Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Essen 2017 : Essen 2018

Kouba76,  [22:05:58 | 23. Zář 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

Grom,  [20:50:53 | 23. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Project L

rbx,  [20:38:28 | 23. Zář 2018]

Velké herní události : Deskožraní 2018 | 8.11. - 11.11. 2018 : Termín Deskožraní 2018

rbx,  [20:35:26 | 23. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Homebrewers

Beholder,  [20:27:18 | 23. Zář 2018]

Cave Evil: Warcults : Úpravy komponent : Kozene zetony

DD.,  [19:23:13 | 23. Zář 2018]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

Tom,  [17:30:05 | 23. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Fox in the Box - předobjednávkový systém výroby

Úderník,  [16:01:30 | 23. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2017 - finálové kolo

jarmuk,  [14:17:26 | 23. Zář 2018]

Firefly: The Game : Novinky : Appka pro sólo hru

Hoho,  [12:38:20 | 23. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2017

fifipirko,  [21:59:05 | 22. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Deep Madness

devilfiend,  [9:51:09 | 22. Zář 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 7 - Jesen 2018 - 15.-18.11.

Gaspar,  [9:47:45 | 22. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dark Domains

icebear,  [20:27:19 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [19:43:53 | 21. Zář 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Coywolf,  [18:03:11 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [16:43:41 | 21. Zář 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Sir_Miner,  [12:22:21 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Highway to Hell

Kubrt,  [11:37:12 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Další hry Sierra Madre Games ve vývoji

budkin,  [14:15:35 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The North Sea Epilogues RPG

Sierpe,  [12:19:18 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Artemis Project

pillgr1m,  [9:18:46 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nanty Narking

icebear,  [7:06:48 | 20. Zář 2018]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Novinky : Turnaje pro 2.0

Shivaja,  [6:02:13 | 20. Zář 2018]

Hra roku 2017 - vhodnost her a obecny pokec

• Nemůžete odpovídat na toto téma
65 odpovědí

Sir_Miner

Sir_Miner
Já využil zrušení restrikce a fouknul tam Nemos War.

Beholder

Mitogar: lords of hellas jsem zatim nehral. Pokukoval jsem po nem jak byl KS protoze me zaujalo tema. Nakonec jsem to passul. Z reakci na hru mam rozporuplne pocity. Zatim tedy nekupuji. Myslim ze mi staci Scythe.

Co chci ale rict...Hraci 4poharu podle me dokazi "rozbit" kdejakou hru, jelikoz jsou to vetsinou "blazni" (nemyslim to v pejorativnim smyslu) kteri danou hru trenuji (vidim zde velky rozdil v pojmech trenovat hru a hrat hru :) ) do mrtva aby se umistili v soutezi. Takze jejich nazor bych bral dost s rezervou protoze nehraji hry rekreacne ale zavodne :)
Seven?...Yes?...You're crying....My ocular implant must be malfunctioning.

spartik

spartik

Zobrazit příspěvekMitogar, na 07 září 2018 - 09:34 , napsal/a:

Jako jeden z pasivních uživatelů bych měl na místní zkušené hráče dotaz (a doufám, že ho mohu položit v tomto vlákně), co je vedlo u hry Lords of Hellas k nominaci. Mám pocit, že snad každý druhý ho má v seznamu. Byl jsem na herní akci, kde se u hry sešlo asi 5 hráčů, kteří mimo jiné hrajou 4pohár a společně se shodli, že ta hra je rozbitá. Stačí prý jen aby některý z hráčů začal lovit nestvůry a vítězství má zaručeno. Osobně jsem hru nehrál, láká mě si zkusit, ale mám strach to za ty prachy koupit. Jste stejného názoru?
Na osadnících z Evropy, jsme hru měli také na turnaji a tak jsme jí hráli (i pravidelní účastníci čtyřpoháru). Zprvu jsme měli všichni stejný pocit, že strategie volení příšer nejde prakticky zastavit, ale není to také až tak pravda. Ta hra potřebuje čas a zkušené hráče, aby se vítěznou strategií pak mohlo stát cokoli. Ve třech se nechá jít na územní převahu.. aj. Jedna partie se protáhla na skoro 3 hodiny, kdy jednomu chyběla zabít jediná potvora, ale druhý hráč ho držel tím, že mu vybíjel karty z ruky soubojema a nakonec vyhrál na území. Při turnaji pak jeden stůl vyhrál na potvory a druhý na území.

fuchso

fuchso
Prosim konec OT. Dal muzete pokracovat v samostatnem vlakne pod hrou samotnou.

Lomikar

Děvčata, dává se na vědomí, že finální datum uzavření vašich nominací bude 22.9. Od 23.9. do 6.10. bude probíhat finálové kolo za podmínek stejných jako u předchozích soutěží, jež samozřejmě připomenu.
Slosování o vítězi proběhne též nedlouho po uzavření, ideálně formou videa, kdy bude krom pořadí nejlepších vámi vybraných her zveřejněn i vylosovaný výherce, jež se bude těšit na (dle mě) hodnotnou výhru a tedy i závist nás všech, která samosebou hřeje nejvíce. Výhra je sponzorována nakonec mnou, zejména abych se mohl materiálně povýšit nad ozzyho chichi.
Kdo nezahlasoval, koukejte ještě vyložit na stůl nějakou hru z minulého roku, ať tu z hlediska na slovo vzatých nerdů lze určit, které tituly minulého roku si zaslouží oslavné vavříny a které věčné zapomnění. Power to the people!

PS: pravidlo počtu přesně pěti nominací zůstává zachováno (laredo!) Kdo tuto podmínku nesplní, tak si může klidně nanominovat i Okamurovu chaloupku, ale ani přesto nebude nominován (jakkoli by to v tomto případě byla škoda)

Vložený obrázek
Siamská dvojčata rohaté zvěře, netopýr ocasem jedno z nich řeže, lepkavé kobry jak vztyčené věže, lezou ze zadku mrtvého papeže.

Lomikar

Obdržel jsem v obchodě zajímavý dotaz, zdali je možné nominovat hru, kterou již nominoval někdo jiný. Tuto nejasnost konečně rozetnu tím, že ano, možné to je, dokonce to dává i tak nějak smysl. Každopádně pokud jste v tomto ohledu doteď byli nejistí a báli jste se zeptat, již víte, že zde žádná past nečíhá a můžete vesele zahlasovat.
A to ještě po celý týden.
Siamská dvojčata rohaté zvěře, netopýr ocasem jedno z nich řeže, lepkavé kobry jak vztyčené věže, lezou ze zadku mrtvého papeže.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů