Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Dorn : Dojmy : Jakekoli dojmy?

falco,  [13:09:36 | 25. Dub 2019]

Android: Netrunner : Novinky : Turnaj Praha Android: Netrunner 11.5.2019

t.p,  [11:54:27 | 25. Dub 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Mapa kdo kde hraje - Přidejte se!

korfuz,  [11:23:59 | 25. Dub 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Kingdom Rush: Rift In Time

DD.,  [10:09:05 | 25. Dub 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Vampire: The Masquerade - Heritage

vlastus,  [9:58:10 | 25. Dub 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Bloodborne: The Board Game

Pepsson,  [9:52:23 | 25. Dub 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Anachrony: Fractures of Time Expansion

Thales,  [8:53:02 | 25. Dub 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : 18Chesapeake

luznyj,  [6:49:18 | 25. Dub 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [6:08:37 | 25. Dub 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

peca,  [20:48:28 | 24. Dub 2019]

The Lord of the Rings: Journeys in Middle-earth : Dojmy : První hra

Mortimer,  [16:11:35 | 24. Dub 2019]

Ostatní pokec : PC hry a herní konzole : Civilizationlike počítačové hry - doporučení

falco,  [14:14:10 | 24. Dub 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : 1824

fuchso,  [12:40:00 | 24. Dub 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

vampire,  [12:08:29 | 24. Dub 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Halapande,  [11:41:41 | 24. Dub 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Plague Inc: Armageddon Expansion

Lelda,  [21:02:21 | 23. Dub 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Terraforming Mars: Turmoil

Aendil,  [18:08:24 | 23. Dub 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [17:52:49 | 23. Dub 2019]

Conflict of Heroes: Awakening the Bear (second edition) : Novinky : Sólo expnaze

Hoho,  [12:34:20 | 23. Dub 2019]

Paladin card protectors S3

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
70 odpovědí

Siaron

Siaron
ja si asi taky něco prihodim k nejake prazske skupine ale musim udelat nejdriv doma inventuru ... a vite jak je to s detma :) Inventuru zasadne delaj ony, a pocty nehlasi :)
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

kamixx

kamixx
Taky můžu udělat skupinu pro Prahu (dělal jsem pro předchozí kampaň) a nebo to klidně vezmu za Tebe, pokud se s tím, Radku, nechceš drbat.

Ghost

Zobrazit příspěvekicebear, na 05 prosinec 2018 - 01:09 , napsal/a:

Zatiaľ sa snažíme ja a peco zorganizovať slovenskú skupinu, ak to nwbude stačiť radi sa opäť pridáme k niekomu. Samozrejme slovenskú stranu zastrešime, ako celok pre ľahšie objednávanie.
ja by som sa pridal ak to bude možné

Bifi

Bifi

Zobrazit příspěvekGhost, na 06 prosinec 2018 - 09:58 , napsal/a:

ja by som sa pridal ak to bude možné
Ja tiež, aj za Dvoraxa.
„Desivá tiaž noci, len na okamih chabo zahnaná, nástojčivo, s neodvratnou silou, nastoľuje poznove vládu.“

- Auguste Rodin, Katedrály Francúzska

Pilgrimage

Pilgrimage
Nakonec do toho nejdu.

Xatrix

Xatrix
Nasel by se ještě někdo z Brna?

paladin91

@ icebear budeš teda riešiť tu BA skupinu ?

pecovarhy

Verím, že dáme dokopy zmysluplný (>300) pledge pre Bratislavu. Ak sa nemýlim, tak by sme do toho išli zatiaľ:

icebear
pecovarhy
ghost
paladin
bifi
dvorax

Hovoril som s Icebear-om, dáme dokopy nejakú jednoduchú predbežnú tabuľku, zatiaľ si urobte svoje inventúry doma, prosím. Osobne zvažujem tentokrát zobrať aj do rezervy niečo, lebo tie obaly sú ozaj dobré.

icebear

A už aj maw2. Jj postrazim si to.

Sir_Miner

Sir_Miner
Kamile ja uz mam par lidi, ale klidne to zase vezmu pres tebe, odhadem zatim berem cca 200ks.

rbx

Miner... zužitkuje se u tebe mých 30 kusů prosím?
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Sir_Miner

Sir_Miner
Jasně Radku, počítám s tebou.

Atterdag

Atterdag
Minere, vejdu se také? V neděli bych se podíval, co mi chybí za obaly... myslím, co mi bude chybět do budoucna:)

Sir_Miner

Sir_Miner
Ok, hodím sem pak sheet kam to nafrkáte.

poetka

Mate nekdo praktickou zkusenost s temi matnymi obaly? Jak to vypada v porovnani s klasikou ?

kamixx

kamixx

Zobrazit příspěvekpoetka, na 07 prosinec 2018 - 02:56 , napsal/a:

Mate nekdo praktickou zkusenost s temi matnymi obaly? Jak to vypada v porovnani s klasikou ?

Já jsem si jich pár bral. Zatím nepoužil, ale můžu někdy v neděli, pondělí dát vědět.

poetka

Zobrazit příspěvekkamixx, na 07 prosinec 2018 - 11:18 , napsal/a:

Já jsem si jich pár bral. Zatím nepoužil, ale můžu někdy v neděli, pondělí dát vědět.

Tak to by bylo super, mockrat Ti dekuji predem :)

kamixx

kamixx
Poetka: Moje malé a totálně subjektivní porovnání Percivalů standard vs Percival Double Matte Clear:
1) Míchání
- zde bych dal drobnou výhodu matným obalům - míchají se mi o fous líp
- zároveň míň píchají do rukou - rohy na klasických jsou poměrně ostré až tak, že mi je není moc příjemné míchat - matné jsou tak nějak měkčí
2) Matné obaly lépe drží na sobě v balíčku a mají menší tendenci se rozsypat při drbnutí do balíčku
3) netuším proč, ale stejně velký balíček karet v matných obalech je menší než v klasických obalech
4) lesk - matné se nelesknou pod světlem

Zatím by to bylo celkem jasně ve prospěch matných, ale tady pro mě přichází velké ale. Testoval jsem na kartách z Empire of the Sun (GMT games) - menší obrázek a relativně dost textu

Matné obaly jsou pro mě osobně hůř čitelné:
- obrázek je v nich takový rozrněnější, u historické hry s historickými fotografiemi mi to třeba až tak nevadí, u něčeho se super grafikou by již mohlo.
- u textu je to pro mě ještě horší - text je na kartách poměrně malý a prostě vypadá v obalu docela neostře, takže se na něj musím mnohem víc soustředit a víc mžourat

Takže finálně si dovedu ty matné percivaly v pohodě představit u něčeho s jedním dvěma (většími) symboly na kartě, pokud je hlavním cílem snížit odlesk a případně o něco pohodlnější míchání. U karet s malým textem je to u mě téměř na hranici nepoužitelnosti. Takže si v konečném důsledku nejsem jistý, jestli ten příplatek za to stojí.

ice_sk

ice_sk

Zobrazit příspěvekpecovarhy, na 06 prosinec 2018 - 05:16 , napsal/a:

Verím, že dáme dokopy zmysluplný (>300) pledge pre Bratislavu. Ak sa nemýlim, tak by sme do toho išli zatiaľ:

icebear
pecovarhy
ghost
paladin
bifi
dvorax

Hovoril som s Icebear-om, dáme dokopy nejakú jednoduchú predbežnú tabuľku, zatiaľ si urobte svoje inventúry doma, prosím. Osobne zvažujem tentokrát zobrať aj do rezervy niečo, lebo tie obaly sú ozaj dobré.

kludne si pridajte aj mna, za mna urcite 20 balickov, ked bude treba navysit, kludne este dam prihodenie

icebear

pridávam ťa.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů