku i pstruh čadivý? :wub:
Jde o klasickej péro-v-dýni trik.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů