Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Blood Rage Digital + new clan + rework 4 KS figuriek

alucard,  [0:38:02 | 11. Pro 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

Helmet,  [0:35:25 | 11. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

kamixx,  [22:10:58 | 10. Pro 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Johniczech,  [19:55:30 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tainted Grail: Fall of Avalon

Duirin,  [18:43:19 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Solomon Kane

fleder,  [17:15:29 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Project L

devilfiend,  [15:45:36 | 10. Pro 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

ozzy,  [13:39:48 | 10. Pro 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce Hradiště 13.-16.12

ozzy,  [12:37:35 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crypt

Pizin,  [10:37:56 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Project ELITE

Ondřej K.,  [23:21:05 | 9. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

eklp,  [15:29:37 | 9. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [19:18:33 | 8. Pro 2018]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

pecovarhy,  [14:07:33 | 8. Pro 2018]

Descent: Journeys in the Dark (second edition) : Novinky : Lokalizace rozšíření od Blackfire

peca,  [16:04:53 | 7. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:45:20 | 7. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Velikost herní sbírky

miso,  [10:21:48 | 7. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The 7th Continent

peca,  [9:50:51 | 7. Pro 2018]

Vánoce Hradiště 13.-16.12

• Nemůžete odpovídat na toto téma
24 odpovědí

ozzy

organizační info, pokud má někdo potřebu něco řešit. Pivo řeší Pitrs, jsou volné nějaké pokoje, kdo by chtěl ještě dorazit, klidně bez dětí, páč jedou i singles
"Proč Já?!"
-ozzy-

Elnie

Ahoj, můžeme přijet v sobotu ráno?
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

ozzy

jasny!
"Proč Já?!"
-ozzy-

Elnie

Super, navíc mají kamarádi ve Velkým Cajku v sobotu koncert, tak spojím příjemné s příjemným :)
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Elnie

Kdo vlastně jede?
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Pitrs82

Cožpak o to, já to pivo rád zařídím, ale musím vědět, že bude mít zájem i někdo jiný, kromě Radka. Nerad bych to tam pak celý lemtal úplně sám.
Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit zadnici!

ozzy

Pitrsi ja te nepoznavam! nejsi nemocnej? driv by ses na takovou vyzvou ani nepozastavil....
"Proč Já?!"
-ozzy-

Pitrs82

No ono u mě hrozí, ze přijedu až v pátek večer a ne už ve čtvrtek (ještě to nevím jistě) a to už by fakt mohl být problém to vypít
Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit zadnici!

ValMor

ValMor
Jestli je jeste volno, tak bych v patek prijel. :)

ozzy

sorry, ze nestiham odpovidat na dotazy, piste to kdyztak sem, chci se zeptat, kdo planuje dorazit uz v tu stredu vecer?
"Proč Já?!"
-ozzy-

DD.

My planujem az nejak ctvrtek odpo / vecer. Teda podle toho jestli tam vubec nekdo bude :).

rbx

já s Tomíkem dorazíme ve čtvrtek večer.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Morthe

My plánujeme pořád ještě středu večer... ALE Áňa má antibobule týden (a OK), Jíra a Pája je mají ode dneška. Já byl vyhnán k felčarovi na zítřek. Nicméně tu příští středu bysme měli být zaléčený, šťastný a veselý. Asi...

DUBíno

My momentálně počítáme, že dorazíme ve středu večer (vyrážíme pozdě odpo po školní besídce (stejně jako vloni)).
Pokud by se to nehodilo, jsme schopni přeoperovat to na čtvrtek, kdybys potřeboval...

V průběhu trochu čachry - Evča v pátek (odpolko?) odfrčí, v sobotu návrat s otazníkem (spíš ne).
Já s dětmi na full středa - neděle.

Nechť zdraví drží!

Pitrs82

Já s malou a pivem v pátek ráno, Ella po práci v pátek odpoledne.

ozzy

Kluci v kolik v tu středu dorazíte? Respektive tady je číslo na paní z kláštera: 736 403 834 a můžete se s ní dohodnout, v kolik tam dorazíte? Dá vám kartičku na parkování na vedlejším parkovišti a klíče od baráku, zbytek je stejný, já se tam totiž v tu středu dostanu až večer mezi osmou devátou, tak jí cinkněte, řekněte, že jste ode mně a dohodněte se, v kolik dorazíte... díky
"Proč Já?!"
-ozzy-

Morthe

Hele u nás všechno špatně :(. Jíra měl ještě ze soboty na neděli 39, teď už to konečně kleslo, ve středu jdeme na kontrolu, do pátka má antibiotika. Tak zatím vůbec nevíme, co s náma bude, jestli přijedeme později, otočím se tam sám... Prostě na prd.

DUBíno

Počítám, že dojedeme jako ty, ozzy - taky tak nějak kolem/po osmý.

Jsme tedy jediní? ... pokud by pro tebe současný stav znamenal komplikace a honění, tak si řekni a můžem dojet až ve čtvrtek...

Elnie

Ozzy, nakonec přijedu už v pátek, ale sám. Tedy s ValMorem, ale bez Terezky.
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

ozzy

dubino nechame to teda na ten ctvrtek? me by to bodlo, ve stredu chtel sice dorazit jeste tomas s rodinou, ale jemu ctvrtek taky nevadi, to muzem dorazit kdykoliv, ja bych tam byl uz dopoledne
"Proč Já?!"
-ozzy-

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů