Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Blood Rage Digital + new clan + rework 4 KS figuriek

alucard,  [0:38:02 | 11. Pro 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

Helmet,  [0:35:25 | 11. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

kamixx,  [22:10:58 | 10. Pro 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Johniczech,  [19:55:30 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tainted Grail: Fall of Avalon

Duirin,  [18:43:19 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Solomon Kane

fleder,  [17:15:29 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Project L

devilfiend,  [15:45:36 | 10. Pro 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

ozzy,  [13:39:48 | 10. Pro 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce Hradiště 13.-16.12

ozzy,  [12:37:35 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crypt

Pizin,  [10:37:56 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Project ELITE

Ondřej K.,  [23:21:05 | 9. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

eklp,  [15:29:37 | 9. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [19:18:33 | 8. Pro 2018]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

pecovarhy,  [14:07:33 | 8. Pro 2018]

Descent: Journeys in the Dark (second edition) : Novinky : Lokalizace rozšíření od Blackfire

peca,  [16:04:53 | 7. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:45:20 | 7. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Velikost herní sbírky

miso,  [10:21:48 | 7. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The 7th Continent

peca,  [9:50:51 | 7. Pro 2018]

Želiv 2019

organizace

• Nemůžete odpovídat na toto téma
16 odpovědí

Klopik

Želiv 2019

Vážení přátelé, hráčii!!!

Již to bude devátý ročník, kdy zahajujeme herní rok akcí v Želivě  ,,Želiv 2019", která se bude konat na hotelu Kocanda (www.kocanda.cz) ve dnech 9.-13.1.2019. Níže pár základních informací a pravidel.

Ubytování
K dispozici budeme mít opět celý hotel (64 lůžek hotel+villa) za zvýhodněnou cenu a to za 350,-Kč/noc a lůžko. Ubytování v chatkách je jen jako záložní varianta 200,-Kč/noc, které jsou vytápěny teplomety a jsou vybaveny sociálním zařízením, v případě mrazivého počasí nebudou v provozu. Ubytování a jídlo se platí hned po příjezdu na sále u pracovnice hotelu, kde Vám bude přiděleno číslo, pod kterým Vám bude evidována další útrata na hotelu. Při odjezdu nezapomínejte vracet klíče od pokojů!!!! Pokoje v neděli nemusíte vyklízet dříve, prostě až budete odjíždět. (jen některé pokoje může potřebovat hotel uvolnit dříve)

Jídlo
Plná penze bude za 270,-Kč/osoba a den (80,-Kč snídaně, 95,-Kč oběd, 95,-Kč večeře). Nabídka meníček je již zveřejněna v tabulce (viz odkaz níže), kde si budete moci vybrat jídlo dle své volby. Plná penze bude mít nabídku ve variantě všežravé a vegetariánské, plus nabídka jídla s příplatkem. Pokud by někomu nabídka jídel nevyhovovala, může se stravovat dle nabídky z jídelního lístku.

Snídaně 7:30 - 10:00 hod.
Obědy 12:00 - 13:30 hod.
Večeře 18:00 - 19:30 hod. (ve středu případným zájemcům jídlo nechají do 22:00 hod)
Langoše   21:00 hod. (nutno objednat na čárkovacím archu do 20:00)

V těchto časech se budou přednostně obsluhovat strávníci rezervovaných jídel.

Sál
Po dobu našeho pobytu budeme mít k dispozici sál s barem, kde budeme mít některé pití a pochutiny za zvýhodněnou cenu, než je cena v restauraci. Také budou grátis obložené mísy pro noční hráče. A jak to tak bývá, tak poskytnutý sál, sleva za ubytování a bar není zadarmo, a proto prosím o dodržování zákazu konzumace vlastního jídla a nápojů.
V případě příznivého počasí bychom využili vedlejší budovy (tzv.likusák), není sice tak komfortní, ale ulehčili bychom si na hlavním sále :-)

Čárkování
Čárkování, je pohodlný způsob jak si kdykoliv můžu natočit pivo či kofolu, uvařit kafe či čaj nebo naložit si hermelína a to bez čekání na servírku nebo když je to vhodné a neruším spoluhráče u stolu. Aby tento systém mohl fungovat, je třeba dodržovat čárkovací disciplínu, a to jak ve střízlivém, tak v méně střízlivém stavu. Proto apeluji na všechny, aby než si něco v baru vezmou, tak si nejdříve udělali čárku a pak až se obsloužili!!!! Proto každému účastníkovi přiděluju službu u čárkovacích archů a jeho úkolem bude se sám zkontrolovat, že si udělal čárku. Pokud uvidíte, že někdo tak nečiní, taktně ho upozorněte (nemusíte ho hned skopat do krve), že se nejdříve dělá čárka a pak až leze za bar!!!!

Na všechny Vás se těší Klopik !!!!
Klopik mobil: 775080027

Šablona přihlášky do pošty:
Delka:   9.1. - 13.1.2019 (o které dny máte zájem)
Strava: o jáké jídlo máte zájem, hlaste mi to včetně snídaní nebo zdůrazněte, že o snídaně nemáte zájem.

Zájemci o rezervaci pokojů nechť se mi hlásí v osobní poště.
Přehled rezervovaných jídel a ubytování:
https://docs.google....I3RU/edit#gid=0

Přehled her, které berete nebo chcete brát:
https://docs.google....1lAU/edit#gid=0

Tento příspěvek byl upraven od Klopik: 30 říjen 2018 - 10:11

falco

May the odds be ever in your favour
Everybody for himself

Klopik

Zítra spouštím rezervace, zatím mi do pošty pište jen noclehy, jídlo budeme řešit až pan hoteliér dodá jídelníček.

Chatky jsou opět jen záložní rozšíření kapacity hotelu v případě, že nebudou kruté mrazy. Kdo i přesto preferuje chatku, napište mi to také do pošty.
Chatky jsou letos 200,-Kč/osoba a noc (Hotel a Vila zůstává 350,-Kč).

Plná penze proti loňsku je o 20,-Kč dražší, tedy 270,-Kč (snídaně 80,-, oběd 95,-, večeře 95,-)

Likusák je proti loňsku zateplený a jsou tam nové záchody, sauna a bazén tam bude až 2020.

Tento příspěvek byl upraven od Klopik: 31 říjen 2018 - 06:03

Klopik

...si děláte kozy. O půlnoci se mi již přihlásilo 72 lidí.
Takže jak to tak vypadá, máme zase plno....

Lomikar

přitom taková blbost co?
It's not a waterboarding if you use diesel.

Charybda

Charybda
Tak víš jak, loni tí čo sa prihlásili 00:05 tak už bola plná kapacita, tak si to chceli všetci poistit :D

Seils

Seils

teď už jen všichni napjatě čekají, zda se uvidí na seznamu jmen :)

sydo

Cywe, tohle je jak kupovat metalovy desky - vyprodano behem peti minut.
Dneska je krásně sme na zastávce. Štefan zapojil dyk reprák na lampu, zapnul a pojedem si still.

Klopik

...tak jsem si přes víkend sedl nad seznamem přihlášených hráčů a udělal první nástřel rozdělení do pokojů.
Prosím zkontrolujte si zda-li je Vaše jméno v seznamu, jestli jsem na někoho náhodou nezapomněl.

Klopik

...právě jsem do tabulky naházel nabídku jídel.
Napište mi prosím do pošty, o která jídla máte zájem.
Akce vypuká již jen za měsíc a 5 dní :-)

Lomikar

ach!

Lolo

Lomi, iba 3 jedlá?
Anytime, anywhere

ozzy

viděls ho poslední dobou? Musí hubnout!
"Proč Já?!"
-ozzy-

Lomikar

a dost, du se voběsit. Co je moc, to je moc. Já mám svojí míru.

pillgr1m

pillgr1m

Zobrazit příspěvekLomikar, na 04 prosinec 2018 - 04:01 , napsal/a:

a dost, du se voběsit. Co je moc, to je moc. Já mám svojí míru.

Zobrazit příspěvekLolo, na 04 prosinec 2018 - 02:29 , napsal/a:

Lomi, iba 3 jedlá?

Ako ho poznám na takýchto akciách s našou asistenciou možno nebude ani tie 3 :D

pillgr1m

pillgr1m

Zobrazit příspěvekKlopik, na 04 prosinec 2018 - 01:57 , napsal/a:

...právě jsem do tabulky naházel nabídku jídel.
Napište mi prosím do pošty, o která jídla máte zájem.
Akce vypuká již jen za měsíc a 5 dní :-)
A pečené koleno je kde????? :o :o :o :o :o :o :o

Klopik

....v jídelním lístku. Pokud Ti některé navržené jídlo nevyhovuje, lze si na místě vybrat i jiné jídlo.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů