Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce 2019 termín je 12.-15./12

Prsťák,  [22:30:06 | 9. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

rbx,  [20:23:50 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Permonick,  [19:30:32 | 9. Pro 2019]

Tainted Grail: The Fall of Avalon : Pravidla : Splnění questu vs. dokončení dne

rbx,  [16:49:05 | 9. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

Grom,  [13:03:21 | 9. Pro 2019]

Velké herní události : Herní Želiv : Želiv 2020

Klopik,  [10:08:32 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:00:44 | 7. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Lomikar,  [11:36:23 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [7:11:24 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Great Wall - new Awakem Realms KS

Luke,  [22:24:10 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [14:36:00 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

Coywolf,  [11:34:01 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Barvení figurek a komponent do deskových her

MichalKP,  [19:09:49 | 4. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

sydo,  [18:09:11 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:06:03 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Successors 4. edice

IN.,  [18:01:25 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Divinity Original Sin: The Board Game

devilfiend,  [12:34:21 | 3. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [14:40:12 | 2. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

falco,  [11:14:32 | 30. Lis 2019]

Hra roku 2017 - vhodnost her a obecny pokec

• Nemůžete odpovídat na toto téma
65 odpovědí

ozzy

ne, predpokladal jsem minimalne 50 hlasu do nominace, aby to melo alespon jakoustakous vypovidaci hodnotu. tricet je malo, dal to nereste (nebo klidne reste), ja to povazuju z moji strany za uzavreny.
"Proč Já?!"
-ozzy-

Elnie

Tak nám dej pár dní a ty nominace přibudou, prostě jsou lidí líní a navíc psát ještě proč danou hru volíš (teda já volil, ale ostatní jsou dementi :ph34r: ).
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Lolo

Sakra a to som chcel dnes poslať moje nominácie ( až do včera som čakal na odohranie megafauny )...veď do 9.9 mohol zahlasovať ešte kopec hráčov :o
Anytime, anywhere

Luke

Konec nominací Ozzy nahlásil na 2.9.2018. Nechce se toho někdo ujmout, bez žádné odměny pro výherce, a anketu dojet do konce?

Lolo

tak sorry, pamätal som si 9.9.
Anytime, anywhere

Lomikar

jestli se do toho nikdo nebude do konce víkendu mít, tak se toho ujmu. Výherce jako odměnu mi může dát nějaký peníze. Prodloužil bych to ještě o 14 dní a ideálně překecal nějakýho vládce Deskožrouta, aby to hodil na titulku.
Don't vote. Eat trash. Do drugs. Get cash. Eat ass. Die fast.

ozzy

lomi jestli to chces dotahnout, tak ti to zasponzoruju
"Proč Já?!"
-ozzy-

Lomikar

to je sympatické gesto, mám tu na krámě pár ležáků pro šťastné výherce. Ideálně nějaká rozšíření, kterých se nemůžu už sedm let zbavit. Dáme to nějak do pucu.
Každopádně tak jako tak to znamená, že hlasovat se stále může. Pokud to nepřevezme někdo jiný, tak v neděli upřesním datum do kdy ještě to bude možné a zkusím přemluvit nějakého radkobluda ať tenhle soutežní beďar vyraší na tváři naší krásné deskožroutí mámy. Ideálně hned někde uprostřed čela.

Lomikar

a rovnou může nějakej admin začít s tim, že přesune příspěvky o existenci soutěže do příslušné místnosti, ať to tu neni zaplevelený ozzyho dislajkama :P

DD.

Ok, presunul jsem vse krom nominaci do tohoto vlakna.
Taky jsem dal na titulku odkaz na hlasovaci vlakno.
Pokud si Lomiku prejes tento text nejak upravovat, tak se mi ozvi.

Sir_Miner

Sir_Miner
Pošlu hlasy, restrikce prozatím zůstávají stejné, je to tak?

Lomikar

supr DD, díky
využiji téhle příležitosti a pro pořádek umožnim nominaci i reedic za podmínek, že má na BGG ona reedice vlastní profil. Tím pádem je možný i upravit předchozí příspěvky.
Ozzymu lajky u hlasování o Megafauně bohužel již nesebereme :(

ozzy

ok, v tom pripade se stahuju uplne, pak to uz neberu jako hlasovani o hre roku
"Proč Já?!"
-ozzy-

Thales

Jenom taková kacířská myšlenka, ale nemůže být tohle způsobené tím, že komunita na Deskožroutovi je relativně uzavřená? :huh: Neříkám, zda je to dobře či špatně a možná je to jenom můj dojem a mýlím se.

Za poslední dva roky jsem stolní hry (a rpg) představil dost lidem ve svém okolí a slušná část z nich se začala bavit stejným koníčkem. Nikoho z nich se mi ale nepovedlo dostat sem. Maximálně se podívají na zatrolenky kvůli překladu do češtiny nebo živému bazaru her, pár odvážlivců sem tam mrkne na BGG, jestli tam je něco navíc k jejich oblíbené hře, toť vše. Ne, že bych to do nich tlačil horem dolem, ale bez osobní znalosti místních přispěvatelů měli málo důvodů sem zabrousit, což je škoda i kvůli hezkým akcím, které tady Ozzy a další lidé pořádají.
May I have a special sword? - Maybe. What kind of sword? - Sword of the Unholy Business...

Lomikar

tak obecně komunitní servery fungují na bázi pár desítek aktivních uživatelů a pak mraků pasivních, který nezaregistruješ.
DŽ má problém v tom, že počítá s pokročilým uživatelem internetu, zatímco obecnej trend je opačnej. Aby ses dostal k nějaké informaci o hře, dostáváš se tady na ní zkrátka přes mnoho kliků.
No a hlavně největší fail je stále debilně fungující vyhledávání her, který odradí většinu lidí po první návštěvě, kdy si do něj třeba zadají Game of Thrones a dostanou fakof

Sir_Miner

Sir_Miner
Je fakt, že to nefunkční vyhledávání to zabije pro jakéhokoliv uživatele co primárně shání informace ke hrám. Je nějaká šance, že to bude opraveno?

Lomikar

dle posledního příspěvku v diskuzi k tomuhle tématu (si jí najdi! :P) to považuje Oblud za vyřešené tím, že ti při vyhledávání názvu s dvoupísmeným slovem vyjede hláška, ať se jako uklidníš a zadáš to bez toho slova. P

paladin91

No ja sem zase zvědavec jakého vliv bude mít lomiho změna na hlasování,  osobní odhad je ze se to bude limitne blížit nule

Mitogar

Mitogar
Jako jeden z pasivních uživatelů bych měl na místní zkušené hráče dotaz (a doufám, že ho mohu položit v tomto vlákně), co je vedlo u hry Lords of Hellas k nominaci. Mám pocit, že snad každý druhý ho má v seznamu. Byl jsem na herní akci, kde se u hry sešlo asi 5 hráčů, kteří mimo jiné hrajou 4pohár a společně se shodli, že ta hra je rozbitá. Stačí prý jen aby některý z hráčů začal lovit nestvůry a vítězství má zaručeno. Osobně jsem hru nehrál, láká mě si zkusit, ale mám strach to za ty prachy koupit. Jste stejného názoru?

esed

esed

Zobrazit příspěvekpaladin91, na 07 září 2018 - 08:13 , napsal/a:

No ja sem zase zvědavec jakého vliv bude mít lomiho změna na hlasování,  osobní odhad je ze se to bude limitne blížit nule

Tak otevrel se tim prostor pro nominaci Twilight Imperium 4th ed :)

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů