Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Elenistar,  [19:36:19 | 13. Lis 2019]

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce 2019 termín je 12.-15./12

Elenistar,  [19:22:39 | 13. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Hoho,  [13:04:02 | 13. Lis 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

zgrywus,  [10:33:34 | 13. Lis 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

ozzy,  [10:25:26 | 13. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

Happy,  [15:15:36 | 12. Lis 2019]

Cave Evil : Novinky : Mini rozsirebi pro CE a Warcults

Siaron,  [12:20:25 | 12. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Grécko v téme hier

pecovarhy,  [22:21:11 | 9. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Legacies

Onas,  [18:32:57 | 9. Lis 2019]

Mistfall : Dojmy : První dojmy ze sólo hraní

Hoho,  [10:26:53 | 8. Lis 2019]

Leaving Earth : Dojmy : Dojmy

Hoho,  [8:47:47 | 8. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Pitrs82,  [17:57:45 | 7. Lis 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 9 - Jesen 2019 - 14.-17.11.2019

Gaspar,  [13:55:08 | 7. Lis 2019]

Velké herní události : Deskožraní 2019 | 7.11. - 10.11. 2019 : Kdo pojede?

rbx,  [13:28:51 | 7. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [8:06:00 | 7. Lis 2019]

Velké herní události : Deskožraní 2019 | 7.11. - 10.11. 2019 : ORGANIZAČNÍ POKYNY

rbx,  [1:29:26 | 7. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Europa Universalis

sydo,  [15:53:47 | 6. Lis 2019]

Velké herní události : Deskožraní 2019 | 7.11. - 10.11. 2019 : Doprava socek na DŽ

Levica,  [11:23:17 | 6. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : d-day dice 2nd edition

poetka,  [10:54:59 | 6. Lis 2019]

Velké herní události : Deskožraní 2019 | 7.11. - 10.11. 2019 : Jídelníček - přihláška na jídlo

Lomikar,  [15:19:56 | 5. Lis 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nové alternativní týmy

Kaerdrak,  [10:03:18 | 5. Lis 2019]
Edice legendární fantasy fotbalové hry z roku 2016. 3821 příspěvky · 51 témata · 0 články · 0 soubory · 6 obrázky · 0 odkazy

Chaos League - 6. ročník

Blood Bowl Chaos League

• Nemůžete odpovídat na toto téma
248 odpovědí

Wolfhound

Wolfhound
Jak to bude, odehraje se toho 30. celé finále (tj. 3 zápasy), nebo se čtvrtfinále zahraje individuálně předem a v hospodě bude jen semi- a finále?
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

Grom

Takhle oficiálně se to má odehrát na místě, ale je možné předehrát, pokud budou souhlasit obě strany. Nicméně letos se bude tvrdě dodržovat stanovený časový limit na kola.
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

Grom

Rostery jsou na stránkách aktualizovány. Mnozí nemají dodány za posledních několik zápasů, takže prosím o kontrolu a zaslání.

Zároveň se nám blíží konec ligy, připomínám, že poslední zápasy musejí být odehrány do 17.11. a zároveň do tohoto data očekávám odeslání rosterů.

Grom

Přátelé našeho oblíbeného krvavého sportu. Máme tady jeden z posledních výstupů letošní sezóny. Uznávám, že výstupů bylo méně než obvykle, ale sezóna byla napráskanější než v minulosti a od léta jsme se prali s termíny. Nicméně 6. ročník se krvavým kvapíkem blíží ke konci a již nyní je jasné, že opět budeme přepisovat dějiny, a to je správné, protože je to důkaz, že liga nestagnuje a každý ročník přináší několik zajímavých momentů. Nejraději bych se rozepsal již nyní, ale nechám si to až pro vyhodnocení základní části.

Z dohrávky zbývá již jen málo, ale na pár místech nás ještě čeká napínavá podívaná. TOP 4 už je rozhodnuta, měnit se bude případně pouze vzájemní pořadí. Matt má ještě naději na sesazení Empty Baalz z trůnu a zakončení sezóny bez jediné porážky, úctyhodný výkon pro nový tým a defacto ligového „nováčka“. Výborný ročník odehrál též Chroust se svými Empty Baalz o první místo ještě přijít může, ale druhé místo v základní části mu již nikdo nesebere. Standartně dobrý výkon podal Helmet s Eternal Elements i Olaf s Voňavci a v neposlední řadě i má maličkost s Fuzzy Dice. Orcland Raiders vedení Johnym si již o play-off z 11. pozice mohou pouze nechat zdát, ale týmy na příčkách 6.-10. dělí jen 6 bodů a je tudíž jasné, že zde to bude napínavé až do samého závěru.

Nyní již přejdu k týmovým a personálním statistikám po 13. kole:
  • Fuzzy Dice letos v ofenzívě září a nebýt smolného dvojzápasu v Milovicích mohlo jít o velmi úspěšnou sezónu. Ofenzivním týmům Dice vévodí s 41 TD.  Empty Baalz a Eternal Elements drží druhou příčku s velkým dostupem a 24 TD.
  • Mezi mlátičkami je situace ještě celkem otevřené, ale i tak je velká pravděpodobnost, že dojde ke korunovaci Empty Baalz, kteří se nyní pyšní 50 cas, naději ještě mají Voňavci s 44 cas a spíše teoretickou šanci Fuzzy Dice s 41 cas.
  • Ve vraždění se však nejlépe daří Voňavcům s 8 killy, druhý Slavoj Čertova Lhota7 killů a třetí Empty Baalz - 6 killů.
  • Soutěž nahrávačů je další defacto rozhodnutou disciplínou. První příčku drží Fuzzy Dice36 comp, druhá Sparta Praag21 comp a nejlepší trojici uzavírají Eternal Elements s 17 comp.
Perosnální statistiky:
  • Endless Love (Dice) vyrostl v jednu z nejzářivějších hvězd historie Chaos League, což potvrzují i jeho statistiky. Tabulce střelců dominuje s 23 TD. I druhou příčku okupuje známe jméno a je jím Bercák (Voňavci) s 12 TD, nejlepší trojici uzavírá Rafael jr. (Empty) s 10 TD.
  • Sparta měla před sezónou ambice ovládnout tuto disciplínu, ale již nyní je téměř jisté, že se opět nepodaří. Nahrávačům vládne Crazy Night (Dice), který kromě divokých večírků zvládá i celkem slušné passy – 24 comp. Druhý Peter Böhme (Sparta) jen závistivě přihlíží z dálky s 12 comp. Nejlepší trojici uzavírá další hráč Sparty, Johann Bange se 7 comp.
  • Soutěž mlátiček letos nepřála favoritům a z průběžného vedení se na hřbitov poroučela začínající hvězda Lady Marmalade (Dice) i legendární Franzofka „já jsem ho fakt přehlídl“ – Ferofka (Empty). Hráč, který aktuálně vede tabulku tak má na svém kontě nižší počet zranění než bývalo zvykem v minulých sezónách, ale stále je to překvapení, protože je to elf: Not Sleeping (Life) – 15 cas. V těsném závěsu mu slimtá na záda gurmán a spoluautor mnoha výborných receptů Rohatey (Slavoj) společně s tlejícím Franzem (Empty) oba 14 cas.
  • Největší vyřídilku mezi zabijáky má Christián hnior (Voňavci) – 4 zabití.
V tabulce DNI se nad hodnotou 1,000 drží již jen trojice hráčů:

Endless Love (Dice) – DNI 1,696
Bercák (Voňavci) – DNI 1,161
Not Sleeping (Life) – DNI 1,098

Marvin

Ahoj vespolek,

od této sezóny se budou do Nakorwebu zadávat i zápasy Playoff. Spustím to, po odehrání posledního kola, protože to uzamkne možnost vložit normální zápas. Zatím to testuji a tak je třeba číslo kola zadávat následovně:
čtvrtfinále - 1
semifinále - 2
o třetí místo - 3
finále - 4

Díky moc všem
Marvin und Quíík :)

Wolfhound

Wolfhound
Gratuluju Kislevským ocelářům k remíze a obávám se, že tímto výsledkem se šance Slavoje na účast v play-off minimalizuje.
Samozřejmě teď o to víc přejeme Kodokanu, aby porazil Spartu Praag.
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

Elenistar

Malinko tě zklamu. Sparta Praag už včera Kodokan porazil, akorát jim dlouho trvá napsat zápis. Tuším, že to bylo dva jedna pro Spartu.

Nicméně děkuji za gratulaci. Musím přiznat, že letošní ročník byl pro mě kulervoucí až do úplného konce. Abych byl úplně konkrétní, o tvé či mé účasti v play off rozhodl neúspěšný Mattův odskok na 4+ v poslední kole ,posledního zápasu.

Tento příspěvek byl upraven od Elenistar: Včera, 19:20

"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

Elenistar

No ale Matta je mi malinko líto. Takhle krvavý zápas možná nezažil. Nevím
http://www.nakorweb....i=708&id_liga=4
Zmikund

Elenistar

Orčí linemani jsou známí svou pověstnou zbytečností, a proto se občas stává, že se propuštěný lineman vrhne na dráhu v oboru pro orky tak ojedinělou, jakou je umění. Někteří malují krví či sochají z kostí. Jednou za rok se však urodí jeden návrhář Bloodbowlových dresů. Ten potom platí nejen mezi orky za opravdovou celebritu. Taková hvězda si pak sama vybere jeden z týmů, které hrají tu nejúžasnější ligu, kterou starý svět zná – Chaos league. Majitel a trenér takového týmu se pak těší všeobecné úctě a respektu mezi ostatními.

Ano je to tak. Protože jsem už dohrál, mohu se s vámi všemi podělit o jedno tajné překvapení, na kterém jsem „pracoval“ celou sezonu. Dlouhá léta mi bylo líto, že nemáme soutěž či anketu, která by pochválila ty, kteří si barví poctivě své týmy. Z jistého důvodu jsem si uvědomoval, že z mých úst by takový návrh působil možná trochu nepatřičně. Tudíž jsem na to šel od lesa a tajně jsem ohodnotil podle pečlivě zpracovaných kritérií, každý tým, se kterým jsem se střetl. Dnes jsem odehrál svůj poslední zápas v základní části. Body jsou rozdány a vítěze mám. Ten bude slavnostně odtajněn během Play-Off.

Tento nultý ročník berte jako start tradice, kterou bych rád zachoval do dalších let. Jen už to nebude tak tajné. Barvení zdar!
Zmikund

4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 3 návštěvníků, 1 anonymních uživatelů

• Google (1)