Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

fuchso,  [20:01:43 | 20. Čec 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

fuchso,  [19:58:58 | 20. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Hraní 18xx her v Praze

fuchso,  [19:52:59 | 20. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

alucard,  [12:30:20 | 19. Čec 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [9:50:44 | 19. Čec 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Wolfhound,  [7:47:01 | 19. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Siaron,  [18:52:48 | 18. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:26:15 | 18. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Pitrs82,  [19:04:58 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

budkin,  [12:19:54 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Time of Legends: Joan of Arc

Azalin,  [7:54:33 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Nové gamebooky

zgrywus,  [18:43:08 | 15. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Splnění snu (hráčského) - herna

alucard,  [7:27:15 | 15. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Fox in the Box - předobjednávkový systém výroby

alucard,  [7:22:47 | 15. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Pangea

devilfiend,  [8:37:33 | 11. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dungeon Degenerates: Hand of Doom

Gromthar,  [23:19:29 | 10. Čec 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Prihlasovanie na Taverna Leto 2019

wlcina,  [20:25:52 | 10. Čec 2019]
Edice legendární fantasy fotbalové hry z roku 2016. 3720 příspěvky · 51 témata · 0 články · 0 soubory · 6 obrázky · 0 odkazy

Chaos League - 6. ročník

Blood Bowl Chaos League


  • Nemůžete odpovídat na toto téma
197 odpovědí

#181
Wolfhound

Wolfhound
Slavoj Čertova Lhota si celkem jednoznačně poradil s Kodokan 2-0.

Při pohledu ven je jasné, že jiné počasí, než Sweltering Heat, nám prostě padnout nemohlo.
Slavoj útočil za mohutné podpory fanoušků. Projevilo se to hned, když šutr ze zápasu vyřadil jednoho z bretonských Blitzerů (a Slavoj rozhodně nemrzelo, že to byl zrovna ten se side stepem). Kodokan i tak zahájili obranu zostra. I přes varování, že Rohatey nemá na hřišti rád cizí Star Playery, za Bretonce nastoupil i Griff Oberwald a hned první kolo mu spoluhráči udělali cestičku a Griff blitznul heralda s míčem. Naštěstí pro Slavoj se blodgovacího démona srazit nepovedlo a tím hvězdná účast Griffa na hřišti skončila, neboť obratem opustil hřiště mezi diváky. Při pohledu na zklamaného Rohateyho, který už si brousil clawu, se Griff rozhodl radši simulovat zlomenou nohu.
Rohatey se pak opřel do zbytku Kodokanu, ale nějak do toho nedával do srdíčko a kromě dvou KO a jednoho doubleskullu už zbytek zápasu nic extra nepředvedl.
Zbytek Slavojců ale nelenil a postupně přidával nějaké ty  zranění. S tím, jak Bretonců na hřišti ubývalo, se stupňovala jejich zoufalá odvaha. V sedmém kole se konečně jeden z jednokostkových blocků povedl, a ballcarrier, zdržující u cílové lajny, šel k zemi. No nestačilo to, jeho pokořitel si udělal výlet do diváků a Slavoj na konci první půlky otevřel skóre.

Kombinací horka a zranění nastoupilo v druhé půlce sedm Kodokanů proti devíti Slavojcům (a Rohatey byl naštěstí na hřišti). Aby zdecimované Bretonce Nuffle ještě vic pojel, tak padl blitz... Tím bylo rozhodnuto víceméně o průběhu druhé půlky, Kodokan celkem brzo odevzdal míč, a někdy v pátém kole druhé půlky, po smrti jednoho z blitzerů, to Bretonci vzdali, přestali se zoufalými jednokostkovými bloky a prostě už se snažili jen přežít. Slavoj tak uzavřel zápas druhým TD.

Myslím si, že v tomhle zápase by se mohl Jarmuk stavět na hlavu a stejně by to nepomohlo, protože Nuffle tentokrát stál při nás a soupeřovi hráči opouštěli hřiště opravdu rychle a v hojném počtu.

Obligátní Pekelná kuchyně s Gordonem Rohateym:

Bretonnské gazpacho

1.) Vezměte čerstvé suroviny, nejlépe nějaký nový tým.
2.) Tvrdší kousky naklepejte kamenem.
3.) Všechny suroviny narvěte do jedné skrumáže a pořádně rozmixujte.
4.) Seškrábněte z trávníku co nejvíc vziklé kaše a uložte k ledu.
5.) Podávejte s krutony, krutostí nebo kretény.

Tento příspěvek byl upraven od Wolfhound: 18 červen 2019 - 09:47

To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

#182
Grom

Sedmé kole je již pár dní za námi a kromě porážky zdecimovaných Fuzzy Dice v utkání s Kislevštími Oceláři se mnoho zajímavého na hřištích neudálo. Drobnou kaňkou tak zůstává jen první kontumace letošní sezóny, která se týkala zápasu Voňavců s Nuffle Vult!. Zápas byl kontumován ve prospěch Voňavců a Olaf si v dalším zápase nahází bolestné dle platných ligových pravidel. Tentokrát tedy bez větších cavyků přejdeme rovnou ke statistikám.

Týmové statistiky:
  • Žebříčku ofenzivních týmů sice stále vévodí Fuzzy Dice s 19 TD, ale fazónu v posledních zápasech předvádí také Empty Baalz, kteří se s Eternal Elements a Life Mistakes dělí o druhou příčku s 12 TD.
  • Mezi nahrávači si čelo stále drží Fuzzy Dice s 16 comp, druzí Eternal Elements mají 11 comp a nejlepší trojici uzavírá Sparta Praag s 10 comp.
  • Mezi mlátičkami se do trháku dostali Empty Baalz, kterým pomohla i kontumace zápasu největšího konkurenta a na čele mají komfortní náskok s 33 cas, druzí jsou stále Fuzzy Dice s 22 cas a nejlepší trojici uzavírají Voňavci s 19 cas.
  • I v případě počtu zabitých využili Empty Baalz příležitost a tentokrát se alespoň dotáhli na Voňavce, oba týmy tak mají po 6 killech. Nejbližšími pronásledovateli jsou Chaos Warriors Alter Egos a Slavoj Čertova Lhota se 3 killy.
Personální statistiky:
  • Endless Love (Dice) neměl moc úspěšné poslední zápasy, přesto si čelo střelců drží s 10 TD o úspěchu stále sní určitě i kvarteto nejbližších pronásledovatelů, ale cesta je ještě daleká: Jordán Nelson (Raider), Procrastination (Life), Carbonia (Elements) a Bercák (Voňavci) 5 TD.
  • Crazy Nights (Dice) má sice stylem svého života blíže rockovým hvězdám, ale s balónem to celkem umí a tabulce nahrávačů vévodí s 11 comp, nejbližší pronásledovatel je Peter Böhme (Sparta) s 6 comp o Vegetalovi (Vult) a Fluorine (Elements) se 3 comp, pak lze již celkem těžko mluvit jako o konkurenci.
  • Mnozí už slyšeli zvěsti, které jsou bohužel alespoň pro fanoušky Empty Baalz smutnou pravdou. Král brutálních blitzů, zabiják dětí, prznitel, ničitel a v žádném případně férový soupeř Franzofka – Férofka (Empty) je mrtev, respektive skonal v 8. kole. Je nám jasné, že vedení ligy určitě investuje značné prostředky, aby jej mohlo přivést zpět na hřiště jako teprve třetího SP v historii Chaos League, pro nás je Franz důležitý hlavně proto, že aktuálně kraluje bijcům se 14 cas. Nejbližším konkurentem je mu Not Sleepong (Life), kterému sekunduje mrtvý Lady Marmalade (Dice) s 10 cas. Trojice Christián hnior (Voňavci), Rohatey (Slavoj) a Krkovička (Empty) 8 cas tak dostane příležitost zapsat se do historických análů, přežijí-li dostatečně dlouho.
  • Nejvýkonějším zabijákem je stále Christián hnior (Voňavci)3 killy.
Tabulka DNI:

Sezóna je dlouhá a je těžké si udržet hvězdnou výkonnost v celém jejím průběhu, což se projevuje i na společném poklesu DNI. Nicméně stále jsou čtyři hráči, kteří se drží nad hodnotou DNI 1,000

Endless Love (Dice) – DNI 1,393
Franzofka – Ferofka (Empty) a Not Sleepoing (Life) – DNI 1,260
Lady Marmalade RIP (Dice) – DNI 1,045
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

#183
Helmet

Helmet
COŽE? Franzofka je po smrti?? Jak se to stalo? Kdo mu to udělal? A hlavně - dokázal to - dotáhl to na první Legendu Chaos ligy? ...samé otázky!

Co doktor? Jen konstatoval smrt, nebo šlo o těžké zranění a doktor raději provedl eutanazii?  ...co jsme se v loňské sezóně o Franzofkovi bavili, invalidity a odkázání na kolečkový valník se Franzofka obával víc než smrti.

Jinak mě samozřejmě ta novina velmi zasáhla a nezastírám zklamání - zabít jsem ho chtěl já! ;)   ...teď abych si doma nad krb pověsil něco jiného, když jeho hlava už není k mání :(

#184
Marvin

Zabila ho Karla Von Kill a to při jednokostkovém bloku. Doktor chvíli pitval, ale protože se mu to nedařilo, tak toho pak nechal (přehoz byl na 55 -> vážný otřes mozku -1AV & MNG). Celkově pak panovala na hřišti taková stísněná nálada a to až do příchodu Johniho, který se smál a jásal :D

#185
vampire

vampire
Dotaz hlavně na Groma a Jarmuka.

Můžu Chmeldovi nechat ještě příští týden, jestli si najde čas na zápas osmého kola ?

Zatím měl čas jen 09.06.2019 a to pak zrušil.

Na další SMS nemám od něj zatím odpověď.

Jarmuk: počkáš s naším zápasem devátého kola až na další týdny ?

#186
Grom

Ahoj,

zatím jede liga bez větších zpoždění, takže jako org nevidím problém, ale ty jsi ten, který je "poškozen", takže aktuálně záleží na tobě. Pokud by to mělo blokovat další odehrávky tak to kontumujeme, jinak není problém.
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

#187
jarmuk

jarmuk
za mě v poho, na dovču jedu až na konci červnce.

#188
Elenistar

Včerejší zápas byl pro Oceláře z Kislevu jedním z nejtěžších. Přestože se jejich rival – Voňavci – nedrží na čele tabulky, stále patří k favoritům na vítěze ligy. Už například tím, že jejich TV se pohybuje nad magickou hranicí dvou milionů.

Do zápasu samotného nastoupili společně s Morg n Thorgem a již takovou stálou posilou Whitergraspem, který se snaží zastávat roli stopera. V souvislosti s pověstí nurglích šampionů si Kislevané najali raději jednoho doktora navíc.

Počasí nám přálo a Voňavci se rozhodli útočit. Prakticky hned po dopadu míče na trávník udeřili silou pandemického kladiva a dvěma prvními bloky jednoho linemana zranili a druhého pro jistotu rovnou zabili. Fanoušci se začali štěstím rozpadat. V podobném duchu probíhal celý první poločas a obrana se změnila v beznadějnou záchranu holých životů. Nutno podotknout, že ani štěstíčko Kislevu nepřálo a mnohokrát jejich trenér doufal v nějaký bezlepkový hod na blok. Často jsme tak mohli vidět turnovery na straně outsiderů. Sportovní experti se však jednomyslně shodují na tom, že si veškeré štěstí, minimálně z tohoto zápasu, vybrali v minulém utkání, kde slavně porazili favorizované Fuzzy Dice. Čest se snažil zachránit Morg v posledním kole, kdy hodil nebojácného goblina – a to i přes neuvěřitelný smrad, který na hřišti panoval – na soupeřovu polovinu. Bohužel vál silný protivítr a malý Boris dopadl kousek za půlící čáru a nedokázal tak s průběžným výsledkem nic udělat.

Druhý poločas díky Bloodweiser babes a silné lavičce mohli nastoupit Oceláři v plné sestavě. A rozhodli se, že se nebudou zbytek zápasu krčit v koutě. Rychle postavili klec kolem elfa Nikity a čekali na chybu soupeře. Ta nepřišla a trenér Kislevanů se rozhodl pro změnu taktiky. Se slovy:„Stojí 430 tisíc, tak ať ukáže jestli za to stojí.“, poslal signál Nikitovi a ten přihrál po lajně Morgovi míč. V tu ránu u něj bylo na šest protihráčů a rychle se zkušená legenda rozhodla stáhnout za zbytek týmu, kterému propůjčil své služby. Spoluhráčů nebezpečně rychle ubývalo a Kislevanům docházel čas. Morg začal prakticky osamocen sprintovat (rozuměj každé kolo dva GFI) k TD, kde se však musel probíjet proti sedminásobné! přesile. Téměř na konci zápasu se podařilo kryse Oksaně lehce učesat cestu Morgovi a stačilo už jen opravdu málo aby nezastavitelný obr položil. (dva dodge na 3+ a dva GFI na 2+) Jeho snažení skončilo hned na začátku dvěma jedničkami, což bylo suverénně nejčastější číslo na kislevských kostkách. Aby toho nebylo málo i bez jakýchkoli zbývajících RR zvládli Voňavci, sebrat, předat odskákat, a dosprintovat v posledním kole do TD zony a upravili tak konečný výsledek na 2:0.

Zápas to byl pro přihlížející fanoušky jistě zajímavý. A sportovní experti se obecně shodují, že Výsledek neodpovídá hernímu nasazení Kislevu a závěr zápasu se nesl v klasickém duchu: nedáš – dostaneš, ale i po hubě. Kislev doufá, že nejtěžší zápasy už má za sebou a od teď už bude snad svět veselejší.
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

#189
vampire

vampire
Včera se odehrál dlouho odkládaný zápas osmého kola, ve kterém šlo o přímý souboj o průběžné poslední a předposlední místo v tabulce mezi naším Chaosem a oponent byly BDSM elfové. Začalo se pěkně z ostra, útok elfů a blitz chaosu, který nám zaručil silovou výhodu. Jediné zranění za celý zápas bylo MNG witchky s číslem 13 v prvním poločase, ale KO boxy se plnily oba a navíc se podařilo několik elfů vysurfovat a museli zbytek poločasu čekat v boxu pro rezervy. Převaha chaosu vyústila v chycení míče Beastmanem č. 13 a ten si potřebné GFI odbyl v kolech 6 a 7, tak v posledním kole v klidu položil na 1:0. Elfové, kteří zůstali na hřišti už ani nevstávali, aby to sledovali.
Do druhého poločasu jsme ale nastupovali v početní nevýhodě a v obavě, že se situace obrátí. A opravdu. Elfové se snažili a i s přispěním Mighty blow plnili KO box našimi hráči. Na štěstí pro nás elfům chyběly k vyrovnání dvě zásadní položky. Blitz a kolo navíc, ve kterém by výraznou převahu na hřišti korunovali vyrovnávacím TD.
Zápas tedy skončil 1:0 na TD i na CAS v náš prospěch. Elfové vůbec nepůsobily elfsky - nezdařila se jim ani jedna kompletní přihrávka, za to mlácení jim šlo, zvláště ve druhém poločase.
Díky Chmeldovi za zápas, který byl více napínavý, než jsem chtěl z pozice mírného favorita. Také díky ubývání hráčů byl zápas rychlý.
Díky výhře jsme se tak posunuli z předposledního místa na třetí místo od konce a předběhli Kodokan, který bude naším dalším soupeřem.

Tento příspěvek byl upraven od vampire: 03 červenec 2019 - 09:32


#190
Wolfhound

Wolfhound
Včera se odehrál i zápas mezi Life Mistakes a Slavojem Čertova Lhota.

Nebudu vás napínat, dopadlo to neslavně.
Life MIstakes útočili; jako posila za ně nastoupil i Princ Moranion. Zprvu se elfové drželi na své půlce hřiště a probíhalo jen lehčí oťukávání. Bohužel se už tam ukázalo, že Slavoji zase jednou pšenka nepokvete, protože se už zase v silové hře nedokázali prosadit. První zranění tak bylo na straně Slavoje.
Chvíli to vypadalo dobře, to když elfí ballcarrier kolo před koncem při dodge na 1-1 upadl a umřel (no, apatykář zafungoval). No, ve svém kole Slavoj nejdřív přišel o reroll na dvojici lebek, a pak nesebral míč. Ten navíc odskočil tak, že byl sice ve 3 TZ, ale cesta k němu byla volná. A Life Mistakes mají lineelfa s AG5. A protože Slavoji to při mlácení fakt nešlo, tak jich bylo na hřišti až dost. Takže proběhl klasický elfí bullshit, long pass a bylo to 1-0.

Ve druhé půlce bylo ještě hůř, když Slavoj postupně začal přicházet o hráče na hřišti. Elfové si troufli i na Rohateyho (ani na několik pokusů se nepovedlo prince Moraniona dostat ze hry). Rohatey tak najednou žral trávu, pak mu šlápli na hlavu a žral zase... a mezitím elfové dobíjeli zbytek týmu. Navíc se s tím vůbec nesrali, takže co zranění, to aspoň MNG. Mekota aspoň zregeneroval, ale Jekota ml. ukončil kariéru ve svém prvním zápase (-AV? Ne, raději knihu!).

Ve výsledku tedy 1-0 pro Life Mistakes, a také 3-1 pro elfy na cas. Budu muset začít podvádět a na cas začnu házet 2d8. A vezmu si na to kostky z Formula D.

Dneska netradičně nebudeme z kuchařky Pekelná kuchyně s Gordonem Rohateym dávat recept, ale složení lehkého tříchodového menu:

Rohateyho anglická svačina:

Předkrm: Carpaccio z pro elfa
Hlavní chod: Výběz z čerstvých bylin a  travin, požíraný přímo ze hřiště
Dezert: Kopačka na kyselo mezi zuby
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

#191
vampire

vampire
Včera se odehrál zápas našich Chaos proti Bretoncům Kodokan.
První poločas vypadal nadějně, podařilo se nám vyřadit Dolfara, sebrat útočícímu soupeři míč a dát TD.
TD dal náš Beastmen s  číslem 12 hrající si na elfa.
Do druhého poločasu si protihráči vyslechli pokyny vedle hrajícího trenéra elfů.
Náš hráč s číslem 14 hrající si na zombii ve spřáteleném týmu zapomněl, že hraje beastmena a na pokyn trenéra odskoč upadl a rozbil si kotník (-MA). O simulaci regenerace se na pokyn přihlížejícího rozhodčího ani nepokusil.
Tím se soupeři otevřela cesta k míči a po akci sebrání míče, přihrávce, odskoky nepočítaje, dali rychle vyrovnávací TD nedbaje na déšť.
Na závěr druhého poločasu po vyjasnění oblohy obdobným způsobem ještě přidali druhý rychý TD přihrávkou na Grifa v TD zóně.
Na TD tedy skóre 1:2 a na cas. 1:3 plus náš zásadní pokus o odskok.
Na rozdíl od minulých zápasů jsme obdrželi méně KO, ale o to efektivněji soupeř mírnou převahu využil pro otočení zápasu.
Díky Jarmukovi za divácky atraktivní rychle ubíhající zápas.

#192
jarmuk

jarmuk
Musím uznat, že kostky stály na mé straně, hlavně v druhém poločase. V prvním předávka na 3+ s catchem nic, zvedání míče potom na 2+ nic. Ale zbytek pak padlo všecko, čím větší haluz, tím pohodovější úspěch. Zato Vampire nehodil nic.

#193
Elenistar

Opět vás tady rád vidím u dalšího zápasu naší oblíbené Chaos League! Dnes proti sobě nastoupí dva nováčci Oceláři proti žabím borcům z Nuffle Vult. Zápas bude okořeněný i skutečností, že oba týmy jsou v tabulce velmi natěsno a případný vítěz se katapultuje do magické osmičky aspirantů na play-off, uvidíme. Oba týmy mají za sebou těžké zápasy a rozhodně nenastupují v plné sestavě. Nicméně nikomu nechybí žádný z klíčových hráčů. Ale to už naši šampioni nastupují a vidíme, že Kislevané se připravují k útoku. Míč letí z pohledu útočníků k levé lajně a nikterak daleko. Tři majestátní obři začínají na skirmich line rozdávat rány, ale co se to stalo! Kislevané nezvedají míč! Toho se hned snaží využít žabáci, kteří naskákali, jak je pro ně pověstné, do mizerně postavené útočné pozice. Trenér Kislevu zoufale křičí na trolla Vasila, aby uvolnil své spoluhráče, ten však míjí svůj pravý cíl a ocitá se na zemi. Po menším zakolísání se catcheři z Nuffle Vult zmocňují míče a v útoku svých soupeřů pokládají TD! Tak to jistě Kislevané nečekali a vycházející hvězdu Yuriho bude hodně mrzet ten nezvednutý míč.

Nicméně nic není rozhodnuto, zápas prakticky začal a není zdaleka třeba házet hobita mezi diváky. Oceláři se znovu staví k útoku a ještě si vychutnávají východ jednoho z měsíců. Jenomže žabákům je nějaký měsíc kdesi mezi zády a stehýnky a rychle vybíhají proti překvapeným Kislevanům. Tomu se přátelé říká perfektně využitý Blitz! Yuri s elfem Nikitou se zoufale snaží zachránit situaci, ale žabáků je zkrátka strašně moc a naše oblíbené brutální trio(big boyové) se vepředu trápí a spíše si ubližuje samo sobě. Žabáci zvyšují na dva nula!  Tak takový průběh zápasu si Oceláři nepředstavovali ani v nejhorších snech.

Ti však mají nyní velikou šanci, protože Nuffle Vult zapomněl, že velkou silou tohoto týmu je malý rošťák Boris, který dovede doslova přeletět soupeřovu obranu a rychle položit. Naneštěstí se slannům daří vykopnout daleko předelako. Nene, tohle už nemohou stihnout! Navíc se ještě troll Vasil zapomněl a nechal kolem sebe proběhnout žabáka, který poslal tvrdě k zemi právě jedinou šanci na zvrat v poločase – goblina Borise. Poločas končí a Nuffle Vult má skvěle našlápnuto. Položit dvakrát v útoku soupeře, to se jen tak nevidí!

Slanni se staví k útoku, pravda v lehké početní nevýhodě. Oceláři se je snaží bít hlava nehlava a zatlačují je hluboko do své poloviny hřiště. Na to snad přímo čekali. Zde vidíte jak si s lehkostí a elegancí dva žabáci přihrávají míč, potom co jeden z nich vyskočil z trojnásobného obležení. A to i přesto že mu míč uklouzl a hodil ho trochu nepřesně. Catcher si se špatnou přihrávkou poradil a už peláší k TD zoně. Oceláři opět dělají co mohou, ale vždy když jednu žábu sundají i s míčem, zázrakem se dostane k jiné, která je zrovna poblíž. Ale co to! Míč vypadl ven ze hřiště a diváci ho házejí zpátky. Ano! spadl zrovna do žabího kotle, odkud šišku házejí prakticky do ruky žabímu catcherovi. Tak tak přátelé i takový je Bloodbowl. Diváci jsou nedílnou součástí hry. Yuri, který se snaží odčinit svou chybu v úvodu utkání dělá co může, ale přesilu žabáků nezvládá ubránit. Nuffle Vult zvyšuje na 3:0. To je debakl přátelé. Oceláři dnes již dozajista prohrají. Podaří se jim však odejít se ctí?

Silně namotivovaní velcí kluci z Kislevu se derou dopředu a trhají co mohou a marodka Slannů se rychle plní. Vše nasvedčuje tomu, že dnešní zápas bude pro Slanny takzvané vítězství Pyrrhy. V posledních vteřinách zápasu se daří kryse Oksaně položit alespoň jeden čestný TD, poté co zůstaly na hřišti tři žáby na svých stehýnkách. A upravuje výsledek na konečných 3:1 pro Nuffle Vult.

Děkujeme vám za pozornost. Zápas to byl opravdu zajímavý a diváci si nemohli stěžovat na nedostatek zvratů a překvapivých momentů.
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

#194
sydo

Jen doplnim, ze Davidovi smrdely ruce az na Karlak, co hod, to perla. Nuffle vult.
The more that you give a shit the more you happier.
- Tomáš Řepka

#195
sydo

A jedna momentka z kotle:
Vložený obrázek
The more that you give a shit the more you happier.
- Tomáš Řepka

#196
Grom

Zobrazit příspěveksydo, na 10 červenec 2019 - 09:24 , napsal/a:

Jen doplnim, ze Davidovi smrdely ruce az na Karlak, co hod, to perla. Nuffle vult.

Šak si to zaslouží po tom zápase se mnou :D
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

#197
vampire

vampire
Včera se odehrál zápas našich Chaos proti Elfům Life Mistakes.


To, že zápas začal naším útokem a blitz, vůbec není důležité pro průběh zápasu.
Ani to, že na konci zápasu nám při útoku přibylo jedno kolo k dobru.

Našim hráčům se podařilo zkompletovat 4 přihrávky. Toť vše.
No ještě bych zmínil Blitz, dodge do TZ, dodge, dodge do TZ, dodge do TZ, GFI v blizzardu a shození ballcarriera.
Tuto akci však moji tři další hráči na hřišti sledovali z polohy v leže z velmi velké vzdálenosti pro pokus něco z toho vydolovat.
(Teď si nejsem jist kdo hrál Chaos a kdo Elfy :-) )
Soupeř si ze zápasu odnesli 3x body za TD a 3x body za SI
permanent injuries pro můj tým, jeden permanent můj doktor ukecal na MNG plus jeden permanet pro můj tým z faulu.

Díky Mattovi za divácky atraktivní rychle ubíhající zápas.

Divákům se aktuálně asi tolik nelíbil, když hodili na hřiště balvan a výsledek FF byl 0 pro Mata a -1 (3 -1 = 2) pro mne.

Ke konci už jsem měl opravdu málo hráčů a Matt prostě posunul klec dál dopředu.

#198
Wolfhound

Wolfhound
Ve středu se Slavoj utkal s nevyzpytatelnými gobliny Orcland Raiders.

Na obou stranách chyběli hráči - Slavoj tak nastoupil bez rezerv jen v jedenácti, Raiders citelně postrádali Doomdivera.

Zápas začal útokem Slavoje. Úvodní oťukávaná začala příznivěji pro Raiders, když motorovkář dal KO jednomu z Pit Fighterů; Slavoj ale tentokrát v silové hře nezaostával a po celý zápas postupně plnil marodku zelenými příšerkami. Bohužel jako už je smutnou tradicí, Rohatey se opět nepředvedl.
Na straně Orcland Raiders se ale předváděl bomber. První bomba sedla přesně a Rohatey ležel; už ta druhá ale nesedla a sražený pogař znamenal nepříjemný turnover, který démoni potrestali vyřazením hned dvou goblinů v jednom kole. Do hry se tak musel zapojit i najatý kouzelník, ale jeho fireball do klece se vyloženě nepovedl a ze čtyř cílů srazil jediného Pit Fightera, a to ještě toho nejméně důležitého.
Přesto znova úřadoval bomber a Rohatey pro změnu žral trávu. Slavoj nechtěl riskovat, že na chudáka zase někdo dupne (i když motorovkář už byl tou dobou naštěstí na marodce), a tak otevřel skóre poměrně brzo.
Při gobliním útoku se na hřišti ukázal obávaný ball&chain a dokázal odehrát jedno kolo, kde nejdřív třikrát obkroužil soupeře, a pak ho s velkou slávou pushnul; načež jeho účast ve hře ukončila opět nepřesně hozená bomba a následné zranění. Otloukání pokračovalo; v závěru první půlky se ještě goblini pokusili o hod goblinem, ale troll se asi moc rozmáchnul nebo co, a chudák goblin neustál přistání.

Do druhé půlky nastoupili oba týmy v devíti hráčích. Za Raiders stále hrál bombař, ale v kabině už asi dostal instrukce, že nemá blbnout, tak jsme se dalších explozí už moc nedočkali. Raiders se podařilo natáhnout většinu Slavoje na jednu stranu hřiště a následně po druhé polovině proklouznout s pogařem, uskočit a skórovat. Tlak démonů jim ale nedovolil zdržovat a tak za stavu 1-1 měl Slavoj ještě pět kol na rozhodující TD.
Bohužel ale masakr na hřišti démony rozdráždil do nepříčetnosti. Už viděli jen krev, krev a krev a nějaký míč je naprosto nezajímal. Nejdřív se nepovedlo sebrat míč, což vedlo k jeho ukradení goblinem. To se ještě povedlo napravit, ale následně se hra přesunula na sidelajnu. Do diváků se tak podíval nejdřív jeden goblin, pak pogař, ale nakonec bohužel i ballcarrier. Slavoj se ještě snažil co mohl, ale čas ubíhal a zas a znova se nedařilo míč nejdřív sebrat, a na konci se nepovedla poslední přihrávka.

Raiders tak dokázali ubránit remízu 1:1, ale zaplatili za to krvavou cenu: tři goblini mrtví (pravda, jeden si za to mohl sám, když dodgoval kde neměl) a jeden zmrzačený, nemluvě o další řadě BH. Dokonce i Rohatey se ke konci zápasu přidal s jedním zářezem.

A nesmí chybět recept z kuchařky Pekelná kuchyně s Gordonem Rohateym:

Gobliní koule

1.) Vyberte goblina s pořádnou koulí. Řetěz nevadí, odstraníte ho při servírování.
2.) Nechte ho chvíli si válet koule na lavičce.
3.) Vezměte ho na plac a nechte trochu vyvětrat.
4.) Zprudka oflambujte a naporcujte. Profesionálně vybavení kuchaři to dokáží provést naráz, doma to raději nezkoušejte.
5.) Podávejte balisticky.
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů