Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

chocolate,  [17:35:45 | 14. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Time of Legends: Joan of Arc

Sir_Miner,  [13:03:54 | 14. Pro 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Siaron,  [12:31:35 | 14. Pro 2018]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

fuchso,  [21:38:55 | 13. Pro 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Marvin,  [17:57:09 | 13. Pro 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Grom,  [11:03:19 | 13. Pro 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce Hradiště 13.-16.12

Morthe,  [10:34:55 | 13. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [0:56:15 | 13. Pro 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Ralph MCQuarrie Star Wars Art

zgrywus,  [21:21:19 | 12. Pro 2018]

Velké herní události : Želiv 2019 : Želiv 2019

pillgr1m,  [14:22:31 | 12. Pro 2018]

Advanced Squad Leader : Dojmy : ASL / Čerstvo dohrané (mini-reporty)

Gaspar,  [12:21:42 | 12. Pro 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

Permonick,  [11:46:26 | 12. Pro 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

brtstvo,  [11:01:44 | 12. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Blood Rage Digital + new clan + rework 4 KS figuriek

Pilgrimage,  [9:29:25 | 12. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nemesis

navara,  [23:53:57 | 11. Pro 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : co vas znechutilo (aneb téma pro syda a Hrabinha)

eyron,  [21:16:08 | 11. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cultistorm

Olney,  [12:24:32 | 11. Pro 2018]

Spirit Island: Jagged Earth

• Nemůžete odpovídat na toto téma
14 odpovědí

devilfiend

devilfiend
Ahoj,

tak je konečně na KS v pořadí již druhé rozšíření pro supr Spirit Island:

https://www.kickstar...nd-jagged-earth

Jde do toho někdo? :-)

booza

booza
Lákává nabídka. Ještě jsem se nerozhoupal ke koupi základní hry a tady by to bylo dohromady vše.

Andy

Ta hra je naprosto genialni.
Opravdu nejlepsi co-op co najdete.
Žetonky a eura....

Atterdag

Atterdag
Mé tužby byly vyslyšeny, volejte hosana:). Budu brát za těch 175:). Proč to musí přijít dohromady s Cloudspirem?

Tento příspěvek byl upraven od Atterdag: 17 říjen 2018 - 08:30

assad

Taky jsem prvně nadšeně zajásal - Spirit Island je pro mě nejlepší hra roku 2017. Ale následně mě trošku zchladila sekce týkající se poštovného + VAT. Chápu to správně, že cena pledge + EU shipping (15$) bude ještě navýšena o 24% VAT (v pledge manageru)? To jen ta expanze vyjde víc jak na dva tisíce...

Luke

Luke
Měli by to každému udělat dle sazby v jeho státě, tzn. 21%. Celá ta sekce o poštovném je dost alibistická, že oni jediní teď nebudou na DPH podvádět, jak podvádí všichni ostatní. Nemyslím si, že by to třeba CMON neměl právně podchycené (jedna věc je přispět na KS nějakou částku, to neznamená, že za to získávám něco stejné protihodnoty...)

Sir_Miner

Sir_Miner
Je to celkem pruda, tím se ta cena solidně navýší. Mimochodem kdyby si shipping účtovali zvlášť v PM jako to dělá třeba CMON pak věřím, že by se DPH platila jen z prodejní ceny a aspoň něco by se ušetřilo. Myslím, že si počkám na retail, chtěl sem i insert, ale to si ho radši koupím separátně v Essenu nebo jinde.

Amis

Hm, to mi jenom připomíná, jak jsem nechal před třema rokama v původním KS na Spirit Island jenom $1, protože jsem si říkal, že přece nebudu dávat za poštovné pětistovku, vždyť to v retailu bude nakonec stejně levnější. I s tím hrozným poštovným to tenkrát komplet včetně rozšíření vycházelo cca na 1600 ... :)

Martius

Martius

Musím říct, že s tímto rozšířením jsem dost na vážkách. Spirit Island je super, ale stojí to docela dardu. A jelikož mám Branch and claw, tak jediné co z tohoto rozšíření opravdu chci jsou noví spiriti.

waczko

waczko
To jsem jediný koho krom poštovného a daně ještě děsí dodání v květnu 2020?! :D
David

Junik

Junik
moc drahe. koupim v retailu zaklad s prvni expanzi. do roku 2020 si s tim vystacim. pak se uvidi, jestli vubec budu jeste chtit dalsi expanzi

Atterdag

Atterdag
Uvažuji nakonec jako Junik. Pokud by měl někdo možnost objednat někde zvlášť promo pack I, rád se k němu přidám a podělím o poštovné.

Martius

Martius

Vypadá to, že s promo packem si budeš muset na reprint SI, který by ale neměl být za dlouho. Pak to podle mě půjde koupit na stránkách >G a BGG storu.

Reamax

Reamax
Pro mě taky obrovské zklamání - na tuhle kampaň jsem se těšil, za mě taky jednoznačně Spirit Island hra roku 2017. Nicméně pokud jsem se nepřepočítal, tak kdybych vzal pouze rozšíření + promo pack, tak by to vycházelo na cca 2300 Kč, což mi přijde dost přepálený. Navíc čekání do 2020 + pro mě absolutně nepochopitelný fakt, že hry do EU se budou rozesílat z UK. Za ten rok a půl se toho může stát dost a nechtěl bych se dostat do situace, kdy by bylo nutné nějaké další placení navrch. Za mě z jejich strany dost nezvládnutá situace a bohužel asi počkám na retail s tím, že těch promo packů se asi nikdy nedočkám.

Amis

No, ne že by to byl nějaký extrémní rozdíl, ale mně to vychází na ($59 + $15 (poštovné)) * 1,21 (DPH) což je plusmínus $90 takže spíš něco do 2000. Množstvím obsahu se to blíží původní hře, která nestojí o moc míň, takže je asi jediná otázka jestli toho neudělají takové množství, že se to pak bude prodávat výrazně levněji než ten základ a první rozšíření. A taky samozřejmě pokud někdo není kompletista, tak jestli je ta zvýšená variabilita vlastně potřeba a jste schopni ohrát vůbec základ :) .

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů