Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Space Race: The Board Game (Kickstarter)

yarin,  [9:56:27 | 24. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Havelock,  [1:52:24 | 24. Kvě 2019]

Wildlands : Dojmy : Doj mi

Havelock,  [1:46:06 | 24. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Kickstarter - převzít poškozené nebo nepřevzít

winring,  [19:52:24 | 23. Kvě 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 8 - Jar 2019 - 23.-26.5.2019

Lolo,  [15:01:52 | 23. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

acedrac,  [6:19:11 | 23. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:30:57 | 23. Kvě 2019]

War of the Ring (second edition) : Úpravy komponent : Väčšia mapa pre epické hranie - "kickstarter"

pecovarhy,  [14:49:52 | 22. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Siege Storm

Para99,  [17:51:32 | 21. Kvě 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

brtstvo,  [9:29:47 | 21. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

sydo,  [13:40:41 | 18. Kvě 2019]

DreadBall – The Futuristic Sports Game : Kompost : Prodej teamu

falco,  [17:50:06 | 17. Kvě 2019]

Tainted Grail: Fall of Avalon

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
120 odpovědí

poetka

Zobrazit příspěvekPizin, na 17 listopad 2018 - 01:21 , napsal/a:

Zatím jsem na to docela natěšený, vypadá to jako pokračovatel 7th Continent, který mám rád. Méně průzkumu, více příběhu a interakcí. Setting připomíná Kingdom Death.

Vieo s gameplayem: https://www.youtube....h?v=sOSUjQ4Mac8

Co ti na setupu pripomina KDM ? Prosel jsem to znovu a nic podobneho tam moc nevidim....

Mizy

Mizy
Tahle hra mě max uchvátila. Půjdu asi all in. Podle mě nástupce 7th Continent.

fleder

fleder
Původně jsem čekal, že ta hra půjde na KS v lednu či spíše až únoru. Jenže, začínám být nalomený, že to klidně bude letos. Poměrně dost hypu, takový zájem nemůžou udržovat 2 měsíce. Zjevně mají hru rozeslanou na youtubery aby udělali review. Otázka je, co by letošní kampaň udělala díky té záplavě novinek v listopadu/prosinci. Hodně lidí bude vyčerpaných z peněz....i když je zas pravda, že něco jiného je pro většinu lidí u nás 2500 korun a něco jiného pro západáky 70 liber/80 EUR...

fleder

fleder
Publikován story trailer, na kterém je nejpodstatnější datum spuštění KS. A to na 5. prosince!

MikeDundee

MikeDundee
Paráda! Zrušil jsem těsně před koncem pledge na Monumental (protože se z toho vyklubal kočkopes), takže peníze naštěstí mám :-) Kampaň bude vlastně takový vánoční dárek ;-)

fleder

fleder

Zobrazit příspěvekMikeDundee, na 26 listopad 2018 - 01:54 , napsal/a:

Paráda! Zrušil jsem těsně před koncem pledge na Monumental (protože se z toho vyklubal kočkopes), takže peníze naštěstí mám :-) Kampaň bude vlastně takový vánoční dárek ;-)
Já udělal to samé s Everrainem, tady budu hodně zvažovat i all in, protože i ty figurky v addonu podle náhledů vypadají fantasticky a tohle je vždy radost barvit.

waczko

waczko
Tak vypukne to velice brzy: "December 5th at 5pm GMT +1"!
David

Lumirius

Lumirius

Backerům Nemesisu přišel pěkný mini artbook. Masírují pěkně.

Levica

Levica
Jo, artbook je fakt pekny. A kvalita obsahu zakladnej krabice Nemesis je tip top :)

fleder

fleder
Na FB ukázali a trochu upřesnili, jak to je s kampaněmi atd. Základní kampan by měla trvat cca 30 hodin s několika akty. Jako SG se bude otvírat (alespoň) na začátku další kampaň s příběhem cca 400 let po základu.  Začínat by se mělo na 60k GBP, další SG o 20k GBP výše.

https://www.facebook...3&theater&ifg=1

alucard

alucard
Z facebooku poštovné Evropa 18-22 dolarů, očekávaná hmotnost 10 Kg.

Angri

Angri
Já vím že někomu angličtina nevadí , mě ta jednoduchá také ne, ale vyprávění epického příběhu na to moje angličtina již nestačí.
Bylo by super kdyby nějaký vydavatel již teď dal vědět, že bude dělat lokalizaci.
Protože pokud to budu kupovat, tak jen kuli stretch golům , pokud by to vyšlo česky, tak bych je oželel.
Pokud ale vydavatel vědět nedá před KS kampaní - tak má hold o jednoho zákazníka méně.
Ale možná tomu nerozumím a ikdyž je některý vydavatel již teď dohodnutý, tak by bylo logické kdyby měl ve smlouvě, že do ukončení KS musí mlčet.

Xatrix

Xatrix
2 Angri - Awaken Realms už takhle přes naši distribuci vydali/vydají Lords of Hellas a Nemesis, takže i tady docela slušná šance je. S tím, že by to bylo oznámené před koncem kampaně bych ale nepočítal. Co si pamatuji, tak tahle informace tuším dorazila až po ukončení pledge manageru...

alucard

alucard
To angri:
Ano tohle je přesně typ hry co by se hodil v češtině, i když stolu všichni umí anglicky. Ono je sakra rozdíl si to přeložit sám nebo číst ostatním hráčům tak aby to mělo atmosféru.

Protože pokud to budu kupovat, tak jen kuli stretch golům---jsem v podezření, že tady v sg bude druhá samostaná kampaŇ, tzn. ne plast ale podstatné prodloužení herní doby, tudíž to za to stát bude :)

Kubrt

A také This War of Mine. ;)
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

Gromthar

Gromthar
Tak ono ne vše musí být KS exclusive

MikeDundee

MikeDundee
Tak takhle jsem se na žádnou hru ještě netěšil. Už aby tady byla středa, kdy to vypukne. Už aby bylo po kampani, abych viděl co vše se podařilo odemknout... Už aby byl srpen abych si to konečně mohl zahrát. Už aby byl květen dalšího roku aby dorazila zbytek... ;-)
To samozřejmě přeháním, doufám že hra bude alespoň z poloviny tak dobrá, jak si ji představuji... :-)

navara

navara

Zobrazit příspěvekKubrt, na 02 prosinec 2018 - 04:50 , napsal/a:

A také This War of Mine. ;)

Což je ale vůči KS plné verzi dost ostříhené :( Jedno rozšíření se má ještě přeložit, ale... kompletní hru nemáme.

Kubrt

Blbost. To co bylo v KS jsem měl. To, co z těch rozšíření stálo zato dostaneme v Ruinách. :) A on ten základ na tom je stejně to nejlepší. ;)
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

fleder

fleder
Na KS draft přidali cenu pro "Excalibur pledge", tedy základ + Monster pack "Monsters of Avalon". Pokud jsem dobře pochopil popisek, je to 20 miniatur navíc v rozměru 50 mm. Cena 110 GBP / 140 USD a měly by být součástí 1 vlny. Základ pak je 70 GPB / 90 USD.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů