Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Havelock,  [14:35:34 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

sydo,  [14:25:43 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

budkin,  [12:19:54 | 17. Čec 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

vampire,  [9:17:33 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Time of Legends: Joan of Arc

Azalin,  [7:54:33 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Onas,  [20:38:26 | 16. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Nové gamebooky

zgrywus,  [18:43:08 | 15. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Splnění snu (hráčského) - herna

alucard,  [7:27:15 | 15. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Fox in the Box - předobjednávkový systém výroby

alucard,  [7:22:47 | 15. Čec 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

sydo,  [14:32:34 | 14. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [6:01:10 | 13. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Pangea

devilfiend,  [8:37:33 | 11. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dungeon Degenerates: Hand of Doom

Gromthar,  [23:19:29 | 10. Čec 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Prihlasovanie na Taverna Leto 2019

wlcina,  [20:25:52 | 10. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : PeCon 2020 - 13. - 15. března

peca,  [13:35:59 | 10. Čec 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Všeobecné informácie o Taverne

Jogo,  [8:33:06 | 10. Čec 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Grom,  [14:28:17 | 9. Čec 2019]

A Study in Emerald : Úpravy komponent : Homemade verze

zgrywus,  [12:58:05 | 9. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Super Fantasy Brawl

alucard,  [9:46:39 | 8. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [19:29:17 | 5. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Isle of Cats

Sir_Miner,  [12:25:57 | 4. Čec 2019]

Post metal

• Nemůžete odpovídat na toto téma
24 odpovědí

Floki

Myslim, ze post tu posloucha tolik lidi, ze muze mit klidne samostatne vlakno, což?

Svalbard – doporučuju album "It’s Hard To Have Hope"

https://youtu.be/lwq...tF8q4EO3t6Dj0fW

fuchso

fuchso
mno ja jsem urcite pro :-) muzem sem davit treba i atmo-blacky a sydo nas za to uz nebude peskovat :-)

fuchso

fuchso
jinak me v posledni dobe zaujalo tohle album s valecnou tematikou: https://archaic-soun...ading-the-blind

Floki

Fuchso to neni spatny :)

Rano jsem projizdel ruzne kapely a zasekl jsem se na tomhle. Za mně naprosto skvělý! Hned ten první song "atlas" :wub:

https://lascar.bandc...m/album/absence

Floki

ColdWorld

https://colddimensio...red-by-solitude

Rakouskej  one-man projekt, kterej mi mění hnusáka v kámen!

Tento příspěvek byl upraven od Floki: 09 leden 2019 - 11:55

Floki

KING APATHY - muj momentalne nejoblibenejsi objev.

https://youtu.be/Tiv5JP8Pz5E

fuchso

fuchso
Máme tady nový přírůstek z Litvy:

https://www.youtube....h?v=3ce4-k1hNZM

auto-buy po 12 minutách....

Floki

Fuchso, kdybys nebyl bezpáteřní zkundyxicht, tak s tim auto-buyem pockas a ja bych se pridal. skvely to je!

fuchso

fuchso
kupuji vzdy pouze digital download :P

Floki

Cive, to uz si to rovnou muzes doma zpivat...  ale zase lepsi nez nic, to jo.

Lomikar

plácáš kraviny, protože seš děvka spotify. Downloadem nejen že podpoříš kapelu, ale i ta kvalita je dost slušná a máš to alespoň uložený na disku nafurt, nehledě na to, že spousta kapel má třeba streamovanej poslech limitovanej na určitý množstvý sjezdů, pak cáluješ. No a já si jinak například stream hudbu do mptrojky nenahraju žejo.
It's not raiding. It's a surprise wealth allocation.

Floki

Ja vim, vsak jsme to rozebirali u DDho. Ja jsem jen smutny, protoze jsem si myslel, ze Fuchso zije v domecku, co si poskladal z desek, kazet a merche a ted jsou moje predstavy pryc :(

Tento příspěvek byl upraven od Floki: 06 únor 2019 - 12:58

fuchso

fuchso
Jaj, no Floki, mrzi me, ze jsem zhatil tve krasne predstavy... Dnes si uz kupuju jen malo desek, protoze jsem zjistil, ze je moc neposloucham, malokdy si najdu na to doma cas... Naproti tomu download nebo vecsinou teda streamovane tracky z appky bandcampu muzu poslouchat temer kdykoliv, kdyz nekam jedu a tam se ta muzika docela protaci...
A taky to nezabira misto, nic to nevazi, neni treba to pri stehovani prenaset a tak :)

Mam ted takove dilema, jestli dale nakupovat veci na badcampu anebo prejit na spotify, bandcamp je prima podpora kapel, u spotify jsou zase ty skvely playlisty, ale netusim jak se ty penize, ktere bych platil, pak prerozdeli...

Lomikar

spotify dle toho, co jsem naposled četl vyplácí za každý "play" interpretům kolem 0,008 centu. Tyhle prachy jdou navíc nejdříve labelům, ty se pak rozhodnou nakolik daj líznout interpretům. Pass.

Floki

Ja to teda nemam tak striktne jako Lomi. Sto let jsem poslouchal hudbu na youtube, takze jsem rad, ze v tomhle prislo neco pohodlnejsiho.

Ja jsem na spotify relativne chvili a beru ho spis jako fajn zdroj. Nemusim porad prepinat reklamy na youtube jak zmrd, ale udelam si playlisty a ty si pak v klidu posloucham (jak rikas, prace/cestovani..) Navic se mi spotify osvedcilo jako docela dobrej hledacek novych veci. Vystalkuje to, co poslouchas a pak ti to namixuje veci co by se to mohlo libit a to jim dle mne funguje na vybornou, protoze jsem tam nasel dost supr kapel diky tomu.

Co se tyka podpory kapel atd, tak je to samozrejme k hovnu. U mne to funguje tak, ze treba na spotify najdu kapelu a tu pak pres BC, nebo jejich stranky podporim. takze tak.

Tento příspěvek byl upraven od Floki: 06 únor 2019 - 02:29

Lomikar

to mi právě přijde taky na piču, podle mě právě vzájemný doporučování si hudby, osobní pohled, odebírání periodik atd, který se tomu věnujou, jsou to, co dělá nějakou kulturní scénu. Ke spoustě věcí je třeba dobrý znát nějakej kontext než si to jen tak nablind pustit. Namísto toho ti nějakej robotickej pattern doporučí na základě toho co posloucháš další věci, který jsou podobně otagovaný a ty fakt jenom konzumuješ nový kapely stylem čtyři denně. O tom to za mě bejt nemá.

Floki

Hele, to zase podle mne zalezi, jak si to nastavis. Pro me je urcite prednejsi hudba, kterou si tu prave navzajem doporucime, nez neco, co mi predhodi jak rikas otagovane veci na spotify. Nicmene ja to mam spis pustene a kdyz me neco zaujme, tak si najedu na profil te kapely a poslechnu si aspon album, takze to neni (aspon u mne) uplne o tom, ze mas kazdej den 5 novych kapel a ve finale to stejne nikdy neposlechnes...

Nicmene diky spotify takhle znam KARG, coz je u me hodne zohlednujici plus. :wub:

Ale chapu o co ti jde.

Tento příspěvek byl upraven od Floki: 06 únor 2019 - 02:42

Floki

Ale dost OT. Prihazuju moji nejoblibenejsi skladbu od Alcest.

https://youtu.be/zLzBcfX5Fwg?t=1964

Lomikar

no já nevim, jak to kdo má, ale já když si projedu seznam interpertů, které mám teprve nachystané k poslechu, tak jich je určitě přes 80 a to jenom čtu ziny a poslouchám, co mi kdo pošle, že by se mi mohlo líbit. To poslední co potřebuju je další source :)

Floki

Tak ty jsi taky clovek se spoustou pratel. Ja jsem pleps, co se prizivuje na vasem dobrem vkusu tady na foru :ph34r:

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů