Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Sir_Miner,  [15:20:33 | 13. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

Happy,  [20:06:54 | 12. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

Grantissimo,  [16:46:08 | 12. Pro 2019]

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce 2019 termín je 12.-15./12

Elenistar,  [12:29:05 | 12. Pro 2019]

Nemesis : Překlady : Neoficiální překlad

Morthe,  [10:18:01 | 12. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

Marvin,  [13:55:47 | 10. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [9:13:48 | 10. Pro 2019]

Tainted Grail: The Fall of Avalon : Pravidla : Splnění questu vs. dokončení dne

rbx,  [16:49:05 | 9. Pro 2019]

Velké herní události : Herní Želiv : Želiv 2020

Klopik,  [10:08:32 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:00:44 | 7. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Lomikar,  [11:36:23 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [7:11:24 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Great Wall - new Awakem Realms KS

Luke,  [22:24:10 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [14:36:00 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

Coywolf,  [11:34:01 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Barvení figurek a komponent do deskových her

MichalKP,  [19:09:49 | 4. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

sydo,  [18:09:11 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:06:03 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Successors 4. edice

IN.,  [18:01:25 | 4. Pro 2019]

the art of point-and-click adventure games

• Nemůžete odpovídat na toto téma
9 odpovědí

ozzy

tak jsem si dneska udelal radost timhle: https://www.bitmapbo...=12232117944395 a dpd uz mi poslali tracking number, toz ocekavam vanoce v nostalgickem duchu meho mladi....
"Proč Já?!"
-ozzy-

zgrywus

zgrywus

Mám od nich Commodore Amiga: a visual Commpendium. Taky super

jinak tahle obrazovka byla peklo
Vložený obrázek

Tento příspěvek byl upraven od zgrywus: 19 prosinec 2018 - 07:58

arigata-meiwaku(jap) – laskavost, kterou vám někdo prokáže, o kterou jste se ale vůbec neprosili, snažili jste se jí vyhnout, ale dotyčný si to nedal vymluvit a pak to celé dopadlo špatně, vy jste z toho měli jen patálii, ale nakonec vás etiketa donutila k tomu, abyste dotyčnému ještě poděkovali

Lomikar

hipsteři dneska hry nehrajou, ale pořizujou si o nich knížky :P taková dospělá verze sledování youtuberů jak hrajou nějakou hru
Don't vote. Eat trash. Do drugs. Get cash. Eat ass. Die fast.

Lolo

Obchodný model postavený na nostalgii.
Anytime, anywhere

ozzy

ja bych v tom paraleru uplne nevidel, vzhledem k tomu, ze na hrani her fakt cas nemam a pokud ho mit budu, tak spis zahraju neco novyho, tak je to jak rika lolo zalozeny na nostalgii. a proc vlastne ne? ja mam s tim obdobim spojeno spoustu fajn vzpominek a doted mi vzpominka na pruchod bludistem na krete ve fate of the atlantis vykouzli usmev na tvari. nekdo o vamocich kouka na mrazika, nekdo na fotky ze svatby...
"Proč Já?!"
-ozzy-

Halapande

Halapande

Nevedela som, ze takato knizka existuje a vypada super imho. Super darcek si si spravil. :)

Ps.. dik za link, to sa moze zist :ph34r:

Tento příspěvek byl upraven od Halapande: 20 prosinec 2018 - 01:16

"Does the Walker choose the Path, or the Path the Walker?" by Garth Nix

zgrywus

zgrywus

a ještě je dobré od Fusion Retro Books
Vložený obrázek
https://fusionretrob...miga-in-pixels_
arigata-meiwaku(jap) – laskavost, kterou vám někdo prokáže, o kterou jste se ale vůbec neprosili, snažili jste se jí vyhnout, ale dotyčný si to nedal vymluvit a pak to celé dopadlo špatně, vy jste z toho měli jen patálii, ale nakonec vás etiketa donutila k tomu, abyste dotyčnému ještě poděkovali

falco

Zobrazit příspěvekozzy, na 20 prosinec 2018 - 11:19 , napsal/a:

... ja mam s tim obdobim spojeno spoustu fajn vzpominek a doted mi vzpominka na pruchod bludistem na krete ve fate of the atlantis vykouzli usmev na tvari...

jezis tohle bylo peklo, jsem vubec neumel boxovat a vzdycky dostal od nacku naprdel.
Everybody for himself

ozzy

jo, to ja se naucil boxovat na tom blbym vyhazovaci na zacatku, kdyz se snazis dostat se za sophii, zkousel jsem to asi stokrat, nez jsem zjistil, ze ty bedny jdou odtlacit a clovek se dovnit protahne okynkem....
"Proč Já?!"
-ozzy-

zgrywus

zgrywus

Jste másla, měli jste si vybrat cestu se Sofií nebo solo přemýšlecí cestu.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů