Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Blood Rage Digital + new clan + rework 4 KS figuriek

alucard,  [0:38:02 | 11. Pro 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

Helmet,  [0:35:25 | 11. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

kamixx,  [22:10:58 | 10. Pro 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Johniczech,  [19:55:30 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tainted Grail: Fall of Avalon

Duirin,  [18:43:19 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Solomon Kane

fleder,  [17:15:29 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Project L

devilfiend,  [15:45:36 | 10. Pro 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

ozzy,  [13:39:48 | 10. Pro 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce Hradiště 13.-16.12

ozzy,  [12:37:35 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crypt

Pizin,  [10:37:56 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Project ELITE

Ondřej K.,  [23:21:05 | 9. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

eklp,  [15:29:37 | 9. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [19:18:33 | 8. Pro 2018]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

pecovarhy,  [14:07:33 | 8. Pro 2018]

Descent: Journeys in the Dark (second edition) : Novinky : Lokalizace rozšíření od Blackfire

peca,  [16:04:53 | 7. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:45:20 | 7. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Velikost herní sbírky

miso,  [10:21:48 | 7. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The 7th Continent

peca,  [9:50:51 | 7. Pro 2018]

Velikost herní sbírky

Sbirka Deskovky

• Nemůžete odpovídat na toto téma
27 odpovědí

devilfiend

devilfiend
Ahoj vsem,

zalozil jsem toto vlákno, poněvadž mě zajímá jak velké sbírky her vlastně kdo máVložený obrázek

Kdy už je deskovek až moc nebo jich není nikdy moc?

Jak je skladujete? Máte na hraní speciální stoly? Vložený obrázek

Tocite je někdo? (prodat staré a koupit nové)

Kolik tak koupíte her pomerove na KS/retail?

Budu rád, když se podělite o info či fotkyVložený obrázek

Já přikládám fotku své kallax knihovny Vložený obrázek a fotku se svým dungeon keeperem

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od devilfiend: 22 listopad 2018 - 09:46

Havelock

Ta asymetrie ve mně vyvolává tiky.

Spousta lidí teď určitě závidí. Závidí tu ženu, která tohle toleruje.

Jen dotaz. Chápu že lepicí váleček je v bytě s kočkou nezbytná věc, ale k čemu je to lepidlo jsem nedokázal vymyslet bez hovadin. :D

Tento příspěvek byl upraven od Havelock: 22 listopad 2018 - 10:42

devilfiend

devilfiend
@Havelock :D Žena to toleruje, jen to je zejména moje hobby :) Bez válečku s kocourem to prostě nejde.. no a lepidlo tam je na občasné lepení kartonových dílků, které se rozlepovaly.. Nicméně spíš to ber jako menší "nepořádek", který se vymítí novými krabicemi :D

falco

Ja zrovna skladam o vikendu Kalaxy ale nevidim to nadejne. Pulku policek uz si zena zabrala :D
Everybody for himself

devilfiend

devilfiend
@Falco Já ji musel taky vysvětlovat, ať si zabere klidně všechny ostatní, ale že v kallaxu budou jen deskovky a max místo pro kocoura, poněvadž tam rád spí :D

progamer

progamer
kolik z těch her ovládáš pravidal? :ph34r: Mně zatím stačila by jedna tvá skříňka :D
Moje jmeno je Lorenzo, jsem ital žijúc stridave v Čechách a Slovensku už 7 let a čeština je muj tretí jazyk. Sorry za pripadne chyby v pravopise.

devilfiend

devilfiend
@progamer Troufám si říct, že z fleku jsem schopný hrát asi polovinu her, které mám. Samozřejmě ne u všech si pamatuju "špeky" z pravidel, ale to už člověk najde :) Jinak jsem četl 95% pravidel a některé vícekrát.. však to znáš :-D

VinasSolamnus

VinasSolamnus
Pěkná sbírka!
Já se dostal plus mínus tak na třetinu tvojí kolekce. Jenže pak jsem najednou zjistil, že stejně hraju jen pár her a ostatní jednou za rok (jestli vůbec). Tak jsem se rozhodl to zredukovat. Nehchal jsem si oblíbené stálice a pár srdcovek, které sice skoro nehraju, ale nikdy nevíš, že jo :rolleyes:
Nicméně abych tady nekázal jak vyléčený deskoholik. Stejně jsem se nikam neposunul, protože teď bych tyhle poličky potřeboval na všechny moje napoleonský, druhoválečný a další historický figurky :D
What kind of man are you anyways? I'm talking comics and you bring up chicks and romance?!

devilfiend

devilfiend
@VinasSolamnus Díky! :) No já mám ještě ve vitríně armádu Warhammer Fantasy z roku 2002 -> High Elves a nějaký figurky z D&D a ještě Mage Knight, takže asi tak...

Jinak máš pravdu, taky nehraju ani zdaleka vše co mám a k některým kouskům se nedostanu ani jednou za 3 roky natož za rok.. a bohužel nemám srdce se toho zbavovat a navíc dokud je místo, tak ani důvod :-D

falco

Zobrazit příspěvekdevilfiend, na 23 listopad 2018 - 08:58 , napsal/a:

@Falco Já ji musel taky vysvětlovat, ať si zabere klidně všechny ostatní, ale že v kallaxu budou jen deskovky a max místo pro kocoura, poněvadž tam rád spí :D

Mam vetsi vyzvu, pravidla jsou nuda. U kolika z nich si pamatujes setup :D
Everybody for himself

devilfiend

devilfiend
@Falco Setup? Ouuu, tak to si troufám tak maximálně na 1/5 :-D

Citron

A nejzáludnější - o kolika z nich si žena myslí, že stály méně, než tomu bylo ve skutečnosti? ;)

Tento příspěvek byl upraven od Citron: 26 listopad 2018 - 01:35

3D hory? Ale prosím vás...

Siaron

Siaron
Psssst !
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

Mejlo

Zobrazit příspěvekCitron, na 26 listopad 2018 - 01:02 , napsal/a:

A nejzáludnější - o kolika z nich si žena myslí, že stály méně, než tomu bylo ve skutečnosti? ;)

touché :)
Není umění smát se, když se ti chce brečet, ale chlastat, když se ti chce zvracet.

Andy

Jako male deti :D
Proste se o nekterych otazka nabavis.
Otazka ceny je vedlejsi, radeji :D
Žetonky a eura....

Siaron

Siaron
Nebo se to prepocita na baliky plinek a pak uz to nevypada tak desive :-D

devilfiend

devilfiend
@ALL Budete se divit, ale žena ví, co která hra stála.. nicméně nemá přehled co mám a co nemám, takže se dá říct, že o všem neví.. spíš se jí nelíbí jak vždycky chodí třeba 4 krabice naráz z KS a začíná slovy: Co sis to zase koupil? :D a já jen odvětím: no to přišlo z KS.. to už je zaplacený dlouho (víte sami, že to je pravda :-D )

Siaron

Siaron
No to je sice hezky, ale není daleko doba, kdy me prestane prochazet, ze to jsem platil ještě před svatbou :)

Elenistar

vy máte problémy, já chci jednou za čas rozprodat část sbírky a žena mi to vždycky zakáže, že by to byla škoda.... že bychom to mohli třeba ještě někedy zahrát
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

falco

To je vsechno na recenze vlastne...
Everybody for himself

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů