Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce 2019 termín je 12.-15./12

Ella,  [21:31:40 | 9. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

rbx,  [20:23:50 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Permonick,  [19:30:32 | 9. Pro 2019]

Tainted Grail: The Fall of Avalon : Pravidla : Splnění questu vs. dokončení dne

rbx,  [16:49:05 | 9. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

Grom,  [13:03:21 | 9. Pro 2019]

Velké herní události : Herní Želiv : Želiv 2020

Klopik,  [10:08:32 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:00:44 | 7. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Lomikar,  [11:36:23 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [7:11:24 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Great Wall - new Awakem Realms KS

Luke,  [22:24:10 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [14:36:00 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

Coywolf,  [11:34:01 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Barvení figurek a komponent do deskových her

MichalKP,  [19:09:49 | 4. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

sydo,  [18:09:11 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:06:03 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Successors 4. edice

IN.,  [18:01:25 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Divinity Original Sin: The Board Game

devilfiend,  [12:34:21 | 3. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [14:40:12 | 2. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

falco,  [11:14:32 | 30. Lis 2019]

Hra roku 2017 - finálové kolo

soutěž hry 2017 nejlepší je lomikar

• Nemůžete odpovídat na toto téma
19 odpovědí

Lomikar

Dobrý den,

nuže nominací se nám letos sešlo celých 13, protože do sebe 4 hry strkají rameny na desáté pozici a na vás teď bude určit, která tam je právem a která je nastrčený špion.

7th Continent
18CZ
Anachrony
Azul
BIOS: Megafauna
Charterstone
Gloomhaven
Lords of Hellas
Mythic Battles: Pantheon
Spirit Island
Summit
This War of Mine
Warhammer Underworld: Shadespire

Nominováno bylo dohromady 66 her, z toho alespoň 2 hlasy mělo 43, což docela vypovídá o tom, že to nebyl vůbec blbej rok. Jinak Albi, počítaje i s Gloomhavenem, jež má vyjít česky příští rok má v ohni 5 želízek, což docela čumim.

Pravidla hlasování ve finálovém kole jsou stejný, jako to bylo předešlé roky. Ozzy je chytrej kluk. Každý má k dispozici 10 hlasů, které může libovolně rozdělit mezi oněch 13 titulů. Minimálně je však můžete přidělit 3 hrám, v praxi to může vypadat například Hra1 - 8 bodů, Hra2 - 1 bod, Hra3 - 1 bod nebo Hra1 - 4 body, Hra2 - 2 body, Hra3 - 2 body a Hra4 - 1 bod, Hra5 - 1 body. Posílejte do mé soukromé pošty s předmětem Hra roku - nominace. Kdo to pošle blbě, dostane ode mě jedno jediné upozornění. Pokud to neopraví, s jeho nominací si vytřu zadek a ještě mu to pošlu jako gif. Ale fakt si myslím, že by to mělo zvládnout i to nejhloupější dítě.  Kdo k nominaci pošle ještě svoji vlastní báseň na téma podzim, dostane do finálního slosování o ceny 2 papírky se svým jménem. Ne kecám... nebo nekecám? Ha? Nevíte nic chachá.

Tato místnost nadále slouží jako připomínka a prostor pro diskuzi o nominacích.

Řeknu vám dělat soutěž s takovouhle kocovinou bych nepřál ani největšímu nepříteli.

Tento příspěvek byl upraven od Lomikar: 23 září 2018 - 11:23

Don't vote. Eat trash. Do drugs. Get cash. Eat ass. Die fast.

Lomikar

Hlasování probíhá do 30.9. do půlnoci.

Lolo

Ten tvoj gif asi risknem
Anytime, anywhere

jarmuk

jarmuk
Za mne jsou to buď hry co jsem nehrál, proto nemůžu hlasovat a nebo hry co si to nezaslouží, zvolte si co se Vám líbí. Leda ten shadespire je fakt dobrej, ale nebylo by fér ho nyní zahlasovat, si myslím.

Johniczech

Johniczech
Jarmuk přesně popsal moje pocity. Shadespire a This war of mine dobrý, ale polovinu z toho jsem nehrál, tak si rád přečtu co je teda jakože nejlepší.
Legendary Legend

Grom

Tak ještě je tam 18CZ ;), jinak v každé podobné anketě hlasují i ti, kteří o většině her jen slyšeli, takže bych to moc nehrotil. Kdyby měli hlasovat jen ti, kteří hráli byť jen polovinu z nominovaných her, myslím, že by hlasů bylo o 70%-80% méně. :)
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

paladin91

ten jeden bod co budeš muset takové hře dat určitě nebude dealbreaker

Obecně ja to vidím tak ze best hra je jen jedna takže te dam 8 bodu a pak výběru 2 do počtu.

Tento příspěvek byl upraven od paladin91: 24 září 2018 - 03:57

Lomikar

já sem happy little trigger finger, protože tam mám hned dva velepreferované tituly. Dost mě překvapil ten Summit, u k¨terého jsem si myslel tehdy, že Amise uškrti, když mě k tomu posadil a překvapuje, ajk se ujímaj Legacy hry, to bych před lety fakt neřek

DD.

Hodil jsem zpravicku na uvodni stranku.

Amis

@Lomikar: co si stěžuješ, jsem taky nemusel způsobně po půl hodině vypadnout a mohl sis to užívat v šesti o pár hodin delší dobu :P

kandelabr

báseň mě motivovala k hlasování.hezky jsem si zarozjímal, dík.
ostříš!

Lomikar

brrrr, teda tu poznámku o těch básničkách jsem si mohl odpustit

Elenistar

příště budeš víc vážit své kroky.... jsem ty tři rýmy vymýšlel asi půl hodiny... básničkama bych se tedy rozhodně neuživil
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

Lomikar

no tak teď je otázka, zdali mám za ten třetí rým považovat zebe-dobře nebo berou-náladu :mellow:

Citron

Musíš číst mezi řádky, pak tam ten rým najdeš... ;-)
3D hory? Ale prosím vás...

Elenistar

Díky Citrone!, jsem chtěl být kreativní a trendy
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

Amis

Hm, kandelabr a elenistar maji cas na vymysleni basnicek? Neni zrovna nejake vyroci jisteho dopisovaciho RPG? :-P

Lomikar

Koťátka připomínám, že do zítřejší půlnoci je stále možné hlasovat o to, která hra bude mít na oficiální krabici nápis "Best game of 2017 by Deskozrout users"

Lomikar

Já vám všem děkuji za vaše hlasy kluci a děvčátka. Zahlasovalo vás nakonec celých 48 lidí, někteří z vás bohužel i s básničkami. Prvních 5 míst bylo těsných až do poslední chvíle, protože poslední hlasy jsem obdržel včera hodinu před půlnocí. Pokud bude ke mně čas a štěstí milosrdné, na vyhlášení bychom se mohli všichni moci podívat již příští týden. Mezitím žijte blaze.

icebear

Zobrazit příspěvekLomikar, na 01 říjen 2018 - 08:06 , napsal/a:

Já vám všem děkuji za vaše hlasy kluci a děvčátka. Zahlasovalo vás nakonec celých 48 lidí, někteří z vás bohužel i s básničkami. Prvních 5 míst bylo těsných až do poslední chvíle, protože poslední hlasy jsem obdržel včera hodinu před půlnocí. Pokud bude ke mně čas a štěstí milosrdné, na vyhlášení bychom se mohli všichni moci podívat již příští týden. Mezitím žijte blaze.

Sám si za to môžeš, ako sa vraví "nemáš dráždiť hada bosou nohou!" :D

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů