Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

sydo,  [6:51:29 | 13. Lis 2018]

18Lilliput : Dojmy : První dojmy

Elnie,  [23:45:10 | 12. Lis 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Assassin's Creed: Brotherhood of Venice

alucard,  [21:33:04 | 12. Lis 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Super Dungeon Legends

zgrywus,  [20:58:23 | 12. Lis 2018]

Claustrophobia : Novinky : Reedice

alucard,  [19:24:09 | 12. Lis 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [18:53:03 | 12. Lis 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Kompost : Oldschool týmy z 3. ed.

vampire,  [17:27:52 | 12. Lis 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Barrage

rbx,  [16:31:59 | 12. Lis 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

Sir_Miner,  [14:08:32 | 12. Lis 2018]

Velké herní události : Deskožraní 2018 | 8.11. - 11.11. 2018 : Termín Deskožraní 2018

Siaron,  [12:55:10 | 12. Lis 2018]

Ostatní pokec : Film : Videl som a doporucujem

Lolo,  [11:39:50 | 12. Lis 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Everrain

fleder,  [10:32:46 | 12. Lis 2018]

Chronicles of Crime : Novinky : Cesky

Lolo,  [10:32:09 | 12. Lis 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [10:29:18 | 12. Lis 2018]

Underwater Cities : Pravidla : Omezení herních komponent

rbx,  [9:41:16 | 12. Lis 2018]

Underwater Cities : Dojmy : První dojmy

rbx,  [9:40:40 | 12. Lis 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Mezo

yarin,  [23:50:14 | 11. Lis 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Atlantis Rising

rbx,  [19:37:48 | 11. Lis 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

Grom,  [13:45:59 | 11. Lis 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Street Masters

alucard,  [7:51:08 | 11. Lis 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 7 - Jesen 2018 - 15.-18.11.

Gaspar,  [23:10:17 | 10. Lis 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Whales Destroying the World - česká blafovací hra

Bedikk,  [2:02:20 | 10. Lis 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Project ELITE

Ondřej K.,  [22:54:37 | 9. Lis 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Reavers of Midgard: The sequel to Champions of Midgard

icebear,  [16:06:58 | 9. Lis 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Česká hra Whales Destroying the World na KICKSTARTERu

Bedikk,  [15:01:07 | 9. Lis 2018]

Vampire: The Eternal Struggle : Novinky : Vampire: The Eternal Struggle - Antalogy I

DD.,  [14:30:24 | 9. Lis 2018]

Project ELITE

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
11 odpovědí

Čindi

Čindi
Project ELITE: The Battle for the Home World Begins

Chystá se další scifi figurkovka od CMON
https://cmon.com/new...me-world-begins

Start Kickstarteru: 30. říjen

alucard

alucard
Dnes startuje.

waczko

waczko
Live https://www.kickstar...0?ref=user_menu
David

devilfiend

devilfiend
Já to chci

alucard

alucard
Video z hraní:
- bude to chtít stůl tak aby všichni dosáhli doprostřed
- trochu mně zaráží jenom 2 nemodulární plány, navíc ta základna z videa nevypadá, že by se dala hrát nějak jinak, když vezmu, že rozhodující jsou ty šipky
- pokud hrdinové nebudou úplně vyvážení tady by to vadit zas až tak nemuselo a výjimečně na poměry cmon zatím nevypadají každý pes jiná ves
- nevěřím tomu, že to bude stát ve finále doopravdy 100 dolarů
- bossové se skupinami vlastních minionů tak jak je to v tom ks exclusive by tomu mohli dát říz
- zajímalo by mně jak dlouho bude trvat zprocesovat tah mimozemštanů, na videu je to zrychlené
- 9 bossů už v základu je fajn

...a má to šťávu, koho zajímá v reálném čase skládat raketku z puzzle dílků nebo běhat po lodi a tahat za páčky nebo utíkat z pyramidy..tohle je to ono

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 30 říjen 2018 - 09:46

Pilgrimage

Pilgrimage
Alucard:

Zapomněl si na to, že je důležité zda všechny figurky vydrží v jednom kuse až je budeš v zápalu hry házet ze stolu :)
Pán s dlouhým tenkým chapadlem na břiše vypadá dost choulostivě...

kamixx

kamixx
Alucard:
pokud si dobře pamatuji, tak dvě desky měla i původní edice. Základna se sice hraje stále v stejném setupu, ale jestli si pamatuji dobře, tak tam byly různé variace scénářů - typu extrakce vědců (máš rozmíštěné tokeny na mapě a musíš je jít posbírat) vs například víc nepřátel na té mapě a pouze klasické nějakou dobu to braň.

S tímhle jsem tehdy problém neměl. Mě to spíš nebavilo v tom smyslu, že když se to rozhýbalo bylo to moc schématické a po chvíli člověk jel nějaký systém, protože jsi věděl kudy na Tebe nepřátelé půjdou. V rámci toho, že si děláš i pohyb nepřátel sám, tak tam bylo vždy přemýšlení, jak povodit emzáky tou nejdelší trasou a podobně.

co si pamatuji, tak variabilita postav byla dobrá a chovaly se dle své specializace a jak jsi řekl, u koop případně to, že jedna postava je o fous silnější nevadí.

Vlastně jediný problém tehdy byly ty rozteklé figurky a jejich nulový customer support. Něco jsem po nich chtěl, ale nikdy se neobtěžovali odpovědět a na KS to věčné přehazování odpovědnosti mezi tvůrci hry a firmou vyrábějící figurky.

Sir_Miner

Sir_Miner
Já sem koukal na nějaký gameplaye a ten real time mě celkem odradil, nevadí mi real time stress, ale vadí mi, když se do toho vlastně jen dokola hází kostky. Hrál sem jeden Escape from Temple nebo jak se to jmenuje a nenadchlo mě to, tady mi to přišlo podobný, navíc se tam ještě musí hlídat pohyb monster a další věci. Neměl sem z toho vůbec pocit, nějakého sdíleného zážitku, ale jen dokola házení, každej sám za sebe. Sem se na to celkem těšil, ale po shlednutí toho jak vlastně funguje ten RT fáze to asi passnu. A krom tý samotný RT fáze mi to navíc přišlo jako další Zombicide.

alucard

alucard
Z gameplay videa:
- na 16 minut běsnění připadalo 30+ minut na administraci mezi realtimem
- monstrum může ustřílet jeden hráč, netřeba zvlášť spolupráce, do velkého bubáka je potřeba toho nasypat více to je celé, moc prostoru nedostane
- je to vpodstatě solování v týmu
- expanze za 50 obsahuje modulání mapu a jeden druh nepřátel, takže cmon jede svoji linku, aneb sg Vám nepřidají mnoho herního obsahu, bude to podobné jak u zombicidy, kdy se pomalu nabízí otázka zda vzít ks verzi nebo retail základ s velkým rozšířením za podobné peníze

Špatné to není, ale nemám pocit, že bych chtěl za to dávat tolik peněz.

kamixx

kamixx
Ano, je to plus mínus soliterni multiplayer. Domluvíte se mezi jednotlivými koly a pak se spolu domlouvaji hráči, kteří k sobě mají nejblíž, protože Ti si jsou občas schopni pomoci a pokud se nedomluvi, tak si pohybem nepřátel uškodit.

Já jsem to tehdy pustil, protože mě to moc nechytlo, vždy bych si raději zahrál Space Alert, který byl mnohem taktičtější než tohle. Ale kdybych tomuhle měl dát za něco plusove body, tak je to jednoduchost. Tím, že se hráči na normální obtížnosti nemusí tolik synchronizovat, tak se může relativně zapojit kdokoliv a rychle do hry proniknout.

Tento příspěvek byl upraven od kamixx: 04 listopad 2018 - 06:14

Pilgrimage

Pilgrimage
Mně osobně původní hra připadla příliš stresující, ale kamarád ji miluje a recenze má také dobré.
Nedivil bych se kdyby na větší obtížnosti nebyli hráči nucení více kooperovat, přece jenom se trochu ovlivňují.
To, že bude administrativa a taktické brífingy delší než samotná akce bych čekal a je to myslím pro mnohé
i dobře, protože akce je prostě hodně stresující a odpočinout si od ní je na místě.

Ondřej K.

Ondřej K.
Ahoj,
Budete to někdo brát? Mohl bych se k někomu z vás připojit? Základní hru nechci, ale chtěl bych rozšíření ROOK Team.
Dejte prosím kdyžtak vědět.
Díky.

2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 2 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů