Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Blood Rage Digital + new clan + rework 4 KS figuriek

alucard,  [0:38:02 | 11. Pro 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

Helmet,  [0:35:25 | 11. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

kamixx,  [22:10:58 | 10. Pro 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Johniczech,  [19:55:30 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tainted Grail: Fall of Avalon

Duirin,  [18:43:19 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Solomon Kane

fleder,  [17:15:29 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Project L

devilfiend,  [15:45:36 | 10. Pro 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

ozzy,  [13:39:48 | 10. Pro 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce Hradiště 13.-16.12

ozzy,  [12:37:35 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crypt

Pizin,  [10:37:56 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Project ELITE

Ondřej K.,  [23:21:05 | 9. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

eklp,  [15:29:37 | 9. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [19:18:33 | 8. Pro 2018]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

pecovarhy,  [14:07:33 | 8. Pro 2018]

Descent: Journeys in the Dark (second edition) : Novinky : Lokalizace rozšíření od Blackfire

peca,  [16:04:53 | 7. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:45:20 | 7. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Velikost herní sbírky

miso,  [10:21:48 | 7. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The 7th Continent

peca,  [9:50:51 | 7. Pro 2018]

Hra roku 2017 - vyhlášení

hra roku 2017 vyhlášení 20 slov jedním slovem 4 slova za sekundu retorický maraton

• Nemůžete odpovídat na toto téma
28 odpovědí

Lomikar

Tamtadamtadam, po letech útrap a strádání se nám konečně podařilo dokončit celý proces natáčení vyhlášení cen. Rád bych jenom řekl, že většina práce stojí na mě. Řvát dva měsíce na falca, kdy to kua bude a kdo to nahraje a proč to nefunguje je totiž poměrně řehole. Leč výsledek již máte před vámi a doufám, že ani moje neškolené podání vás neodradí od.... deskových her vůbec řekněme. Bohužel nebyl schválen můj návrh zpomalit video když mluvím na 75% rychlosti, takže si to kdyžtak udělejte sami. Za poezii neplačte, sami jste si jí napsali. Knižně ji vydá nakladatelství Albatros příští rok. Na konci je vyhlášen šťastlivec, který obdrží hodnotnou cenu. Video ale nelze přetočit, prosím ani to nezkoušejte, ať ho nerozbijete pro ostatní. Děkuji za všechny.

https://www.youtube....h?v=bNDrLNniUbs
It's not a waterboarding if you use diesel.

falco

NO KONECNE!
Everybody for himself

Panzer

Panzer

Pustil jsem si to bez zvuku a je to fakt dobrý

Lomikar

já zjsitil, že na 75% zníme parádně zhuleně. Už se nemůžu dočkat, až si to doma pustim takhle celý

Grom

Příjemně to ukouslo kus pracovního dne :)
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

zgrywus

Kde je projíždějící vlak? Jsem zklamán
POGROMCA SZATANA

Lomikar

ticho, je tam nyan-cat

sydo

Nyan cat? V tom pripade to musim taky videt!
Dneska je krásně sme na zastávce. Štefan zapojil dyk reprák na lampu, zapnul a pojedem si still.

Beholder

Co to tam proboha chlemtate za splasky?
Mohli jste si k tomu otevrit aspon PIVO :)

Nebo to je soucast prestize teto ankety? :)
Seven?...Yes?...You're crying....My ocular implant must be malfunctioning.

sydo

Tak tobe nechutna nase pivo? Pivni hipster nam tady chybel.
Dneska je krásně sme na zastávce. Štefan zapojil dyk reprák na lampu, zapnul a pojedem si still.

Lomikar

věděl jsem, že tebe náš výběr zahřeje a potěší především. Pivní kultura patří k našemu vyhlašovacímu kolorytu. Bohužel nezbyly prachy na dynybyl a startku bych si v práci potahovat netrouf :)

Lomikar

jinak já už si nebyl jistej, zdali je březňák hipstersky cool nebo je to společenské atrium, tak jsem to zkusil no

sydo

Zobrazit příspěvekLomikar, na 27 listopad 2018 - 04:19 , napsal/a:

Pivní kultura patří k našemu vyhlašovacímu kolorytu.
Nemels spis na mysli kuloris?

Citron

css, děláte ramena, ale na to, abyste si dali nějaké "pivo" privátní značky supermarketu za 10 kaček včetně zálohy, jste odvahu nenašli...
3D hory? Ale prosím vás...

Beholder

Ale jinak jako dobry. Vyrazny posun od posledne. Do pulky jsem to dal cele a pak jsem to musel sjet rychlejs bo me zacly mravencit nohy. Bohuzel to presahlo hajzl stopaz :)

Co se tyce piva. Pred Numanem jsme dali tak ze 6 tankovych plzni u Balbínů a jakoze moc dobre :)

Tento příspěvek byl upraven od Beholder: 27 listopad 2018 - 06:40

Lomikar

tos prokaučoval, protože naproti velkýmu sálu v pasáži mají výbornýho matušku, což ocenim i vandal já. Dokud mi teda nepřinesli účet.

Beholder

Tak to je skoda, matuska je super. Jednou jsem mel par cepovanych zkatych raket a bylo mi moc fajn :). Ale byl jsem rad ze jsem nejak vygoogloval toho balbina protoze to taky mohlo dopadnout spatne pri me ne/znalosti prazskych hospod

ozzy

jsem na vas hrdej chlapci!
"Proč Já?!"
-ozzy-

Marvin

Hezký a super vítěz (jako hra) a super vítěz (jako hlasující) :)

rbx

Asi budu v menšině, ale mně tam to popíjení lahváčů přijde jako uměle našroubovaná známka punku.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů