Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [11:06:10 | 26. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

kalifka,  [16:32:12 | 25. Kvě 2019]

Black Orchestra : Úpravy komponent : Tokeny nacistů

Hoho,  [13:59:00 | 25. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Kickstarter - převzít poškozené nebo nepřevzít

Pilgrimage,  [11:20:02 | 25. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Space Race: The Board Game (Kickstarter)

waczko,  [18:40:50 | 24. Kvě 2019]

Wildlands : Dojmy : Doj mi

Havelock,  [1:46:06 | 24. Kvě 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 8 - Jar 2019 - 23.-26.5.2019

Lolo,  [15:01:52 | 23. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

acedrac,  [6:19:11 | 23. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:30:57 | 23. Kvě 2019]

War of the Ring (second edition) : Úpravy komponent : Väčšia mapa pre epické hranie - "kickstarter"

pecovarhy,  [14:49:52 | 22. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Siege Storm

Para99,  [17:51:32 | 21. Kvě 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

brtstvo,  [9:29:47 | 21. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

sydo,  [13:40:41 | 18. Kvě 2019]

DreadBall – The Futuristic Sports Game : Kompost : Prodej teamu

falco,  [17:50:06 | 17. Kvě 2019]

Gamebooky

• Nemůžete odpovídat na toto téma
6 odpovědí

Lord.Peet

Lord.Peet
Zdravím všechny,
snažím se poskládat kompletní sérii gamebooků Fighting Fantasy od nakladatelství Perseus (jako dárek k vánocům). Pokud byste někdo měli nějáké doma a byli ochotni je prodat, tak mi prosím dejte vědět. Určitě se dohodneme :)
Rád je odkoupím, ale můžu nabídnout na výměnu i nějáké deskovky nebo gamebooky: Rytíř temného slunce (nový,nepoužitý) + mapu k němu. Nějáké Lone Wolfy (původní vydání) a některé ze série FF, které se mi sešly 2x.

Díky moc

Lomikar

Musím říct, že to je ten nejkrásnější vánoční dárek, o kterém jsem za dlouhou dobu slyšel. Hodně Lone Wolfů a 2 první FF knížky vydalo znovu Mytago, ale to asi víš.
Vepř, leč přítel.

Polylux1

Cus. Par jich doma v pokoji mam, ale budu muset prohnat po schodech maminku, protoze sam se tam dostanu az 23. prosinecniku... Pamatuju si ze tam je Dum Hruzy, Ostrov jesteriho krale a par dalsich. Mas nekde seznam co vsechno ti chybi a co prebejva?
Kdo mi nekoupi zmrzlinu je srab!

ValMor

ValMor
Par desitek  jich doma asi bude. Vecer se mrknu co tam vse mam

falco

No minimalne mam Labyrint Smrti, Arena Mistru, asi 3 dily Magie, Ledova Kralovna, nejaka sracka co hrajes pirata v mocalech? (je to mozny?) a pak nejaky dalsi. Bych ti mohl poslat.
Everybody for himself

Lord.Peet

Lord.Peet

Mě se sešlo vícekrát celkem 21 gamebooků z FF série...konkrétně mámnavíc čísla:

3, 4, 8, 9, 13, 14, 24, 25, 27, 29, 31, 34 (2x), 38, Magie 1 (2x), Magie 2, Magie 3 (2x)

Některé jsou jako nové, některé použité, některé více a některé už se rozpadají:

3, 13 - nové, nepoužité

4 -

použitý, vygumovaný, ale dost dobrý stav

8 -

použitý, vygumovaný, ale dost dobrý stav

9 -

použitý, vygumovaný, ale celkem dobrý stav

14 - použitý, vygumovaný, ale celkem dobrý stav
24 - chybí pravidla, listina a část úvodu.natržený hřbet, ale odkazy jsou všechny a jinak stránky v dobrém stavu
25 - nový, nepopsaný, jen rohy lehce ošoupané
27 - nepopsaný, ale obálka pomuchlaná a byl polit (zvlněný, bez fleků)
29 - použitý, progumovaný a pár stránek poškozeno lihovkou
31 - použitý, vygumovaný, ale poškozený vodou (zvlněný + světlý flek)
34 - použitý, vygumovaný + nový,nepopsaný, ale byl polit vodou, takže je trochu zvlněný
38 - vzhled jako nový, nepopsaný, ale nedrží vazba
Magie 1 - natržený hřbet, nedrží cca 10 stránek (ale žádné nechybí), jinak dost dobrý vzhled + hodně použitá a progumovaná
Magie 2 - použita a vygumována (uvolněno cca prvních 20% stránek, ale žádné nechybí)

Magie 3 - dobrý stav, nepopsaný + požitá (vygumovaná, uvolňuje se prův. listina - ale drží)

1 a 2 díl už jsou zamluveny.

Už jich mam většinu a na některých už jsem domluven / měly by být na cestě. Ale fyzicky mi stále chybí čísla 12, 15 a 22 a některé bych se ještě rád pokusil sehnat v lepším stavu než mám, když už to má být dárek :)

Ale rád si sérii složim i 2x a jednu si z nostalgie nechám a zahraju (u těch mi na stavu nezáleží) nebo klidně prodám/vyměnim/daruji ty co jsem vypsal, že mam vícekrát.

Koukal jsem po bazarech a inzerátech všude možně a hlavně to číslo 22 nemůžu nikde najít :(

Ty nové vydání od Mytaga jsou zatím jen první 3 díly a celkem dost se jich dá stále normálně koupit, ale až těch novějších (čísla od 30 a více). Nové Lone Wolfy mam, ale u těch starejch stejně jako FF jsou krásný právě ty ilustrace a obálky a myslím, že pro "dítě/teenagera" to bude i zajímavější :)

Díky všem :) Určitě dejte vědět klidně sem nebo i soukromou zprávou, ale můžem to domlouvat tady všichni dohromady :) Třebas se někdo ke mě přidá a taky si to poshání :)

Tento příspěvek byl upraven od Lord.Peet: 25 říjen 2018 - 05:15

Lord.Peet

Lord.Peet
Tady ještě fotečka :)

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  N2gdEF.jpg   107,01K   59 Počet stažení

Tento příspěvek byl upraven od Lord.Peet: 24 říjen 2018 - 04:19

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů