Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

ozzy,  [19:41:12 | 17. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [11:07:03 | 17. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

Lolo,  [15:46:46 | 15. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [14:19:36 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Lord Pupek,  [11:45:51 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

G4nd4lf,  [7:23:19 | 14. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - dojmy

icebear,  [6:33:08 | 13. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Happy,  [20:15:34 | 12. Srp 2019]

Kingdom Death: Monster : Novinky : Reprint

Simcsa,  [13:50:52 | 12. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - straty a nálezy

wlcina,  [22:19:39 | 11. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [14:43:28 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Všeobecné informácie o Taverne

pecovarhy,  [13:58:58 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Co se bude hrát

fuchso,  [1:28:50 | 11. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Trigron,  [9:47:12 | 10. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Village Attacks

alucard,  [23:51:19 | 9. Srp 2019]

Ostatní pokec : Literatura : Co právě čtete/Tipy, co stojí za přečtění

Havelock,  [19:10:58 | 9. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : POPPLE gaming

acedrac,  [23:59:17 | 8. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Snowdonia Deluxe Master Set

fuchso,  [22:37:54 | 8. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

Ryko,  [21:38:46 | 8. Srp 2019]

Hra roku 2017 - vhodnost her a obecny pokec

• Nemůžete odpovídat na toto téma
65 odpovědí

Sir_Miner

Sir_Miner
Já využil zrušení restrikce a fouknul tam Nemos War.

Beholder

Mitogar: lords of hellas jsem zatim nehral. Pokukoval jsem po nem jak byl KS protoze me zaujalo tema. Nakonec jsem to passul. Z reakci na hru mam rozporuplne pocity. Zatim tedy nekupuji. Myslim ze mi staci Scythe.

Co chci ale rict...Hraci 4poharu podle me dokazi "rozbit" kdejakou hru, jelikoz jsou to vetsinou "blazni" (nemyslim to v pejorativnim smyslu) kteri danou hru trenuji (vidim zde velky rozdil v pojmech trenovat hru a hrat hru :) ) do mrtva aby se umistili v soutezi. Takze jejich nazor bych bral dost s rezervou protoze nehraji hry rekreacne ale zavodne :)
Seven?...Yes?...You're crying....My ocular implant must be malfunctioning.

spartik

spartik

Zobrazit příspěvekMitogar, na 07 září 2018 - 09:34 , napsal/a:

Jako jeden z pasivních uživatelů bych měl na místní zkušené hráče dotaz (a doufám, že ho mohu položit v tomto vlákně), co je vedlo u hry Lords of Hellas k nominaci. Mám pocit, že snad každý druhý ho má v seznamu. Byl jsem na herní akci, kde se u hry sešlo asi 5 hráčů, kteří mimo jiné hrajou 4pohár a společně se shodli, že ta hra je rozbitá. Stačí prý jen aby některý z hráčů začal lovit nestvůry a vítězství má zaručeno. Osobně jsem hru nehrál, láká mě si zkusit, ale mám strach to za ty prachy koupit. Jste stejného názoru?
Na osadnících z Evropy, jsme hru měli také na turnaji a tak jsme jí hráli (i pravidelní účastníci čtyřpoháru). Zprvu jsme měli všichni stejný pocit, že strategie volení příšer nejde prakticky zastavit, ale není to také až tak pravda. Ta hra potřebuje čas a zkušené hráče, aby se vítěznou strategií pak mohlo stát cokoli. Ve třech se nechá jít na územní převahu.. aj. Jedna partie se protáhla na skoro 3 hodiny, kdy jednomu chyběla zabít jediná potvora, ale druhý hráč ho držel tím, že mu vybíjel karty z ruky soubojema a nakonec vyhrál na území. Při turnaji pak jeden stůl vyhrál na potvory a druhý na území.

fuchso

fuchso
Prosim konec OT. Dal muzete pokracovat v samostatnem vlakne pod hrou samotnou.

Lomikar

Děvčata, dává se na vědomí, že finální datum uzavření vašich nominací bude 22.9. Od 23.9. do 6.10. bude probíhat finálové kolo za podmínek stejných jako u předchozích soutěží, jež samozřejmě připomenu.
Slosování o vítězi proběhne též nedlouho po uzavření, ideálně formou videa, kdy bude krom pořadí nejlepších vámi vybraných her zveřejněn i vylosovaný výherce, jež se bude těšit na (dle mě) hodnotnou výhru a tedy i závist nás všech, která samosebou hřeje nejvíce. Výhra je sponzorována nakonec mnou, zejména abych se mohl materiálně povýšit nad ozzyho chichi.
Kdo nezahlasoval, koukejte ještě vyložit na stůl nějakou hru z minulého roku, ať tu z hlediska na slovo vzatých nerdů lze určit, které tituly minulého roku si zaslouží oslavné vavříny a které věčné zapomnění. Power to the people!

PS: pravidlo počtu přesně pěti nominací zůstává zachováno (laredo!) Kdo tuto podmínku nesplní, tak si může klidně nanominovat i Okamurovu chaloupku, ale ani přesto nebude nominován (jakkoli by to v tomto případě byla škoda)

Vložený obrázek
Chtěl bych jen holku, se kterou bych závodil ve žraní soli a pak by sme po sobě chcali krev, CHCI TOHO MOC???

Lomikar

Obdržel jsem v obchodě zajímavý dotaz, zdali je možné nominovat hru, kterou již nominoval někdo jiný. Tuto nejasnost konečně rozetnu tím, že ano, možné to je, dokonce to dává i tak nějak smysl. Každopádně pokud jste v tomto ohledu doteď byli nejistí a báli jste se zeptat, již víte, že zde žádná past nečíhá a můžete vesele zahlasovat.
A to ještě po celý týden.
Chtěl bych jen holku, se kterou bych závodil ve žraní soli a pak by sme po sobě chcali krev, CHCI TOHO MOC???

2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 2 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů