Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Blood Rage Digital + new clan + rework 4 KS figuriek

alucard,  [0:38:02 | 11. Pro 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

Helmet,  [0:35:25 | 11. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

kamixx,  [22:10:58 | 10. Pro 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Johniczech,  [19:55:30 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tainted Grail: Fall of Avalon

Duirin,  [18:43:19 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Solomon Kane

fleder,  [17:15:29 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Project L

devilfiend,  [15:45:36 | 10. Pro 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

ozzy,  [13:39:48 | 10. Pro 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce Hradiště 13.-16.12

ozzy,  [12:37:35 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crypt

Pizin,  [10:37:56 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Project ELITE

Ondřej K.,  [23:21:05 | 9. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

eklp,  [15:29:37 | 9. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [19:18:33 | 8. Pro 2018]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

pecovarhy,  [14:07:33 | 8. Pro 2018]

Descent: Journeys in the Dark (second edition) : Novinky : Lokalizace rozšíření od Blackfire

peca,  [16:04:53 | 7. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:45:20 | 7. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Velikost herní sbírky

miso,  [10:21:48 | 7. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The 7th Continent

peca,  [9:50:51 | 7. Pro 2018]

Paladin card protectors S3

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
57 odpovědí

Siaron

Siaron
ja si asi taky něco prihodim k nejake prazske skupine ale musim udelat nejdriv doma inventuru ... a vite jak je to s detma :) Inventuru zasadne delaj ony, a pocty nehlasi :)
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

kamixx

kamixx
Taky můžu udělat skupinu pro Prahu (dělal jsem pro předchozí kampaň) a nebo to klidně vezmu za Tebe, pokud se s tím, Radku, nechceš drbat.

Ghost

Zobrazit příspěvekicebear, na 05 prosinec 2018 - 01:09 , napsal/a:

Zatiaľ sa snažíme ja a peco zorganizovať slovenskú skupinu, ak to nwbude stačiť radi sa opäť pridáme k niekomu. Samozrejme slovenskú stranu zastrešime, ako celok pre ľahšie objednávanie.
ja by som sa pridal ak to bude možné

Bifi

Zobrazit příspěvekGhost, na 06 prosinec 2018 - 09:58 , napsal/a:

ja by som sa pridal ak to bude možné
Ja tiež, aj za Dvoraxa.
„Desivá tiaž noci, len na okamih chabo zahnaná, nástojčivo, s neodvratnou silou, nastoľuje poznove vládu.“

- Auguste Rodin, Katedrály Francúzska

Pilgrimage

Pilgrimage
Nakonec do toho nejdu.

Xatrix

Nasel by se ještě někdo z Brna?

paladin91

@ icebear budeš teda riešiť tu BA skupinu ?

pecovarhy

Verím, že dáme dokopy zmysluplný (>300) pledge pre Bratislavu. Ak sa nemýlim, tak by sme do toho išli zatiaľ:

icebear
pecovarhy
ghost
paladin
bifi
dvorax

Hovoril som s Icebear-om, dáme dokopy nejakú jednoduchú predbežnú tabuľku, zatiaľ si urobte svoje inventúry doma, prosím. Osobne zvažujem tentokrát zobrať aj do rezervy niečo, lebo tie obaly sú ozaj dobré.

icebear

A už aj maw2. Jj postrazim si to.

Sir_Miner

Sir_Miner
Kamile ja uz mam par lidi, ale klidne to zase vezmu pres tebe, odhadem zatim berem cca 200ks.

rbx

Miner... zužitkuje se u tebe mých 30 kusů prosím?
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Sir_Miner

Sir_Miner
Jasně Radku, počítám s tebou.

Atterdag

Atterdag
Minere, vejdu se také? V neděli bych se podíval, co mi chybí za obaly... myslím, co mi bude chybět do budoucna:)

Sir_Miner

Sir_Miner
Ok, hodím sem pak sheet kam to nafrkáte.

poetka

poetka
Mate nekdo praktickou zkusenost s temi matnymi obaly? Jak to vypada v porovnani s klasikou ?

kamixx

kamixx

Zobrazit příspěvekpoetka, na 07 prosinec 2018 - 02:56 , napsal/a:

Mate nekdo praktickou zkusenost s temi matnymi obaly? Jak to vypada v porovnani s klasikou ?

Já jsem si jich pár bral. Zatím nepoužil, ale můžu někdy v neděli, pondělí dát vědět.

poetka

poetka

Zobrazit příspěvekkamixx, na 07 prosinec 2018 - 11:18 , napsal/a:

Já jsem si jich pár bral. Zatím nepoužil, ale můžu někdy v neděli, pondělí dát vědět.

Tak to by bylo super, mockrat Ti dekuji predem :)

kamixx

kamixx
Poetka: Moje malé a totálně subjektivní porovnání Percivalů standard vs Percival Double Matte Clear:
1) Míchání
- zde bych dal drobnou výhodu matným obalům - míchají se mi o fous líp
- zároveň míň píchají do rukou - rohy na klasických jsou poměrně ostré až tak, že mi je není moc příjemné míchat - matné jsou tak nějak měkčí
2) Matné obaly lépe drží na sobě v balíčku a mají menší tendenci se rozsypat při drbnutí do balíčku
3) netuším proč, ale stejně velký balíček karet v matných obalech je menší než v klasických obalech
4) lesk - matné se nelesknou pod světlem

Zatím by to bylo celkem jasně ve prospěch matných, ale tady pro mě přichází velké ale. Testoval jsem na kartách z Empire of the Sun (GMT games) - menší obrázek a relativně dost textu

Matné obaly jsou pro mě osobně hůř čitelné:
- obrázek je v nich takový rozrněnější, u historické hry s historickými fotografiemi mi to třeba až tak nevadí, u něčeho se super grafikou by již mohlo.
- u textu je to pro mě ještě horší - text je na kartách poměrně malý a prostě vypadá v obalu docela neostře, takže se na něj musím mnohem víc soustředit a víc mžourat

Takže finálně si dovedu ty matné percivaly v pohodě představit u něčeho s jedním dvěma (většími) symboly na kartě, pokud je hlavním cílem snížit odlesk a případně o něco pohodlnější míchání. U karet s malým textem je to u mě téměř na hranici nepoužitelnosti. Takže si v konečném důsledku nejsem jistý, jestli ten příplatek za to stojí.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů