Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Atterdag,  [18:31:18 | 23. Říj 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [17:53:12 | 23. Říj 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : co vas znechutilo (aneb téma pro syda a Hrabinha)

sydo,  [16:42:22 | 23. Říj 2019]

Nemesis : Překlady : Neoficiální překlad

ManlyGuy,  [14:27:34 | 23. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

aredhel,  [7:47:09 | 23. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : 1824

aredhel,  [7:44:04 | 23. Říj 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 9 - Jesen 2019 - 14.-17.11.2019

Sorcerer,  [3:14:35 | 23. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Pitrs82,  [17:11:42 | 22. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : 1861: Russia / 1867: Canada

fuchso,  [8:01:44 | 22. Říj 2019]

Velké herní události : Essen 2017 : Essen 2019 ubytování

Luke,  [22:23:51 | 21. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [14:03:03 | 21. Říj 2019]

Shadowrun Crossfire: Prime Runner Edition : Dojmy : Jaký to je?

Hoho,  [11:01:02 | 21. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Europa Universalis

Speedy,  [16:46:34 | 20. Říj 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

zgrywus,  [8:28:23 | 20. Říj 2019]

Dice Settlers : Dojmy : Dojmy po pár prvních hrách ...

HymanKaplan,  [20:00:06 | 18. Říj 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Black Rose Wars

Pepsson,  [16:23:19 | 17. Říj 2019]

Assassin's Creed: Brotherhood of Venice

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
25 odpovědí

Alne

Tohle mi dneska přistálo v mailu. Snad ten odkaz půjde zobrazit.

https://mailchi.mp/1...17?e=b20a607f58

Ve zkratce: Firma Triton Noir, která má za sebou V-Commandos, chystá další hru, kde bude použita stealth mechanika.
Má to být zasazené do známého prostředí světa Assassin's Creed.

Letos mají konečně i stánek v Essenu. Kickstarter startuje 13. listopadu (a tentokrát budou i figurky).

Web hry: https://www.acbrotherhoodofvenice.com/

edit: KS https://www.kickstar...rhood-of-venice

Tento příspěvek byl upraven od rbx: 13 listopad 2018 - 08:38

winring

winring

A to jsem chtěl dát KS pauzu. A pak přijde Starcadia a tohle...

alucard

alucard
there will be 3D elements (buildings), na facebooku je velmi dlouhé video ve francouzštině, kde nic ze hry neukazují, bohužel nikoli na youtube, aby tam šel pustit automatický překlad

alucard

alucard
/https://www.facebook...erhoodOfVenice/

A máme tu první obrázky ze hry. Video o vývoji...z mého pohledu za zmínku stojí jen malá část 2:30 do konce, kde je vidět vysoká věž. Vizuálně to vypadá zvláštně, že ty se střechy na plánu neudělali trochu pod úhlem, působí to na mně celé disproporčně, figurky vypadají nepatřičně velké vůči plánu

MikeDundee

MikeDundee
Tady jsou nějaké fotky a pár postřehů ke hře z Essenu:
https://boardgamegee...scenario-review

alucard

alucard
Na facebooku jsem si pod fotkami od prototypu postěžoval, že jim plave perspektiva a celé to působí hodně divně. V reakci jsem byl ujištěn že budu v kampani příjemně překvapen a že finální verze vypadá jinak. Držím jim palce, pokud by se jim tu hru podařilo udělat opravdu 3d, tak to je něco co se mi líbí velmi. Jakmile je na plochém plánu cokoliv kromě figurek a žetonů, zvedá to ohromně vizuální dojem (dveře, kartonové stromy, plastové truhly).  Pokud v něčem vynikal počítačový  assassins creed 2 tak vyjma příběhu to byl právě parkur, běhání po střechách, skákání mezi budovami, lezení na věže. Pokud by se ta hra hemžila namísto miniatur kartonovými prvky bylo by to fajn.

Kamarád měl příležitost hrát v-commandos na deskoherním srazu. Mechaniky se mu líbíly, ale z toho co popisoval tak autoři úplně nezvládli herní kampaň v té hře.

MikeDundee

MikeDundee
Mě by také zajímalo:
- zda tam bude na pozadí nějaký zajímavý příběh a kolik ho tam bude
- zda-li to bude znovuhratelné

alucard

alucard
Bump.

Zítra startuje, pokud backnete v prvních 24 hodinách dostanete figurku Ezia navíc.

alucard

alucard
Dodání červen 2020? Začátek výroby prosinec 2019? Kdo preferuje backování her v tomto stádiu a podporuje ducha ks směle do toho. 120 dolarů v základu.Je tam video z hraní. První SG 10 jezdců.

Prosvištění pravidel, zhlédnutí videa. Hra je velmi tematická. Bude to na jeden průchod. Ty mise nevypadají rozlehle, to je ok. V demu není vidět scaling dle počtu hráčů. Zajímalo by mně jak by ta mise fungovala ve 4, jestli by ti nepřátelé také přibývali rychleji než  je odklízeli. Fajn je, že část předmětů dělá automatické úspěchy bez nutnosti metat kostkou. Ty figurky mají všechny jeden sculpt, teoreticky jich tam mohou být takto tuny. Žádná hyper strategie to nebude, to postupné odemykání předmětů a schopností by to mohlo podržet. Jinak celkově mně to příjemně překvapilo, dýchá z toho atmosféra počítačové hry.

Dělat SG v kanadadských dolarech není dobrý nápad.

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 13 listopad 2018 - 09:49

winring

winring

Já do toho jdu. Vypadá, že to mají dobře podchycené, V-commandos sem minul a mrzelo mě to a jsem obrovský fanoušek AC a zvláště Ezio trilogie. Tudíž asi nemám na výběr :)

winring

winring

Koukám že tu chybí link:
https://www.google.c...1xoOXtJBxItL04Y

Luke

Ja zatim taky. Dodani v cervnu 2020 za me ok. A Eziova “trilogie” je v ramci AC to nejlepsi, a to mam velice rad cely AC, takze pokud me v kampani neco vylozene neodradi, tak si zrejme nerozmyslim :-)

alucard

alucard
Zatím tam nikde nevidím templáře. Akorát 1 two sided templars board, což je podložka pod nepřátelské karty.

Poštovné se dozvíme v listopadu 2019.

EDIT: Autor v chatu uvedl, že hra nepůjde do retailu budou ji prodávat přes své stránky. Rok potřebují na to aby pořádně vybalancovali kampaň. Nástřel pravidel a několika scénářů mají, video ze hry taky. Dává mi to větší smysl, než uvidíme kolik se toho tam odemkne, každopádně to musí jít do půl roku do tisku, i kdyby to nevidělo betatest. Kdyby se mně před začátkem kampaně někdo zeptal kolik lidí to backne tak nemám ponětí.

EDIT2: tak na konci prvního dne kampaně je toho tam přiměřeně na základní krabici, na druhou stranu to co se tam odemklo se mi líbí. Moderátor v chatu na dotaz zda ty figurky budou mít i jiné pózy odpověděl z mého pohledu vyhýbavě, že variabilita je zajištěna různými druhy nepřátel, hádám tedy že spíše ne, pochybuji, že budou přidávát k 20ks další figurky nebo pozy nahrazovat, to by ty figurky nezobrazovali po 10 v component listu. Pokud se místo jiných póz k existujícím figurkám ala cmon budou odemykat střelci z arkebuz, švýcarská garda, templáři apod, proč ne. V jednom videu na bg je zmíněna myšlenka, že při vyvolání poplachu se hemží stráže v takových množstvích, že mu to připomíná zombicidu. Přemýšlel jsem o tom srovnání a možná by se tahle hra mohla strefit do správného místa mezi zombicidou a solomonem kanem. Každopádně se mi 20 kušařů zamlouvá víc než 20 zombií v různých pózách. Jediné čeho se děsím, a to u prakticky každého ks, co se tam odemkne za addony a na kolik to ve finále vyjde, z něčeho tu licenci poplatit musí.

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 14 listopad 2018 - 11:13

Luke

Někdo do skupiny Brno a okolí?

alucard

alucard
To Luke: Hoj, je tam nová expanze za 49 dolarů. 8 nových scénářů. Jelikož nejsem Onassis vyčkám celkové ceny a budu doufat, že to bude jednodušší rozhodování než u street masters aftershock.

U té expanze je vatikánská garda, ale žádný papež. Templáři nikde, třeba budou po vzoru cmon nafukovat i expanze. Pod tím je malým písmem "in development (subject to change)." Zareagovali dobře rozestup mezi posledními dvěma sg přehnali s ohledem na rychlost přírůstku.

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 15 listopad 2018 - 07:48

Luke

Ja uz u kooperacek uz dlouho zadne addony neberu, nestiham dohrat zakladni hry, tak addony uz beru jen jako prijemne popohnani stretch goalu. Takze jen houst...

alucard

alucard
Já si říkal, že je to jak u suchánků. A oni tam jen tak vrazí 24 cm plastovou věž a partu kušařů a plastové žebříky

Edit - to by mně zajímalo jak mají pořešen zvon na té věži, aby něco vydržel

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 20 listopad 2018 - 05:59

Čindi

Čindi
No je to zajímavý příspěvek k rozjetí kampaně. Jsem zvědavý jestli to bude mít vliv.  V Everrain (lodičky) taky dodávají obsah původně asi připravený na SG aby zastavili úbytek. U Solomon Kane to ještě dokázali zlomit. Backeři vystřizlivěli , je hezké mít hromadu plastu, ale k hrám se nedostat, i když samotná hra může (je) být dobrá.  Pozoruji to u sebe. A to jsem si koupil dost her jen kvůli barvení.

P.S. Ale ta věž je fakt lákadlo :). Možná 1USD změním na pledge.

Luke

Asi větší radost než z věže mám z nové, větší sběratelské krabice, co by mohla mít vychytaný insert. Každopádně tu věž si neodpustím, takže jim zřejmě do konce kampaně nechám plný assassin pledge. Pokud někdo přemýšlí nad přidáním, v komentech je potvrzeno, že lze vzít hromadně násobky assassin pledge. Pokud ale nebude násobek přihozený do konce kampaně, dotyčný věž nedostane.

winring

winring

Začíná mě trápit, že nechtějí přidávat další Assassiny s jinými schopnostmi. Už i ty v rozšíření jsou jen jinej vizuál pro uplně ty samé postavy z herního hlediska.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů