Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [17:55:58 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tainted Grail: Fall of Avalon

waczko,  [13:35:38 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Pilgrimage,  [11:24:07 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Last Aurora

devilfiend,  [8:20:14 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [23:55:49 | 24. Čer 2019]

Ostatní pokec : PC hry a herní konzole : Half-life

Lomikar,  [8:59:23 | 24. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

ozzy,  [19:29:23 | 22. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

jarmuk,  [17:29:56 | 21. Čer 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

fuchso,  [21:52:06 | 20. Čer 2019]

Absolute War!: The Attack on Russia 1941-45 : Dojmy : Co mi k tomu řeknete?

Andy,  [15:29:58 | 20. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Kompost : Skill na Khorne Heralda?

falco,  [11:01:32 | 20. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:19:41 | 20. Čer 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Čo sa bude hrať?

icebear,  [17:37:34 | 19. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

Citron,  [15:38:02 | 19. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Altar Quest

melk0r,  [11:00:40 | 19. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Lolo,  [14:07:08 | 17. Čer 2019]

Middara : Dojmy : Dojmy

Pilgrimage,  [22:35:47 | 15. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [0:26:17 | 15. Čer 2019]

Skrotena Hora 7 - Jesen 2018 - 15.-18.11.

• Nemůžete odpovídat na toto téma
73 odpovědí

Gaspar

Vložený obrázek

Spúšťam prihlasovanie. Prihlasovať sa môžete akokoľvek. Napíšte do fóra, pošlite správu, zavolajte mi....atď

Základné info pre tých, čo ešte náhodou  nevedia o čo ide:
Akcia sa koná na chate Cementár v Malých Karpatoch, kúsok od Bratislavy.
GPS
súradnice:
48.29318, 17.12663
48° 17' 35'' N, 17° 7' 36'' E

začiatok akcie: vo štvrtok o 16:30 (posunul som to) - koniec akcie v nedeľu (nejak po obede keď poupratujeme)
tradicny termin som z technickych dovodov posunul o tyzden skorej.

Na chate je 22 oficiálnych lôžok. Spí sa ale v 4 spoločných miestnostiach. Cena mierne stupla od posledka ale nemala by prekrocit 12 € za noc (stvrtok za 10), podľa počtu prihlásených. Na chate je plne vybavená kuchyňa. Každý sa stravuje sám. Inak sa da od piatku večera prestravovať aj v neďalekej chate Zapadnutý Kút, alebo si hromadne objednať pizzu zdola zo Stupavy. Treba si priniesť aj prezúvky (poniekotrí ich tam stále majú odložené). Ešte upozorňujem že so signálom je to priamo na chate horšie. Pred chatou v pohode. Prípadné ďaľšie info už jednotlivo podľa potreby.

Tešíme sa na Vás

Organizačný výbor

ucastnici zajazdu:
https://docs.google....dit?usp=sharing

zoznam hier:
https://docs.google....t#gid=223785419

Tento příspěvek byl upraven od Gaspar: 30 říjen 2018 - 08:42

TUBLA forever !

JohnyDrak

JohnyDrak
Hlasim sa na cely termin :)

Adrias

Adrias
Skrotka jedine na kompletku

Tento příspěvek byl upraven od Adrias: 19 září 2018 - 02:19

Lolo

fullka
Anytime, anywhere

Forbin

Celý termín.

Martinmm

Martinmm

Hlasim sa..termín ešte potvrdim;)

leizeQ

leizeQ

Ja piatok rano az nedela

ozzy

doufam, ze letos mi to vyjde, ale definitivne potvrdim po essenu, jestli jeste bude misto
"Proč Já?!"
-ozzy-

Ghost

Ghost a Ytak cely termin

Bresto

Bresto

ja by som to tiez videl tak, ze po essene az sa rozhodnem

maw2

maw2

Ja poprosím kompletku :-)

Gaspar

inak som zabudol spomenut, ze si v miestnom obchode mozete zakupit odznacik Skrotky, ktory mozete vidiet aj pod mojim avatarom.... momentalne v akcii za 100  doskodolacov....
TUBLA forever !

Skanzen

Skanzen
Hlasim klasicky na dve noci, od stvrtka do soboty :)

tarvika

tarvika
hlasim sa piatok-nedela, poprosim rezerve na postel v 4 izbe. dakujem :)

tarvika

tarvika
.

Tento příspěvek byl upraven od tarvika: 20 září 2018 - 11:33

pillgr1m

pillgr1m
Ahoj, mňa s Andrejom a Ludvom od piatka do Nedele, máme ešte dvoch kamošov čo by sa tiež radi pridali, tak neviem či to niekoho neobmedzí zo stálic, ak áno tak samozrejme uprednostni ich ale ked nie, tak od piatka do nedele aj ďalší dvaja :)

Gaspar

ok pisem si vas zatial v trojke. casu je este dost. uvidime ako sa to naplni, ta jesen byva vacsinou prazdnejsia takze predpokladam ze bude dost miesta aj pre dalsich. Dame si vediet. Ocakavam potom ale aj seriozny pristup, nie ze sa v den ohlaseneho prichodu dozviem, ze vlastne pridete o den neskor a bude vas o dvoch ludi menej, vsak sa pozname :P :P
TUBLA forever !

Bifi

Bifi

Hlásim. Ešte neviem, ktoré noci, potvrdím.
„Desivá tiaž noci, len na okamih chabo zahnaná, nástojčivo, s neodvratnou silou, nastoľuje poznove vládu.“

- Auguste Rodin, Katedrály Francúzska

pillgr1m

pillgr1m

Zobrazit příspěvekGaspar, na 20 září 2018 - 06:46 , napsal/a:

ok pisem si vas zatial v trojke. casu je este dost. uvidime ako sa to naplni, ta jesen byva vacsinou prazdnejsia takze predpokladam ze bude dost miesta aj pre dalsich. Dame si vediet. Ocakavam potom ale aj seriozny pristup, nie ze sa v den ohlaseneho prichodu dozviem, ze vlastne pridete o den neskor a bude vas o dvoch ludi menej, vsak sa pozname :P :P

Určite, minule sa nám to nejako vymklo z pod kontroly - tentoraz to bude s predstihom. Tešíme sa!

Bifi

Bifi

S Gašparom by som chcel hrať väčší ASL scenár The Attack on Wiltz, simulujúci nemeckú protiofenzívu z decembra 1944.
http://www.lonecanuc...e for Wiltz.htm
Vychádza to asi na piatok (celý deň). Ak by ale dorazil Eyron, Klayman alebo ktosi, či prípadne nájdeme nejakého záujemcu o rýchlokurz, dá sa to hrať vo väčšom počte hráčov (napr. každú Volksgrenadierkompanie môže hrať jeden človek).
„Desivá tiaž noci, len na okamih chabo zahnaná, nástojčivo, s neodvratnou silou, nastoľuje poznove vládu.“

- Auguste Rodin, Katedrály Francúzska

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů